acilll yardım çift çizgi

bulunduğum ilçedenki hastanenin ebesini aradım testin önceki gebelikle ilgili pozitif değil yeni gebelikle ilgili olabiliceğini söyledi çatlıycam yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:gitme: arada kaldım keşke eşime bugün gidelim deseydim şimdi yarın olmak bilmezmafoldumben

e hadi hayırlısı bakalım

izmirhayalcim seninde testin pozitif çıkmıştı geçmiş gebelıkten bi gösterge olmayacağıan göre hamiş mi oluyosun şimdi aman kadın olmak ne zor yaa merak ettim yaaa ay inşallah hamilesinizdir kızlar

yaaa yok bence benim önceki hamilelikten olabilir yaa tek sey bas agrım ve sanki ben dün gece yumurtladım akıntım dün gece geldi ama kociş yoktu:KK70:

canım bence böyle merakla bekleyeceğine 2 gün ara ile kan testi yaptır.eğer 2'ye katlamışsa hamişsindir canım benim.benim idrar testim negatif.2.çizgi hiç yok.artık inşallah öbür ay başlarım çalışmalara.ben de sabırsızlıkla adet olmayı bekliyorum.

yaaa yok bence benim önceki hamilelikten olabilir yaa tek sey bas agrım ve sanki ben dün gece yumurtladım akıntım dün gece geldi ama kociş yoktu:KK70:

ama pinkaya sormuş ya geçmiş hamilleikle alakası olmazmış diye cevaplamışlar

alıntıladıgım mesejda öyle yazıyo :uhm:

aysecim idrar testini gene yaptın daha silik cıktı belkide yeni terkediyodr beni hormonlarım

belkide canım ama bilemeyizki keşke kan testi yaptırsan ben kürtajdan

23 gun sonra regl oldum eskiden reglim 6-7 gün sürerdi ve çok ağrım olurdu

çok zor atardım o pis kanı ama bu sefer ağrım olmadan ve 4 günde attım

hani herşeyde bi hayır vardır derler ya sanırım içeride kist fln vardı ufak tefek onlar

temizlenmiş oldu çok rahatım şu an :) 2010 haziran ayında fln gene denemek istiyoruz

yaza doğru yani genede belli olmaz o kadar çok istiyorum ki tekrar hamile kalmayı

ama beklemek istiyorum biraz sabretmek istiyorum

inşallah hayırlısı yaa canım hemen istiyorsan hemen olur bebeğin inşallah hayırlısıyla :)

kız anlatsana ne dedi gittiğinde ultrasonla baktımı ay catlıcamm

önce deidm idrar testi yaptım. pozitif çıktı o zaman hamilesin dedi. ama dedim eskide olabilirmi. yarım agaz belki dedi. kan testinde gerçek çıktı. işallah seninde aynısı olur canım.:Saruboceq: msj atamıyorum çok bekletiyo.

utrosonda baktıda daha bişey yok sadece kistim vardı o 3 cm di 2 cm olmuş zaten orda anladım gebelik olduğunu :sm_cool:

tekrar gözün aydın cnm yaa çok mutlu oldum valla bi mucizeye tanık oluyoruz burda!

X