Acil yardım

gxuxl_yxuxz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2008
103
0
40
arkadaşlar 8 yıllık evliyim mutfak dolaplarımdan sıkıldım kırığı döküğü yok en çok rahatsız eden aspiratör üstündeki kapaklara oturmuş çil çil yağ lekeleri imkansız çıkmıyo birde rengi rahatsız ediyo sax mavisi bal rengi kenarlarıda. resimde koyabilirim, ben bu dolapları boyamak istiyorum ama nasıl ,bilgisi olan fikir veren olursa çok sevinicem krem istiyorom zor tutar biliyorun ama napıcamirmirmirmir

ilk aklıma gelen yapışkalı kağıtlar varya yapı marketlerde onlarla kaplayabilirsin fikri oluştu ama kullanışlı olurmu bilemem.sadece okuduğumda bu geldi..eminim iii fikirler yazar arkadaşlar..

çok pahalı olmaz dersen bir mobilyacıyla görüş sadece kapaklarını değiştir.

ya da yapışkan plastiklerle kaplamak başka çaresi yok...

arkadaşlar 8 yıllık evliyim mutfak dolaplarımdan sıkıldım kırığı döküğü yok en çok rahatsız eden aspiratör üstündeki kapaklara oturmuş çil çil yağ lekeleri imkansız çıkmıyo birde rengi rahatsız ediyo sax mavisi bal rengi kenarlarıda. resimde koyabilirim, ben bu dolapları boyamak istiyorum ama nasıl ,bilgisi olan fikir veren olursa çok sevinicem krem istiyorom zor tutar biliyorun ama napıcamirmirmirmir

Selam Canım, aynı dertten ben de muzdaribim yağçöz mobilya temizleyici vs vs ne varsa denedim bazı yağlar öyle inatçıki çıkmıyor:KK43:( Dolap kapılarının tek tek sökülüp, mobilyacıda boyatılması gerekiyormuş Tabi bunla uğraşmak zor gelmezse:KK43:((

arkadaşlar çil çil yağ lekelerinin olduğu yere bolca arap sabunu sürüp bekleyin sonra silin hemen çıkar ve doğal içerikli olduğu için mob. da zarar vermez...

X