Lekeler, Çiller Güneş lekeleri icin önerim ben kullandim ve sonuç gayet başarılı

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

FulyaAy34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2019
1
8
36
Arkadaşlar kuru cildin var ve güneş lekelerim gözlerimin altında koyu şekildeydi ciddiyete gittim ve faydası olmadi çok krem denedim maske denedim olmadı en son Dermoskin ürünü kullandim cilt lekelerine karşı yoğun bakım kremi Gündüz için(celebrity spf25) ve gece için bioderma serum eclaırcıssant jel ve expigment kullandim gündüz 2 saatte bir evde dahil olsam solenta pigmenta güneş kremi kullandım bunları kullanmadan önce cildini güzelce temizledim güneşten kendimi korudum kısa sürede koyulasmıs lekelerim yok denecek kadar kayboldu yüzüm hem canlı ve daha parlak oldu makyaj bile kullanmıyorum bu soylediklerimi uygulayan memnun kalan olursa çok sevinirim ben faydasını gordum ve bu durumda olanlarda inşaallah fayda görür düşüncesiyle paylaştım

solenta pigmenta güneş kremi kullanırken alnımda leke oluştu hala yok etmeye uğraşıyorum actinica losyona geçtim solente ile cilt rengim kararırken actinica çok iyi koruyor

solenta pigmenta güneş kremi kullanırken alnımda leke oluştu hala yok etmeye uğraşıyorum actinica losyona geçtim solente ile cilt rengim kararırken actinica çok iyi koruyor
Kesinlikle katılıyorum var olan lekelerimi solante pigmentaya borçluyum. Oysa ki güya leke karşıtı bilmem ne. Aktinika kullanıyorum ben de . Ancak çok yağlı vıcık vıcık. Onun dışında güzel koruyor.

Kesinlikle katılıyorum var olan lekelerimi solante pigmentaya borçluyum. Oysa ki güya leke karşıtı bilmem ne. Aktinika kullanıyorum ben de . Ancak çok yağlı vıcık vıcık. Onun dışında güzel koruyor.

evet tek kötü yanı o ama çözüm buldum sürdükten 15 dk sonra büyük pudra fırçası ile tampon hareketlerle hafif pudra geçin parlaklığı alıyor

solente konusunda kesinlikle katılıyorum size küçücük lekem vardı sirden sonra oluştu koruma amaçlı dr bu kremi verdi bana o küçücük leke her tarafıma yayıldı bir krem kullandım lekelerim geçti şükür şimdi nivea nın güneş koruyucusunu kullanıyorum lekelerimde yenilenmedi güzel koruyor

solente konusunda kesinlikle katılıyorum size küçücük lekem vardı sirden sonra oluştu koruma amaçlı dr bu kremi verdi bana o küçücük leke her tarafıma yayıldı bir krem kullandım lekelerim geçti şükür şimdi nivea nın güneş koruyucusunu kullanıyorum lekelerimde yenilenmedi güzel koruyor
Hangi krem geçirdi lekelerinizi?

Bu kremi duymuştum. Peki krem yüzünüzü soyarak mı geçirdi lekeleri? Bir de geri gelir mi acaba lekeler ne kadar zaman oldu ?

X