Acill Biberona nasıl alıştırcam

pcostupbebk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2021
262
284
Kızlar bebeğim ilk doğduğu zaman biberonu tuttu kpss sınavına gitmiştim annem biberonla baktı 10 günlük tü daha simdi 2 aylık ise başlamam lazım ama biberonu tutmuyor sarılığı olduğu için sürekli emzirdim biberon vermedim uzun süre vermeyince unutmuş emzikde tutuyordu artık onuda tutmuyor biberin nuk emzik phlips kaşıkla beslemek istediğim de ağlıyor yutmuyor meme istiyor ısrarla mecbur gitmem lazım işe

Bugün alicak eşim sizde onu ise yaradı

Uykuda da verdim tutmuyor ağzında duruyor

İnşallah bugün o fayda eder

Lansinoh olmazsa bide onu deniyim
Evet benim kızım da ne avent ne tommie tippe ne de Chiccoyu aldı sadece lansinoh u aldı hala da onu kullanıyoruz. Umarım sizin de öyle olur.

Uykusunda lansinoh tuttu çok şükür ki uyanıkken versem de tutar mı acaba uykuda aldığından da soğumasın
Yavas yavas arttirin. Isterseniz sabab uyandiginda emzirin, biberon memenin yerini aliyor imaji olusmasin. Sonra bir ara biberon teklif edin gunde bir kez. Yavas yavas biberon sayisini arttirip meme sayisini azaltin. Ise yarar insallah.

Tutabilir bir dene. Soğumaz aldıysa. Buna şükür yine de . Umarım uyanıkken de olur 🙏🥲
Çok şükür ya inşallah bir kerelik birşey değildir
Yavas yavas arttirin. Isterseniz sabab uyandiginda emzirin, biberon memenin yerini aliyor imaji olusmasin. Sonra bir ara biberon teklif edin gunde bir kez. Yavas yavas biberon sayisini arttirip meme sayisini azaltin. Ise yarar insallah.
Benden tutar mı acaba eşime verdirttim onu da

X