Gebeliğe Hazırlık ACİL YARDIMCI OLURMUSUNUZ OVULASYON TESTIM ILE ILGILI

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

duygussu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2021
100
67
27
Bayadır ovulasyon testi yapiyorum. Dün yaptigimda iki cizgide koyu cıktı. Bugün ise resimdeki gibi siliklesti. Ovulasyon testleriyle ilgili bilgisi olan yardimci olabilir mi? Bu ne demek? Dün iliski oldu bugünde mi olması lazım??

Eklentiler

• 20210206_200119.jpg
    20210206_200119.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 485
  • 20210207_191530.jpg
    20210207_191530.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 400
Bayadır ovulasyon testi yapiyorum. Dün yaptigimda iki cizgide koyu cıktı. Bugün ise resimdeki gibi siliklesti. Ovulasyon testleriyle ilgili bilgisi olan yardimci olabilir mi? Bu ne demek? Dün iliski oldu bugünde mi olması lazım??
Dün pik olmuş bugün çatlamış bugünü de değerlendir canım

Bu günüde değerlendirin çatlama olmuş

Dün pik olmuş bugün çatlamış bugünü de değerlendir canım
Cevap icin tesekkur ederim caniim. Yumurtlamadan sonra iliski oldugunda erkek olma ihtimali yuksek oluyo diye biliyorum. Tabi oncelikle saglikli olmasi ama kiz istiyoruz. Bugunden sonraki iliskiler kiz olma ihtimalini dusurur mu acaba

Cevap icin tesekkur ederim caniim. Yumurtlamadan sonra iliski oldugunda erkek olma ihtimali yuksek oluyo diye biliyorum. Tabi oncelikle saglikli olmasi ama kiz istiyoruz. Bugunden sonraki iliskiler kiz olma ihtimalini dusurur mu acaba
Cinsiyeti belirleyen erkekte kız erkek muhabbetini bilmiyorum malesef

Dusurmez. Her turlu %50 sansiniz Vr 😊 onlar ihtimaller sadece...

Kızlar mrb ben 25 günde bir regl oluyorum. Yumurtlama takvimde 11.gün olarak gösteriyordu. Ben 14.gün kasık bacak ağrısı sebebi ile doktora gittim.Doktor 2,00 mm kistin var dedi .Sonra yok bu senin yumurtan tam yumurtlama günlerin çünkü dedi :) pazar günü yine şiddetli kasık ağrım oldu. Sorum şu ki yumurtlamayı özellikle ovülasyon testlerinden takip eden arkadaşlar yumurtlama günü şiddetli kasık ağrısı ve aşırı göğüs hassasiyeti (yürürken bile hissediyordum) oluyor mu?ve geç yumurtlama olunca regl gecikiyor mu?

Merhaba t daha açık renk ovulasyon gerçekleşmiş olmuyor değil mi

Eklentiler

• C62578B0-F922-4C3F-9440-13EA521B8536.jpeg
    C62578B0-F922-4C3F-9440-13EA521B8536.jpeg
    39,9 KB · Görüntüleme: 359
  • 82431E4F-4145-4E39-8052-ED4A23DAEBDC.jpeg
    82431E4F-4145-4E39-8052-ED4A23DAEBDC.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 329
Kızlar bana yardımcı olur musunuz? 10 ve 11 şubatta en koyu halini gördüm. 13 şubat yani bugün silikleşti gibi test. Bu çatlamış mı demek oluyor? Test yapmaya devam edeyim mi hala?

Eklentiler

• 20210213_120248.jpg
    20210213_120248.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 419
  • 20210211_211601.jpg
    20210211_211601.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 452
Hanımlar acil sorumu yanıtlayabilir misiniz. Dün pik oldu bugün daha silik. Yumurta olduktan ne kadar sonra çatlıyor ? Örneğin dün akşam yumurtladıysam bu akşam değerlendirsem işe yarar mı ?

Hanımlar acil sorumu yanıtlayabilir misiniz. Dün pik oldu bugün daha silik. Yumurta olduktan ne kadar sonra çatlıyor ? Örneğin dün akşam yumurtladıysam bu akşam değerlendirsem işe yarar mı ?
Pik olduktan bir gün sonra siliklesmisse çatlamış demektir değerlendireceksiniz o günü de canım

Yumurtlama gunu mu tutuyor catlama gunu mu acaba bilginiz var mi
Çatlama günün de tutuyor canım. çünkü yumurta o gün 24 saat canlı kalıyor ama sen iki günü de değerlendir kaçırmamak için hatta ertesi günü de ne zaman tutacağı hiiiiiç belli olmaz. Rabbim kucağını doldursun inşallah 🤲

Kızlar mrb ben 25 günde bir regl oluyorum. Yumurtlama takvimde 11.gün olarak gösteriyordu. Ben 14.gün kasık bacak ağrısı sebebi ile doktora gittim.Doktor 2,00 mm kistin var dedi .Sonra yok bu senin yumurtan tam yumurtlama günlerin çünkü dedi :) pazar günü yine şiddetli kasık ağrım oldu. Sorum şu ki yumurtlamayı özellikle ovülasyon testlerinden takip eden arkadaşlar yumurtlama günü şiddetli kasık ağrısı ve aşırı göğüs hassasiyeti (yürürken bile hissediyordum) oluyor mu?ve geç yumurtlama olunca regl gecikiyor mu?
Regl her zaman yumurta çatladığından 14 gün sonra olur. Yani yumurtan ne kadar geç çatlarsa regl o kadar geç olur

Kizlar selam sormak istedigim bi soru var bu ovulasyon testi sabah mi aksam uzerimi yapilmali sizce?
iki gundur sabah 2. Idrarla 11 gbi yaptiklarim esit aksam ustu 6 7 gibi yaptiklatim silik cikiyo 😒

X