Acillll bi bakın kizlarr

Hebehubele

'Mutlu bir kalp büyütüyorum'♡
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2016
3.594
9.533
Jinekolji bolumune yazdm kimse cevap vermedi Mune Mune abla lutfen tasima konumu olur mu Regl biteli 5 gün oldu şuan kanamam var kızlar test yapmıştım negatif çıkmıştı doğru düzgün regl de olamadım bu ay . Bide 3 4 gün dur grip olduğum için doktor bi kaç ilaç yazdı onları kullaniyorm kasiklarim ağrıyor şuan ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin sol kasık ağrım ve aşırı bel ağrım var şuan evde yalnızım ilk defa başıma geldi çok korkuyorum başına gelen varmı bana bi yardımcı olun

Son düzenleme:
İlk işin kadın doğuma gitmek olsun. Kanama olması normal değil. Sakın erteleme. Rahime baksınlar.

Kadın
Jinekolji bolumune yazdm kimse cevap vermedi Mune Mune abla lutfen tasima konumu olur mu Regl biteli 5 gün oldu şuan kanamam var kızlar test yapmıştım negatif çıkmıştı doğru düzgün regl de olamadım bu ay . Bide 3 4 gün dur grip olduğum için doktor bi kaç ilaç yazdı onları kullaniyorm kasiklarim ağrıyor şuan ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin sol kasık ağrım ve aşırı bel ağrım var şuan evde yalnızım ilk defa başıma geldi çok korkuyorum başına gelen varmı bana bi yardımcı olun
Kadın Doğum acile git evde yalnız olsan ne farkeder bir taksi bir otobüs e atla git hemen

Eşimi aradım geliyor hamilelik olabilir mi diye korkuyorum ilaçlar bide epilasyon a gittim
Epilasyon lazer mi erteleyecegini söylemiştin keşke 1 ay dursaydın doktora ilaç verdiğinde dedin mi peki gebelik süpem var diye

Söyledim canım inşallah şimdi düşük dış gebelik okudum çok korktum
Söylediyse ona göre ilaç vermiştir canım ama git acile her okuduğun seni yanıltabilir o yüzden git ki hemen içinde süpe kalmasın hakkında hayırlısı olsun

Kan testi yaptir canim git acile.Üşütmedende kaynaklanabilir gerçekten bi gebelik falan yoksa hsg anaztezili iste bi doktordan.Allah acil şifalar versin...

Tam olarak adet olmadıysa yumurta tam çatlamamıştır belki de ve şuan olması gereken oluyor. Yumurta biraz gecikmeli çatladığında aşırı ağrı oluyor. 4 aydır aşırı stresten yaşıyorum çatlamama durumunu ondan biliyorum :)

Tam olarak adet olmadıysa yumurta tam çatlamamıştır belki de ve şuan olması gereken oluyor. Yumurta biraz gecikmeli çatladığında aşırı ağrı oluyor. 4 aydır aşırı stresten yaşıyorum çatlamama durumunu ondan biliyorum :)
Bu ihtimalde olabilir canım bakalım doktor ne diyecek

Olabilir mi ki usutmeden canım hsg anestezi li ne oluyor cahilliğime ver
Canim eğer hamilelik gibi bir durumun yoksa suan ,kanamanin neden kaynaklandiğini tüplerin normal mi yapisikmi olabileceğini gösteren ilaçli alttan bakilan bir film anestezili olmasini acidan dolayi iste öyle birşey olursa .

Olabilir mi ki usutmeden canım hsg anestezi li ne oluyor cahilliğime ver
Canım hsg öyle acılı birşey değil, hamile kalmadan önce yaptırdım, bazıları adet sancısı gibi hissediyormuş ben de o bile olmadı. Rahmin içine ilaç enjekte edip geçişini izliyorlar, Öyle korkulacak birşey değil anesteziye kesinlikle gerek olmadığı gibi gereksiz fazla ücret ödüyorsun.

X