ACİL Trombofoli sonucum bakar mısınız?

Nurse99

Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2021
282
181
Arkadaşlar konu açtım ama ilgilenen olmadı lütfen yardımcı olabilir misiniz? Anlayanlar bakarsa çok mutlu olurum bi doktor sorun yok derken bi diğeri hamilelikte ilaç verilebilir dedi aynı durumu yaşayan var mı? Aralık ayında 1 düşük yapmıştım kalbi durduğu için ondan sonra bu testi yaptırdım sonuç böyle...

Eklentiler

• 1623179194590-877386403.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 42
Bu trombofili konusunda her doktorun yaklaşımı farklı olabiliyor. Kendinize güveneceğiniz bir hekim seçip onunla devam edin.

Bazı genlerdeki mutasyonlar çok önemsenmiyor ama dinlediğim bir yayında eğer birden fazla gende mutasyon varsa gebelikte kan sulandırıcı kullanılması gerekir diyordu. Bende 2 gende vardı, biri homozigot. Oksapar kullanıyorum

İnşaAllah bakalım hamile kalırsam bi doktora daha gideceğim o ne diyecek bakalım eğer kullanmam gerekirse versinler o riski göze almak istemiyorum çünkü. Ve ilaca da iğneye de razıyım evladım sağlıklı olacaksa ihtimaller üzerine ilaçsız geçirmeme gerek yok diye düşünüyorum. Bu arada önemseyip yazdığınız için çok teşekkür ederim

İnşallah sağlıkla hamile kalıp kucağınıza alırsınız, bende şahsen risk almak istemezdim, kullanırdım. Zaten kullananların da çoğu önlem amaçlı kullanıyor.

İnşallah sağlıkla hamile kalıp kucağınıza alırsınız, bende şahsen risk almak istemezdim, kullanırdım. Zaten kullananların da çoğu önlem amaçlı kullanıyor.
İnşaAllah canım çok teşekkür ederim hepimiz İnşaAllah gidince doktoruma da durumu anlatırım İnşaAllah işi garantiye alıp ilerleriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…