Hamile olduğunuzu nasil anladiniz belirtileriniz nelerdi hamilemiyim?

Bende aşırı düzeyde bir yorgunluk bitkinlik halsizlik olmuştu. Ve göğüs uçlarında acı.
Umarım siz de hamilesinizdir
Malesef ben regl oldum sabah bu ayda olmadı malesef daha yeni yeni rahatlıyorum zaten ilk defa bu ay stres yapmadım çok az oldu ister istemez önümüzdeki ay nasip inşAllah olur 3. Denememiz de başarısız 4.çü aya giriyoruz zamanla iyice akisina birakicam hic beklemedigim bir anda olur belki nasip artik bu ay yumurtlama kiti alicam ona göre ilşkiye giricem hayırlısı artık rabbim isteyen herkese nasip etsin inşAllah 😊

Malesef ben regl oldum sabah bu ayda olmadı malesef daha yeni yeni rahatlıyorum zaten ilk defa bu ay stres yapmadım çok az oldu ister istemez önümüzdeki ay nasip inşAllah olur 3. Denememiz de başarısız 4.çü aya giriyoruz zamanla iyice akisina birakicam hic beklemedigim bir anda olur belki nasip artik bu ay yumurtlama kiti alicam ona göre ilşkiye giricem hayırlısı artık rabbim isteyen herkese nasip etsin inşAllah 😊
Daha çok yenisin inş olacaktır rahat ol🤲

Ben de yeni öğrendim hamile olduğumu burdan belirtileri çok okurdum. Normalde adet döngüm 30 günde birken Temmuz ayında 24 güne döndü 19 temmuzda regl oldum daha sonrasında folik asit kullanmaya başladım b12 ile sağlıkocağında kan verdim folbiol kullandım. Ay içinde belirtim sadece mide yanmasıydı ne yesem midem yanıyordu ve göğüs ağrısı sızlama gibiydi. ne zaman regl olacağımı bilmediğim için 12 sine göre hazırladım kendimi 9 ağustosta bi test yaptım negatifti. Ayın 11 inde uzayan beyaz bi akıntı geldi forumdan baktım adet belirtisi deniyordu bende hamileliği önemsemedim. sonra 19 una kadar regl olmayınca test yaptım ve hamile çıktım. İsteyen herkese rabbim nasip etsin

Ben de yeni öğrendim hamile olduğumu burdan belirtileri çok okurdum. Normalde adet döngüm 30 günde birken Temmuz ayında 24 güne döndü 19 temmuzda regl oldum daha sonrasında folik asit kullanmaya başladım b12 ile sağlıkocağında kan verdim folbiol kullandım. Ay içinde belirtim sadece mide yanmasıydı ne yesem midem yanıyordu ve göğüs ağrısı sızlama gibiydi. ne zaman regl olacağımı bilmediğim için 12 sine göre hazırladım kendimi 9 ağustosta bi test yaptım negatifti. Ayın 11 inde uzayan beyaz bi akıntı geldi forumdan baktım adet belirtisi deniyordu bende hamileliği önemsemedim. sonra 19 una kadar regl olmayınca test yaptım ve hamile çıktım. İsteyen herkese rabbim nasip etsin
Amin sağolun Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşAllah

Bende hamile olduğumu bilmiyordum ovülasyon testiyle öğrendim ama öğrenmeden önce burnuma duman is kokusu geliyordu şuan ara ara patates kızartması, haşlaması kokuyor. Daha 3+0 haftalığız benim yumurtlama gününe göre tabi bu şuan belim çok ağrıyor ve geçen bacak damarlarım çekiliyor gibi oluyordu ağrısından uyuyamamıştım

Bence belirti takip etmemek en iyisi. Duzenli adet dongusu varsa o zamana dek beklenmeli.Cunku aksi takdirde strese kapiliyorsunuz veya vucuttaki herseyi ona yorumlamaya basliyorsunuz yaniltici olabiliyor.

