Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları Acilllll tuvalete çıkaran kabızlık formülünüz var mı??

sıcaga yakın ılık 1 bardak suya bı yemek kasıgı bal hemen cıkarır

sabah ac karnına bıde aksam tok karnına ıc cırcırsın

mıden alırsa aynı sekılde sabah ac karnına ve aksam tok karnına yarım cay bardagı zeytınyagı ıc ve orayada azcık sur

Ben 1 kere yutmustum o gun hicbir sey olmadi. Baska bi gun cigneyerek yuttum o zaman cok etkisini gosterdi. Kabiz degildim deneme amacli yapmistim. Yani cignemek gerekiyor tadida aci gercekten.
Ben oğlumu sünnet ettirdim cumartesi günü strestenmidir nedir kabız oldum hiç iyi değilim önümüzde dugunumuzde var devam ederse diye korkuyorum birde bu acı çehre tohumunu sahtesiyle aslını nasıl ayırt edicez artık kimseye guvenilmeyecek devirdeyiz malum..

Sen ne gormek istiyorsan onu gormussun panpa :63::63::63::63: Vallahi kavun ustune soguk suyun o yazdiklarinla alakasi yok:63::63::63::63: circir garanti :63:

konu zaten 1 yıllık bir şekilde halletmiştir...:KK70:

ama kavun soğuk suyuda yeni duydum aklımda kalsın:KK28:

aslan sütü olmasa da kavun peynir ne bileyim iyi olur iyi gider acıktım mı ne :KK45::KK45:

konu zaten 1 yıllık bir şekilde halletmiştir...:KK70:

ama kavun soğuk suyuda yeni duydum aklımda kalsın:KK28:

aslan sütü olmasa da kavun peynir ne bileyim iyi olur iyi gider acıktım mı ne :KK45::KK45:

Dun de sarap, peynir konusu vardi.

Nevaleli konular beni de aciktitiyor lakin bu konu nasil circir olurum konusu be deprsifcan:63: istah acacak bir durum yok:KK19:

X