acil yardım

elif23

Guru
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
2.461
170
arkadaşlar adetin 3 günü tedaviye başladım bügün 17. günü daha aşılama olmadı ama pembe bişeyler geliyo baya ne yapcam bilmiyorum doktor konferanstaymış ulaşamıyorum çok korktum ne yapcam bilmiyorum ne olur bilen varsa lütfen yazsın

arkadaşlar adetin 3 günü tedaviye başladım bügün 17. günü daha aşılama olmadı ama pembe bişeyler geliyo baya ne yapcam bilmiyorum doktor konferanstaymış ulaşamıyorum çok korktum ne yapcam bilmiyorum ne olur bilen varsa lütfen yazsın

elifcim sanırım izmirdesin tedavi gördüğün hastaneye hemen git bence en azından hemşireler başka dr lar vardır orda sana yardımcı olurlar telaş yapma eğer illa dr unu bekleyeceksende bence çok hareket etme uzan biraz bence tabikii geçmiş olsun canım a.s.

teşekkürler canı hemşireleri aradım ama bişey bilmiyorlar yarın başka doktorla görüştüm ona gitcem tüp bebek bölümünde

ne yapayım doktoru aradım çıkmıyo sekreterinin umrunda değil hiç olmazsa ilaç a devam edimmi dedim onuda bilmiyor bi tekrar arayayım bari

benim doktor yurtdışına çıkmış konferans için ne düşüncesizlik pazartesiye kadar ne yapcam insan yerine birini ayarlamazmı bu kadarmı basit insan sağlığı ben korkudan titriyorum karşıda bir muhatap bulamıyorum ne yapcam şimdi arkadaşlar hiç olmazsa başından geçen varsa ne olur yazsın ne olcak şimdi tekrarmı başlıcaz aşılamaya hem adetin 17. günü adet olurmu hiç adet değilse ne önce pembe idi şimdi koyu renk adet başlangıcı gibi

ah elifcim çok üzüldüm ya ama 17 gündede adet olmassın zannedersen neyse gelişmeleri bildir bize canım seninde benim gibi aşılamdan yana şansın yok galiba

canim bu kadar dusuncesizlik olurmu ya
neden asilamani yapmadi ve gitti hayret ya bende sanmiyorum adetin oldugunu ilacini kes canim sen madem hicbirsey bulamiyorsun baska dr a git bari hemen
bu sattten sonrada asilama olmazki zaten

benim doktor yurtdışına çıkmış konferans için ne düşüncesizlik pazartesiye kadar ne yapcam insan yerine birini ayarlamazmı bu kadarmı basit insan sağlığı ben korkudan titriyorum karşıda bir muhatap bulamıyorum ne yapcam şimdi arkadaşlar hiç olmazsa başından geçen varsa ne olur yazsın ne olcak şimdi tekrarmı başlıcaz aşılamaya hem adetin 17. günü adet olurmu hiç adet değilse ne önce pembe idi şimdi koyu renk adet başlangıcı gibi

canım üzüldüm yaaa ama adet değilsindir ama neden bu zamana kadar aşılama yapmadı sana acaba yumurtaların olgunlaşmadımı ki
bi de bu ne yaaa nasıl olmaz doktor şimdi ben adet olmayı bekliyorum yarın olsam ozaman doktor yok ne yani ben bidahamı 1 ay bekliyecem valla öyle olursa değiştircem bu nasıl iş anlamadım

elifcim birde her defasında yumurtalık kontrolünde vajinal ultrasonla bakılıyor ya ondanda içeride tahribati oluyordur ben ilk aşılama oldugumda dr fala kurcalamışlar galiba yara oluşmaya başlamış demişti ordan aklımda kaldı canım valla yol geçen hanına dönmüştü gelen bakıyor giden bakıyordu bana aynen böyle olmuştum -tatlicadiarzu- belki sninde içeride bir tahriş söz konusudur gelen pembeliklerde ondandır

ah elifcim çok üzüldüm ya ama 17 gündede adet olmassın zannedersen neyse gelişmeleri bildir bize canım seninde benim gibi aşılamdan yana şansın yok galiba

çok teşekkür ederim canım yarın başka doktora gidiyorum 9 30 a randevu aldım hayırlısı diyorum bakalım artık olmazsa egede randevum var 12 şubata oraya giderim

canım üzüldüm yaaa ama adet değilsindir ama neden bu zamana kadar aşılama yapmadı sana acaba yumurtaların olgunlaşmadımı ki
bi de bu ne yaaa nasıl olmaz doktor şimdi ben adet olmayı bekliyorum yarın olsam ozaman doktor yok ne yani ben bidahamı 1 ay bekliyecem valla öyle olursa değiştircem bu nasıl iş anlamadım

75 ünite ile başladın bu güne kadar bugün dozu arttırdım ondan değilde olsada olmasada aşılamayı yapsa keşke hiç olmazsa 3. aşılama şartını aşmış olurum böyle rahatlatıyorum kendimi artık

elifcim birde her defasında yumurtalık kontrolünde vajinal ultrasonla bakılıyor ya ondanda içeride tahribati oluyordur ben ilk aşılama oldugumda dr fala kurcalamışlar galiba yara oluşmaya başlamış demişti ordan aklımda kaldı canım valla yol geçen hanına dönmüştü gelen bakıyor giden bakıyordu bana aynen böyle olmuştum -tatlicadiarzu- belki sninde içeride bir tahriş söz konusudur gelen pembeliklerde ondandır

olabilir bügün eczacıma gittim oda tüp yaptırmış ona sordum adet olamaz dedi bakalım yarın doktor ne dicek

zaten bu sefer hiç bişey yolunda gitmedi eşime selenyum alcaktım kullanılmış kutu geldi geri verdim başka birinden sipariş verdim 2 ay gelmedi biz tedaviye başladığımız için geç kaldı doktor desen hiç ısınamadım ağzımı açsam azarlıyor sonra bu olay yani heralde benim için hayırlı değil bu aşılama heralde hep bişe oluyor ben yine hayırlısı diyorum ne olursa olsun bu aşılamayı yapcam hiç olmazsa üçüncü aşılama şartından kurtulurum direkt tüp bebeğe geçerim

canım öncelikle hayırlısı olsun hakkında ve çok geçmiş olsun. konunu okurken dikkatimi çeken bir konuda bilgi vermek istedim . artık tüp bebek raporu için istenen aşılama sayısı 2. yani 2 defa aşılama yaptırmış olmak gerekiyor 3. değil. dilerim hakkında hayırlısı olsun sevgilerimle canım

ben bunu doktora söylediğimde doktor bana kızdı bi güzel azarladı üçüncü aşılamayı yapmak gerekiyormuş ama ssk karşılamıyormuş dr oyle söyledi bende zaten 3. aşılama kalktı diye bi heves gittim doktora ama olmadı aşılamaya başlattı

kızlar tüp bebek tedavisi olanlar erdil beyi öneririm size çok iyi doktor o kadar güzel ilgileniyoki kendi doktoruma soramadıklarımı sordum herşeyi bi güzel açıkladı okadar sabırlıki her şeyi sordum ve hiçbir ticari kaygısı olmadığı halde cevap verdi

X