Bende hamile olduğumu bilmiyordum ovülasyon testiyle öğrendim ama öğrenmeden önce burnuma duman is kokusu geliyordu şuan ara ara patates kızartması, haşlaması kokuyor. Daha 3+0 haftalığız benim yumurtlama gününe göre tabi bu şuan belim çok ağrıyor ve geçen bacak damarlarım çekiliyor gibi oluyordu ağrısından uyuyamamıştım
Kuzum son adet tarihini 1.gğn sayarak hamileliğini hesapla doktorlar da öyle takip edicek seni bşr kaç gün oynama yapıcak lar bebegin gelişimine göre 3+0 degil en az 4+ lardasın yani

Kuzum son adet tarihini 1.gğn sayarak hamileliğini hesapla doktorlar da öyle takip edicek seni bşr kaç gün oynama yapıcak lar bebegin gelişimine göre 3+0 degil en az 4+ lardasın yani
Öyle yaptım canım 5+1 deyim şuan 18 temmuz son adet tarihim

Merhaba arkadaşlar eşimle iki aydır çocuk istiyoruz bu ay 3. Ay olucak folik asit kullanıyorum normal adet zamanı bende 2 -3 gün önce hafif kasik agrisi olur geçerdi sonra regl olurdum ama bu ay 12 gun once basladi inanilmaz kasık agrim vardi hala ara ara batiyor bacaklarıma bile vurmuştu ağrısı belim midem karnım ağrıyordu çok hafif ayriyetten midemde yanma vardı test yaptım ama negatifti normal kaset testlerden yaptım çıkmadı ama daha 9 gün var ben dum ve onceki gun yaptim cikmafi buarada kabizlik sislik vardi karnim bildiginiz tas gibiydi cok hafifte göğüslerimde şancı oldu iki gün sürdü geçti sabah evden çıkarken evin duvarları çok igrnec koktu bana ilk defa şuan burnum tıkandı bademcigim sis gibi bi yandan da düşünüyorum acaba grip falanmı oldum yada hamileliğin erken belirtisimi emin olamıyorum hasta gibi olup hamile olanda varmış yaşayan varmı sizin belirtileriniz nelerdi hamile olabilir miyim sizce ?
İshal mide bulantısı kusma ile acile gitmiştim sonraki gün anladım mide bulantım devam edince adetten 2 gün önce pozitifi gördüm

Eklentiler

• B48EF034-2265-4FF7-89F7-3C2ABE3F6915.jpeg
    B48EF034-2265-4FF7-89F7-3C2ABE3F6915.jpeg
    113,1 KB · Görüntüleme: 277
arkadaşlar reglime 4 gün var dayanamayıp erken gebelik testi yaptım bişey çıkmadı .. hiç bir belirti de yok ara sıra kasıga giren agrı ve uyku hali dışında .. benim gibi test yapıp adetten sonra pozitifi gören varmı

Ovulasyon testi hangi saatte yaptınız

kızlar ben de biraz önce hiç umudum yoktu ama test yaptım ve pozitifi gördümmmm :eek: bugün son adetten sonraki 35. gün. bugünden 2-3 gün öncesindeki testim negatif çıkmıştı. bugun yani beklenen adetten 2 gün sonra pozitifi gördüm.
ilk gebelikte (6 hafta sürdü) yorgunluk, mide bulantısı, memelerde hassasiyet ve ağızdan gaz çıkarma vardı. bi de yerleşme kanaması olmuştu adetten 2 gün önce öğrenmiştim testle. sonradan bu kimyasala döndü 6 haftalıkken düşük oldu. normalde ben ağızdan gaz çıkarmam, çok nadirdir. oradan bi şey olduğunu anlamıştım. bir de insan hissediyor yani. bi farklı oluyor insanın vücudu diye düşünüyordum.

biraz önceki öğrendiğim gebeliğim şu an 4+6 haftalık fakat yukardaki belirtiler olmadı sadece ağızdan gaz çıkarma vardı bi de memelerde hassasiyet oldu. en büyük belirti gaz çıkarma oldu yine fakat benim testler negatif çıkınca mideden rahatsızlandığımı düşündüm yani negatif çıktıı sonuçta. ama bugün geç döllenme oldu sanıyorum pozitifi görmüş oldum. inşallah tekrardan bir düşük veya kimyasal yaşamam. isteyen herkes tatsın bu hissi.
arkadaşlar reglime 4 gün var dayanamayıp erken gebelik testi yaptım bişey çıkmadı .. hiç bir belirti de yok ara sıra kasıga giren agrı ve uyku hali dışında .. benim gibi test yapıp adetten sonra pozitifi gören varmı

Kızlar benımde adetime 2 gün kaldı 10 gündür belimden aşşağısı berbat agrıyo özellikle sağ taraf meme uçlarım çok acıyo genelide yanıyo içten ishalim 1 haftadır yani şöyle normalde ben 3 günde bir ckarım bu sefer günde 3 kere çıkıyom bugün itibariylede kasıklarıma kramp griyo özellikle sağ taraf bakalım ne olcak

X