Mutfak Dekorasyonu acil yardım ara fayans için nolur bi bakın

drydeniss sana özel ve ziyaretçi mesajı yazamadım.msjların kapalı sanırım.beğenmene sevindim.teşekkür ederim.daha güzeli senin olsun.evim benim de yapım aşamasında hala.banyo bugün bitti tezgahı takıldı.evin tamamen bitip fotoraflık hale gelmesi 1 ayı bulur.biter bitmek eklerim resimleri.tekrar teşekkür ederim.opuyorumnanaktan

Mutfağın süper olmuş Ateş ve Su.Mürdüm'e ben de bayılırım ama dolapta hiç düşünmemiştim. Güle güle kullan arkadaşım.

valla rengini tam görüp ifade ettiğin için o kadar sevindim ki:) genelde mor tonları falan deniyor ama tam olarak mürdüm. mutfağımın rengini seçip açıkladığımda çok tepki aldım ama inatla ben vazgeçmedim çok da içime sindi.çok teşekkür ederim daha iyisi sizlerin olsun.

drydeniss sana özel ve ziyaretçi mesajı yazamadım.msjların kapalı sanırım.beğenmene sevindim.teşekkür ederim.daha güzeli senin olsun.evim benim de yapım aşamasında hala.banyo bugün bitti tezgahı takıldı.evin tamamen bitip fotoraflık hale gelmesi 1 ayı bulur.biter bitmek eklerim resimleri.tekrar teşekkür ederim.opuyorumnanaktan

cok beğendim rapsodi.. bizim evde haziranda tadilata girecek komple...
ilk kırımzıı beyaz mutfak beğenmiştim
sonra siyah beyaz
ama şimdi bunu görünce bittimm...
ama lütfen evinin heryerini fotosunu çek koy bacım..
inan çok makbule geçer.. benim önümde daha 7 ay var
güle güle otur canım

Şımdi görebildim fotoları canım, süper olmuş güle güle kullan bende mürdüm yaptırmağa karar vermiştim
ama renkte bir karışıklıkmı var yoksa fotolardanmı öyle çıkmış benim beğendiğim mürdüm rengi daha farklı mesela arçelik mutfakta var ben o renkten yaptıracağım.Sevgiler

cok beğendim rapsodi.. bizim evde haziranda tadilata girecek komple...
ilk kırımzıı beyaz mutfak beğenmiştim
sonra siyah beyaz
ama şimdi bunu görünce bittimm...
ama lütfen evinin heryerini fotosunu çek koy bacım..
inan çok makbule geçer.. benim önümde daha 7 ay var
güle güle otur canım

ooo daha 7 ay varmış o zaman kadar biter Allahın izniyle.ama benim sadece mutfak biraz sıradışı oldu. diğer yerler için hayal kırıklığına uğratabilirim seni kaydirigubbakcemile3 daha çok kullanışlı olmasına özen gösterdim.oturma salonumu kendim oturup aynı zamanda misafir ağırlayacak şekilde dizayn ediyorum.yani ayrıca misafir salonu yapmıcam.:hulya:birde çalışma odası olarak düzenlediğim bir oda var.ha birde oğlumun odası.banyo da bana göre güzel oldu.içine geçebilecek hale gelsin eklerim fotorafları.kaydirigubbakcemile5

Şİmdi görebildim fotoları canım, süper olmuş güle güle kullan bende mürdüm yaptırmağa karar vermiştim
ama renkte bir karışıklıkmı var yoksa fotolardanmı öyle çıkmış benim beğendiğim mürdüm rengi daha farklı mesela arçelik mutfakta var ben o renkten yaptıracağım.Sevgiler

belki fotoraftandır şayan.ben içerisi biraz karanlıktı çektiğimde resimleri.aslında daha canlı mürdüm rengi.belkide benim dolaplardaki tozdan mat görünüyor kaydirigubbakcemile3 tezgahı o gün takılmıştı çok da toz olmuştu. beğenmene çok sevindim, inşallah senin mutfağında gönlüne göre olur, güle güle kullanırsın.

drydenis mesajını okudum.ama ben sana ne ziyaretçi mesajı yazabiliyorum ne de özel mesaj gönderebiliyorum :eek:klava: canım evime geçmedim ben hala.inan aklımda ihmal ettiğimi düşünmeni istemem.şu an mutfağın haricinde banyo ve küçük wc bitmiş halde.ve sadece boyası badanası var.eşyalarım yok içinde. o yüzden foto çekmedim.ama illaki banyoyu ve wc yi göreyim dersen çeker eklerim.ama oraları da seni hayal kırıklığına uğratabilir:) onlar her zaman her yerde görebileceğin bir tarz da oldu.öncelikle kullanışlı olmasını tercih ettim.mutafığımın aynısını yaptırmana gelince.izin ne demek:) beğenip yaptırman benim için çok gurur verici.seninki daha güzel olur inşallah güle güle kullanırsın.

Bu mutfağa nasıl ara fayans yapabilirim. Cam mozaik olmayacak. Ve koyduğum 3 granitten hangisi dah uyumlu olur? Tercihim emerald pearl olan amaçok kapatır mı mutfağı ? Yardımlarınızı esirgemeyin bu kardeşinizden :)

Eklentiler

• $cocolineb.jpg
    $cocolineb.jpg
    15,3 KB · Görüntüleme: 144
Son düzenleme:
X