Davranış Bozuklukları Acilll durum

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Gzc1708

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2018
84
15
36
Hanımlar merhaba. Bir problemim var ve gerçekten bunalıma girdim atrik. Calisiuorum 7 yaşında bir oğlum var ve oldukça hiperaktif . Şu son iki yıldır aldığım nefesi bile burnumdan grtiriyor. Allah'ım canına sağlık versin çok hiperaktif.tek çocuk . Konuşuyorum olmuyor büyük gibi karşıma alıyorum olmuyor çocuk gibi yaklaşıyorum olmuyor.payalsim nedir bilmiyor kimseyle gecinemiyor . Pedagog a götürdüm yine aynı ne yapmalıyım lütfen aynı bu durumu yaşayanlar yaşayıp atlatanlar dönüş yapsın. Tek çocuk hep böyle diyorlar kardeş yap diyorlar di yy orlar diyorlar işte...

Yaptığı davranışları otizme bağladım. Götürdüm uzmanına. Senden benden sağlam dedi. Hatta pedagogla konuşup ona çok mantıklı cümleler kurdu kadin bile sasirdi.evde dışarda nerde olursa olsun bağırıyor çağırıyor istediği olmayınca gerek ağlayarak gerekse fiziki tepkisini gösteriyor inanın napicami hiç bilmiyorum

Onu da düşündüm ama değil bende babası da iş dönüşü birlikte oynarız parka gideriz bunun gibi şeyler

tek çocuk olmakla alakası yok benim oğlum 10 yıl tekdi hiç böyle sıkıntı yaşamadım bende çalışıyorum kardeşi oldu yeni çok bir fark yok davranışlarında .okula zamanı nasıl yoksa yenimi davranışı değişti?

Çok zeki aslında 2ye geçti. Dersleri de iyiydi ama sınıfta ordada hareketliymis

X