Aciz insan

Sen istiyor mont koca verecek 100 dolar sen çalışmıyor evde yatıyor?
Çalışmasına izin yok, eşi dövüyor, kaynana ile beraber yaşıyor. Telefonu bile gizli, ailesi Azerbaycan da ona bile göndermiyorlar . Keşke tek sorun mont olsa

Hayır ben de yazdım ki keşke vursalar adamı sen boşamıyorsun en azından kurtulursun 😃😂 yok bu üyenin durumu vahim gençliğin bitmiş yaşın 30 a geliyor dedim diye ne hakaretler… 30 yaş olmak en büyük korkusuymuş, bu hayat değil sorun 30 yaşında olmak 😂😂😂
Ay bende 30 oldum dogum gunumde bi tuhaftim uzuldum ama sonra girince alistim😅 30 40 50 muhim degil ki
Muhim olan kaliteli hayat yasamak🤓

Çalışmasına izin yok, eşi dövüyor, kaynana ile beraber yaşıyor. Telefonu bile gizli, ailesi Azerbaycan da ona bile göndermiyorlar . Keşke tek sorun mont olsa
Yahu polis cagirsa zorla tutuyorlar dese de olur yani
Gondermiyorlar ne demek
Habersiz cikip gitse baglayacaklar mi
Cek git cocuklarinla ailene
Gir ise calis hem ailene katkida bulun hem cocuklarin duzenli bi hayat yasasin
Ama yok o kv es elti kpye soverek sarj ediyor kendini

Ah nillu ah ben kaynana kayinbabadan daha 1 çöp bile görmedim herkesin gücü kendi malına yeter beklenti içine girme

Hayır ben de yazdım ki keşke vursalar adamı sen boşamıyorsun en azından kurtulursun 😃😂 yok bu üyenin durumu vahim gençliğin bitmiş yaşın 30 a geliyor dedim diye ne hakaretler… 30 yaş olmak en büyük korkusuymuş, bu hayat değil sorun 30 yaşında olmak 😂😂😂
Bana baksana sen!sen ne kadar yüzsüz biriymişsin be.bunun için ban bırak alayım ama dişimin dibinden geçenleri sana söyleyeceğim..ha 30um ha 28 im sanane?!sen yorum yapasın diye mi buraya yazıyorum yoksa senden bir izin mi istemem gerek buraya yazarken?!benim gençliğim bitmişmiş.bırak bitsin sen kimsin buna karar veriyorsun?!defol bir daha konularımda seni görmeyim!!!seni insan bildim içimi dökdüm!sen bu durumdan sui istifade ettin senden ne adam olur ki?!!!önerilerin de senin olsun!!!

Sen istiyor mont koca verecek 100 dolar sen çalışmıyor evde yatıyor?
herkes çalışmak zorunda değil koca dediği insana 2 tane çocuk vermiş aynı yatağı paylaşıyorlar. bir mont dahi alamayan koca koca olsa ne olur? bir de Rusya yani. soğuktur.

Yahu polis cagirsa zorla tutuyorlar dese de olur yani
Gondermiyorlar ne demek
Habersiz cikip gitse baglayacaklar mi
Cek git cocuklarinla ailene
Gir ise calis hem ailene katkida bulun hem cocuklarin duzenli bi hayat yasasin
Ama yok o kv es elti kpye soverek sarj ediyor kendini
Kocam denilen herifin izni olmadan çocuklarımı nasıl ülkeden çıkara bilirim?!siz ancak konuşun

Senin gençliğin 30 da bitecek her halde.benim için üzülme

Eklentiler

• 75F29D0F-7FFA-4BF2-9C19-5D29A48ACA17.png
    75F29D0F-7FFA-4BF2-9C19-5D29A48ACA17.png
    317,3 KB · Görüntüleme: 38
  • 0793817D-7D0D-4C0B-BB07-3EFEC3D20163.png
    0793817D-7D0D-4C0B-BB07-3EFEC3D20163.png
    344,2 KB · Görüntüleme: 34
Ben dalgasına olduğunu düşünmüyorum pek, içini döküyor gibi görüyorum, kimsesiz gibi bi şey çünkü.
Evet, herkesi dellendirdiği durumlar yok değil:KK53: hak veriyorum aksiyon almadığı için kızanlara ama o üyenin üslup ve cümleleri çok itici geldi; yok konunu kapat, yok kimse cevap vermesin, bence hadsizce ve gereksiz bi yükseliş oldu, o yüzden tepki gösterdim.
Tamam kızım beni savundun ben de sana saygısızlık yaptım sonradan sen olduğunu öğrenince özür diledim.lütfen artık beni unut olur mu?

