Acil yardim lutfennnn duzgun cevaplar verin dalga gecmeden

dolaşıyorum canım senelerdir merak etme.neyse ya gitsin doktora napalım.
Cik git surdan benm sinirmi b
Sen bir hata yapmamışsın. Üst üste maşallah.
Hamile kalmak istemiyorsan korunmalısın bukadar basit. Zevk suyundan bile hamile kalınabiliyor.
Tamamen emin olmak istiyorsan kan testi ver.
Birinde çizgi var gibi ama testin ciğerini sökmüşsün maşallah🤣
Bak benim agzimi bozdurma tamami dalgani baskasiyla gec basina gelinxe anlarsin terbyesizler allahtann korkun be sizinde evladiniz var

Geri çekilme korunma yöntemi değildir. 3 kere aynı hatayı yapmak akıl işi değil. Hamile olabilirsin.

Arkadaslar 0Ocqk 1 iliski yasadim bosalma olmadi
Ocak7 iliskk yasadim tekrar bosalma olmadi 8 tekrar yasadim bosalma olmadi ama ben korktum ne olur olmaz diye ertes 72 kullandim 24 saat icinde adet olmam gerekiyor olmadim bir kac erken gebelik test yaptim negatif bgn yaptm hafif silik cizgi cikti digerlerj hep negatif cikti ama tarlusal aldim iki gundur kullaniyorum birsey yok kasiklarimda agri oluyor goguslerimde hassasiyet bir sey yok ama cok korkuyorum yardimci olun lutfen
Naneyi yerken bize mi sordun gülüm 🌸 3 ilişki yaşamış arkadaş kurbanı olmuş sonra başkasıyla evlenip bakire mi olacaksın. Çocuklarına terbiye verirken bu yaptıklarında aklına gelecek mi acaba. Arkadaşın yardım etseymiş ya. Hap kullanacak kadar aklın var gerisini de sen düşün.

Bak benim agzimi bozdurma tamami dalgani baskasiyla gec basina gelinxe anlarsin terbyesizler allahtann korkun be sizinde evladiniz var

Terbiyesizlermi?
Terbiyesiz olan sensin biz değil.
Zevkini düşünmeden önce aklını başına alsaydın burda korkudan insanlara saldırmazdın.

Naneyi yerken bize mi sordun gülüm 🌸 3 ilişki yaşamış arkadaş kurbanı olmuş sonra başkasıyla evlenip bakire mi olacaksın. Çocuklarına terbiye verirken bu yaptıklarında aklına gelecek mi acaba. Arkadaşın yardım etseymiş ya. Hap kullanacak kadar aklın var gerisini de sen düşün.
[/QUOT
Terbiyesizlermi?
Terbiyesiz olan sensin biz değil.
Zevkini düşünmeden önce aklını başına alsaydın burda korkudan insanlara saldırmazdın.
İnsan yargikiyosunuz burda yardim istemisim siz yargiliyosunuz

adamlar tecavuz etti, kahveye ilac katti diyorsun, ayni adamin icine bosalmadim demesine inaniyorsun, o kadar da eminsin ki. ilacı adam vermiş al bunu iç diye ama markasını biliyorsun. evden kaçarken töre yok, karakolluk olurken töre yok, aynı evde yaşadığın abiye uzaklaştırma aldırırken töre yok, sığınma evine giderken töre yok ama şikayetçi olmaya gelince töre töre töre. yaş 18 ve 19 demişsin, 19 yaşındaki kadının ailesini niye çağırsınlar? 1’inden 8’ine kadar aynı evdeydin de 1 hafta niye ara verdiler o da ayrı konu. kesinlikle geçmedi konu bana en başından beri, ilk sayfada tepki görünce böyle sallamaya başladınız bana göre. olay uzun anlatamam ne allasen ya, herkese tek tek hamile miyim diye sorana kadar tek mesajda olayı anlatın biz de bilelim ona göre yazalım.

içtiğiniz ertesi gün hapı ilk iki sekste etkisiz bence, koruyucu değil, sonuncu için etki etmşş olabilir. töre izin verir de açıp prospektüs okursan yan etki olarak ara kanama yapabileceğini görürsün. tarlusalla da iyice mahvetmişsin hormonları. bana kalırsa adam ilk sekste kesin içine boşaldı ve sizi kandırıyorlar, zaten son attığınız teste göre (ki onu da nasıl aldınız odaya kilitliyken o da ayrı konu, 5’ini dün yapmıştınız) hamile olabilirsiniz. burada hamilelik umuduyla test atanlar baksalar kesin pozitif derler, onlarınkinden daha pozitif. adam gibi doktora git, gebelik varsa önlemini al

Aynen korkudan napcagmi sasrdm 28 yasindaym 18 degil senorya yazdim okey
Birlikte ol ben arkandayım mı dedi arkadaş ne dedi🤣 ya bukadar sorumsuz oĺmayın yok gebelik falan rahat ol kuruma çizgisidir çıkan ha 18 den küçükseniz kadınlar kulübü polise ihbar eder kurban olmayın siz bidaha ip adresinden falan ulaşılıyo sorun yok 🧐
19 yasindayim kucuk deglm

hele şu cümleler gerçekten mağdur birisinin ağzından çıkacak cümleler değil. mağdur olmamanı umarım zaten, ama gelip de burada hikaye gevelemeyşn bari

son teste ve kahverengi lekelenmeye göre ben gebelik olabileceğini düşünüyorum. sevişme öncesi boşalma olursa penil kanalda sperm kalabilir, seks esnasında zevk suyu ile geçer.

bak yavrum anlattıkların o kadar mantıksız ve olağandışı birşey ki madem kalacak bir yerin yoktu ilk başta kadın sığınmaya gitseydin diyelim güvendin arkadaşındı ilk başta böyle bişey başına gelmiş daha sonra neden devamının gelmesine izin veriyorsun ilk kendine geldiğinde öle bi durum varsa eğer arkadaşına hesap sorup çıksadınya yanlarıdan gibi gibi bir çok alternatif var yani
Bir de üç defa tecavüz edip bosalmayan bir tecavüzcümüz var..

konu sahibi hesap bilgilerini düzenliyor, kaçacak galiba. akıllanacak hali de yok, utanmadan daha millete çemkiriyor. öyleyse hamileliğin sorumluluklarını almadan sevişmemeyi, korunmak için mutlaka kondom kullanmayı, kafaya göre ertesi gün hapı kullanmamayı öğrenmen gerek.

Ne kadr insan yargiliyosunuz siz ya basiniza.gelir gorursunuz yalancida sizsiniz kalbiniz kotu sizin
Milleti maymun ettin dünden beri.. sen bu yaşında böyle kaçıp kaçıp ilişkiye giriyorsan ailen değil odaya kapatmak zincire vursa bile baş edemez seninle.. üç defa tecavüz edip bosalmayan bir de ertesi gün hapı veren tecavüzcü nerde görülmüş.. yalan zeka işidir, yeterince zeki olmayanlar yalan söylemesin..

X