Acıll yardım tecrubesı olann!! Burun kanatlarım şiş kaldı

yesim11

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2014
150
8
33
Kizlar 1hafta once ameliyat oldum burnumdan. Bugun alcilarim cikti.zaten sadece ucu ve kanatlari inceltilecekti. Ucu gayet güzel incelmis ama kanatlari com şiş. Ucunda sislik yok.bu durum normalmi:KK43: yoksa burun kanatlari da oyle kalirmi artikk.yani şiş olsa ikisinin de sis olmasi lazım:KK43: cok moralim bozuldu.resmen mandal burun gibi duruyo:KK43:(( lütfen bilgisi olan varsa paylassiinnn.

Kizlar 1hafta once ameliyat oldum burnumdan. Bugun alcilarim cikti.zaten sadece ucu ve kanatlari inceltilecekti. Ucu gayet güzel incelmis ama kanatlari com şiş. Ucunda sislik yok.bu durum normalmi:KK43: yoksa burun kanatlari da oyle kalirmi artikk.yani şiş olsa ikisinin de sis olmasi lazım:KK43: cok moralim bozuldu.resmen mandal burun gibi duruyo:KK43:(( lütfen bilgisi olan varsa paylassiinnn.

bı fotonuzu atın
bıde tam seklını 1,5 ayda alıyır bılıgınız olsun
tam oturması 1 sene

Ama ucunda hic şişlik yok.baska yerlerinde hic sislik yok.sanirsin 1ay olmus olali.bu normalmi ?? Oyuzden korktum.kanatlar balon gibi:KK43:

kalın derili misin?korkma benim de kanatları çok şişmişti 3 4 aya geçer. asimetri de olabilir şişlikten endişelenme.

kalın derili misin?korkma benim de kanatları çok şişmişti 3 4 aya geçer. asimetri de olabilir şişlikten endişelenme.
Evet canım kalin deriliyim.ohh ya icim rahatladi biraz.ya herkes ucunun sisliginden bahsetmis bi de .hic kanatlari duymadim. Zaten sorunlu bi burnum yoktu. Resmen suan daha büyük duruyo.korktum buyuzdeen.tesekkurler:)

Bir sey sorabilir miyim cevaplarsaniz cok sevinirim burun kanatlariniz indi mi

X