ACİL GEBELİK İLE İLGİLİ LÜTFEN

Gebe miyim Yardımcı Olun

• Evet

• Hayır

• Emin Değilim

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

serenayediz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2018
1
0
27
Kızlaaaar 14 nisanda eşimle ilk beraberliğimizi yaşadık korunmasız henüz yeni evliyiz ve ben pek bilmiyorum
En son 31 mart adet gördüm ve mayıstayız ben hala adet olmadım. 1 buçuk hafta önce test yaptığımda sonuç negatifti fakat bugün yaptım ve 5 dk içinde ikinci çizgi de belirdi pembe fakat diğerine göre soluk şekilde
Bu ne demek?
Anlamadan eşimi de umutlandırmak istemiyorum lütfen bana yardımcı olun

Sağlık ocağına ya da yakın bi hastaneye gidip kan testi yaptır... pozitif çıkar büyük bi ihtimal çift çizgi çıktıysa kanda da çıkar ... hayırlı olsun

Kızlaaaar 14 nisanda eşimle ilk beraberliğimizi yaşadık korunmasız henüz yeni evliyiz ve ben pek bilmiyorum
En son 31 mart adet gördüm ve mayıstayız ben hala adet olmadım. 1 buçuk hafta önce test yaptığımda sonuç negatifti fakat bugün yaptım ve 5 dk içinde ikinci çizgi de belirdi pembe fakat diğerine göre soluk şekilde
Bu ne demek?
Gec dollenme olabilir hamilesin kesin

Bu ne demek?
Hamilesin hayirli olsun test yaptir bence

X