Güneş Kremleri Acil nivea ve garnier güneş krem önerisi :(

Güneş kremleri, bronzlaşma

venussel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2014
489
266
Merhaba bugün gratisten güneş kremi indirimini yakalayınca garnier 50 faktor cocuk için olan güneş kremini aldım. Daha önce bioderma 50 30 faktorlerını denedim cildimde beyaz yagsız etkısı hosuma gitti sonrasında cosmed 50 faktor denedim cildimi biraz actı fakat yaglı his bırakmasından dolayı tekrar tercıh etmedim. Gratiste indiiriminden faydalandıgım bu ürün ise içler acısı sürdüğüm anda daral geldi . Vıcık vıcık yüzümü kararttı resmen yarın koşarak değiştiricem yine indirimde olan nivea veya garnıer urunlerınden almak istiyorum. Bu markalardan yaglı his bırakmayan güneş kremi,spreyı kullanan var mı? Beyazlamak için çırpınıyorum hem koruması iyi hemde iyi bir ürün tavsıyenız olursa coookk sevınıırımm :KK43:

büyük ihtimalle nivea transparan gunes koruyucu sprey alıcam umarım dogru tercıh yapmuş olurum

Teşekkür ederim cildimde yaglanma yapmasını istemiyorum ağırlıkla yuzumde kullanıyorum bu konuda özellikle edinmemi önerecegınız bır ürün var mı acaba ?

La Roche Posay yada Bioderma güneş kremleri olabilir.Ama fiyat olarak biraz yüksekler nivea veya garniere göre...

La Roche Posay yada Bioderma güneş kremleri olabilir.Ama fiyat olarak biraz yüksekler nivea veya garniere göre...
çok memnundum bioderma güneş kremlerinden beyazlamak istediğiim için yüzümün rengini açmasınada ayrı bayılıyordum pintiliğim tutmuşsa demek indirime kandım :)))uc gun sonra degısım yapabilirlermiş nivea transparan olanını denedim bugun ondada yaglanma sorunu yok gibi. yüzümün rengini acan bb krem aldığım için o cazıp geldi muhtemelen onu alıcam cok tesekkur ederim öneri için :KK200:

Merhaba bugün gratisten güneş kremi indirimini yakalayınca garnier 50 faktor cocuk için olan güneş kremini aldım. Daha önce bioderma 50 30 faktorlerını denedim cildimde beyaz yagsız etkısı hosuma gitti sonrasında cosmed 50 faktor denedim cildimi biraz actı fakat yaglı his bırakmasından dolayı tekrar tercıh etmedim. Gratiste indiiriminden faydalandıgım bu ürün ise içler acısı sürdüğüm anda daral geldi . Vıcık vıcık yüzümü kararttı resmen yarın koşarak değiştiricem yine indirimde olan nivea veya garnıer urunlerınden almak istiyorum. Bu markalardan yaglı his bırakmayan güneş kremi,spreyı kullanan var mı? Beyazlamak için çırpınıyorum hem koruması iyi hemde iyi bir ürün tavsıyenız olursa coookk sevınıırımm :KK43:
garnıer aldım memnunum
arko aldım ondan da memnunum

La roche vucut kremi 30spf kullaniyorim guneste civisada fena degil...Watsonsda hafta sonu indirimi var gunes kremlerinde sebamed ve roc dahil olmak uzere ama karar veremedim Sabamed mi Roc mu
hangisinin yuz kremini alsam leke onleyici tam korumasi iyimidir bir bilen kullanan varmi?

arkadaşlar bahsettiğiniz bioderma urunu bumu Bioderma Photoderm Max Aquafluide Pocket SPF50+ 30ml - Matlaştırıcı Etkili Çok Yüksek Güneş Koruma

X