Aciz insan

En nefret ettiğim şeylerden birisi:”yaptığı iyiliği durmadan söylemek” umarım sende “anlama”yeteneği olur da anlarsın…
Ben senin başına bi şeyi kakmadım, anlama kıtlığın olduğu için 2-3 kez yanlış anlayıp bana çıkıştın, saldırdın, saçmaladığını idrak edebilmen için açıklama yaptım "ben seni savundum, yanlış kişiye yükseldin, kendine gel" diye, hatta "ismini unutmuşum" ( :KK53: ) diyerek özür diledin, sonra (artık kafanda yine ne kurduysan) yine başka bi yorumu alıp saçma sapan sataştın, orada kapasitenden emin oldum zaten :KK53:
Yani senin yüzünden ikide birde kendimi hatırlatmak zorunda kaldım, bilmem farkında mısın? Yoksa neyin iyiliğini durmadan söyleyeceğim?

Yanlış kişiye karşı anlayışlı ve merhametli yaklaşıyorsun demişti arkadaşlar, inanılmaz haklılarmış, yazık cidden, anlayacakmışsın gibi yine uzunca açıklama yaptım bi de 🥲 Düş yakamdan lütfen, iyilikler diliyorum 🙋🏻‍♀️

Ben herşeyden çok istiyorum çalışmak.ama bu evde kp sözü geçer benim koca da ondan köpek gibi korkar o yüzden ben birşey yapamıyorum bu evde.bir keresinde pasta yaptım kp emrini verdi bir daha yapmasın diye.lazere geldikte benim biriktirdiğim param var.kendim gider yaptıra bilirim de yüzümde kızarıklardan anlayacaklar
Anlasınlar kendi paranızla yaptırıyorsunuz. Ona da karışmasınlar

Nilu online freelance isler oluyor. Mesela ceviri gibi. Sizin diliniz vardir. Onlari yapabilirsiniz, cebinize para girer. Ayrica programlama vs de ogrenebilirsiniz belki o sekilde de online isler vardir. Arastirmak lazim
Çeviriyi kimlere yapmak?azerilere mi?anlayamadım mümkünse anlatırdınız 🫶🏻

Eklentiler

• 0DB5D631-B0EC-4B91-9ED7-FA4D3361BDBE.png
    0DB5D631-B0EC-4B91-9ED7-FA4D3361BDBE.png
    708,2 KB · Görüntüleme: 43
Ben senin başına bi şeyi kakmadım, anlama kıtlığın olduğu için 2-3 kez yanlış anlayıp bana çıkıştın, saldırdın, saçmaladığını idrak edebilmen için açıklama yaptım "ben seni savundum, yanlış kişiye yükseldin, kendine gel" diye, hatta "ismini unutmuşum" ( :KK53: ) diyerek özür diledin, sonra (artık kafanda yine ne kurduysan) yine başka bi yorumu alıp saçma sapan sataştın, orada kapasitenden emin oldum zaten :KK53:
Yani senin yüzünden ikide birde kendimi hatırlatmak zorunda kaldım, bilmem farkında mısın? Yoksa neyin iyiliğini durmadan söyleyeceğim?

Yanlış kişiye karşı anlayışlı ve merhametli yaklaşıyorsun demişti arkadaşlar, inanılmaz haklılarmış, yazık cidden, anlayacakmışsın gibi yine uzunca açıklama yaptım bi de 🥲 Düş yakamdan lütfen, iyilikler diliyorum 🙋🏻‍♀️
İçimden gelenleri söylemişsiniz karşılıklıdır hepsi

Aman lütfen o kişiler ve sen bana karşı merhametli yaklaşın yoksa işlerim yürümez.bana dalga geçerek merhamet göstermek benimle alay etmek demektir.benim anlama kapasitemi sen sorgulayamazsın kim bilir benden küçüksün de sende o yetenek kıt galiba…

Biriktirdigi parayla ailesinin yanina donmek varken lazere giden nilu.. 🤷‍♀️
Nasıl gitsem? 2 çocuğum var ve ben yabancı ülkedeyim.çocuklar 6,4 yaşlarında.babanın izni olmadan şu çocukları ülkeden nasıl çıkartayım?yol söyleyin belki düşünürüm

Aman lütfen o kişiler ve sen bana karşı merhametli yaklaşın yoksa işlerim yürümez.bana dalga geçerek merhamet göstermek benimle alay etmek demektir.benim anlama kapasitemi sen sorgulayamazsın kim bilir benden küçüksün de sende o yetenek kıt galiba…
Yok, ben senin gibi 28'lik genç kız (!) değilim:KK53:

Çeviriyi kimlere yapmak?azerilere mi?anlayamadım mümkünse anlatırdınız 🫶🏻
Olabilir. Çeviri büroları oluyor. Azeri, Rus, Türk.. Her ülkede vardır. Bunlar bazen freelancer kişilerle çalışabiliyorlar. Yani size çevirmeniz gereken belgelri yolluyorlar siz çeviriyorsunuz, sayfa ya da kelime başına ücret alıyorsunuz. Onlar da ücreti banka hesabınıza yatırıyor. Evden çalışabilirsiniz yani. Araştırın, başvurun... Ama dikkat edin, gidip dolandırılmayın. Sizden para istememeleri lazım mesela. Herhangi bir ödeme yapmayın.

Nasıl gitsem? 2 çocuğum var ve ben yabancı ülkedeyim.çocuklar 6,4 yaşlarında.babanın izni olmadan şu çocukları ülkeden nasıl çıkartayım?yol söyleyin belki düşünürüm
Baba izni olmadan seyahat edemiyorlar mi? Benim bilgim yok bu konuda rusyada nasil isliyor meseleler
Esine "ailemin bi arsasi var pay edecekler bana da payimi verecekler imzam lazimmis gidip gelicem cocuklari da gotureyim ust bas alirlar vs" de hemen izin verir 💁‍♀️

X