Acil konuşup yardımcı olurmusunuz

filizoruc

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2013
293
63
34
İyi geceler arkadaşlar benim renglime 7 gün var erken gebelik testi yaptım çıkmadı yaklaşık 1 hafta önce kahve beyaz karışık akıntım geldi kasıklarımda belimde çok ağrı var goguslerimde sızlama oluyor başına böyle bir şey gelen varmı testler negatif çıktı sizce bunlar belirtimi nezmn çıkar ara ara ögurtu oluyor

Gecikmeyi bekleyin. Döllenme olduysa bile daha rahme inip yerleşmedi bile. Öğürtüler de 6 7. Hafta gibi başlar. Bunlar psikolojik.

İyi geceler arkadaşlar benim renglime 7 gün var erken gebelik testi yaptım çıkmadı yaklaşık 1 hafta önce kahve beyaz karışık akıntım geldi kasıklarımda belimde çok ağrı var goguslerimde sızlama oluyor başına böyle bir şey gelen varmı testler negatif çıktı sizce bunlar belirtimi nezmn çıkar ara ara ögurtu oluyor
Öğürmek için felan daha erken. Ben erken gebelik testiyle 1 hafta önce öğrenmiştim ama çok silik şekilde 2 3 gün kala test yap o zaman belli olur

Öğürtü genelde hemen başlamaz be güzelim yerleşme zamanı başlıyor çoğunlukta psikolojik gibi geldi bana erken gebelik testleri yanılma payı nadiren.. Yine de günlük tekrarla.. İnşallah istediğin neyse o olsun..

Konunun hiç bir aciliyeti yok daha geçikmemişsin bile gece gece acil bakın diye konu açıyorsun bi oku yazdığını bakalım burada kim sana evet hamilesin diyebilir ?

Yüz tane konu açmışsın hergün 1eksilterek şu kadar gün var diye konu açıyorsun bi rahatlasanmı acaba artık ?

Bir iki gün daha bekleyip sabah ilk idrarla yapın yine negatif çıkarsa yoktur silik bile olsa ikinci çizgi varsa vardır.Ben kızımı öğrendiğimde adetime 4 gün vardı silik çizgi çıkmıştı

Bunlar psikolojik hamilelik cok istedigimiz icin vucudumuz her ay hamile gibi davraniyor

merhaba, bugün gecikmenin 17. günü 3 gün önce beta 1.20 çıktı. 1 hafta önce muayene oldum rahimde kalınlaşma var gebelikte olabilir adette. ara ara ağrılarım oluyor kayboluyor. benim durumumda olanlar var mı?

X