Tamam kızım beni savundun ben de sana saygısızlık yaptım sonradan sen olduğunu öğrenince özür diledim.lütfen artık beni unut olur mu?
Kızım derken?
Seninle ilgili kötü bi şey konuşan olmuş mu orada, bi daha oku istersen, tabii gerçekten okuyup "anlama" yeteneğin varsa.
Valla beni pişman ettin ya savunma yaptığıma, helal olsun.

Hoşça kal :KK53:

Son düzenleme:
Kızım derken?
Seninle ilgili kötü bi şey konuşan olmuş mu orada, bi daha oku istersen, tabii gerçekten okuyup "anlama" yeteneğin varsa.
Valla beni pişman ettin ya savunma yaptığıma, helal olsun.

Hoşça kal :KK53:
En nefret ettiğim şeylerden birisi:”yaptığı iyiliği durmadan söylemek” umarım sende “anlama”yeteneği olur da anlarsın…

Nilu online freelance isler oluyor. Mesela ceviri gibi. Sizin diliniz vardir. Onlari yapabilirsiniz, cebinize para girer. Ayrica programlama vs de ogrenebilirsiniz belki o sekilde de online isler vardir. Arastirmak lazim

Herkese Selam!öncelikle kaydedeyim şunu Allah İnşaAllah Filistin’i İsrail köpeklerinden kurtarır🤲🏻🤲🏻🤲🏻Şimdi de mevzuma geçeyim.demek ben 7 yıldır evliyim.kızıma hamileyken(6yaşında şimdi)kv,kp bana mont aldılar.kaç yıldır ben şu montlayım kızım şimdi benim boyuma doğru uzanmakta nerdeyse .kp 2021 yılından diyor senim için kürk alacağım öbürü için de.ben de şu montla yıllarımı geçirdim.neyse artık kışa doğru gidiyoruz ben de Rusya’da soğuk ülkede yaşıyorum.kvya dedim ben artık şu montu giymek istemiyorum yenisini almak istiyorum.bişey demiyor.birazda eskimiş.kocam olacak herife bunları anlattım.bana ne diyor?”madem eskimiş verirsin düzeltirim.ben nefret ederim kişinin giysisi ola ola yenisini talep etmesi,sen gurur duymalısın bir montu 7 yıldır giyorsun,”kısacası almak istemiyor .ben de dişimin dibinden geçenleri söyledim ona.”şu ana kadar benim için ne yapmışsın?!”diye?geçeyim öbür konuya.dermatoloğa gittim yüzüme tedavi yaptım bir tane lazerli işim kalmış .kocama diyorum ben kendim yaparım sen yeter ki”evet”de kimse bana bişey diyemesin diye.bana me diyor?”sen ne yapıyorsun lazeri?!,bugun benden lazer istiyorsun yarın başka şey istersin”dedim “lazer neme lazım?teleofn neme lazım?güzel giyinmek neme lazım?azerbaycana gitmem neme lazım?peki bana ne lazım?!”dedi biz seni “aç mı bırakıyoruz?”dedim zaten bir o kalmış yapmadığınız.anam babam bana para yollarlar.diyor ki,çok büyük yanlış yapıyorlar onlar.dedim evet bana 5 kuruş verme anne babamın yolladıklarının işine de karış.diyor bana bu evde herşwy var.ya beni delirten bu insan neden kendini böyle haklı görür?!kendisine hep yeni son marka telefonlar alır ama bana hiç bir şey yok.bu adam 8 yıllık tanıştığımız boyunca bana bir tek 2015 yılında telefon almış başka hiç bir şey almamış.ya ne yapsam bıktım artık
Nilu bu mağara insanı kocan senin nene lazım?

X