Cilt Bakımı Ürünleri Activar Krem Kullanan Varmi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

afrot

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
40
0
Bayanlar Activar Diye Bir Krem Varmiş,cildin Dna Sini Düzenliyormuş Ve Ciltteki çukurlari Lekeleri Yok Ediyormuş,acaba Kullanan Memnun Kalan Varmidiiirrrr

evet öyle bir krem varmış,birisi yurtdışından getirtip kullanmış,sanırım 85 ytl tanesi,2 adet.biri gece biri gündüz kremi.anlatan dediki ,kullanan kişinin cildinde sivilceleri sıkmaktan delikler çukurlar ve çok sayıda kırmızı sivilce lekeleri varmış ve kremi 2 ay kullanmış,bebek gibi cildi olmuş.zaten 2 aydan fazla kullanılmıyormuş.ayrıca ifade kırışıklıklarınıda yok etmiş.
bu sitede çoook bayan olduğundan haberi olan varmı diye bir sorayım dedimm,yada bir dermatoloğa sorup bilgi alabiliriz.

yeşim hanıma katılıyorum, bende kullanıyorum ve cok memnunum. bir kere dermokozmetik bir ürün ve dr lar tarafından recete ediliyor. kadıkoy sifa hastanesi cildiyecileri cok recete ediyorlar. kullanıcılarda cok memnun. ben hem kullanıcı hemde ecz olarak sattıgım icin geri dönüşler cok iyi... tavsiye ederim

ben de kullanmaya başladım. ve ürünü ilk ağızdan dinleme şansını buldum. ürün kesinlikle çok iyi. ben göz kremini kullanıyorum ama gözüm için değil. cildimdeki sivilce izleri için kullanabilmek mümkünmüş. kremin içeriği ve piyasadaki diğer anti-aging kremler gibi değil, çok daha başarılı maddeler var içinde, ve formülündeki AC-11 maddesi sadece Activar'da kullanılıyor. Ve piyasadaki diğer ürünlere oranla daha ucuz. ben tavsiye ederim kesinlike.

yeşim hanıma katılıyorum, bende kullanıyorum ve cok memnunum. bir kere dermokozmetik bir ürün ve dr lar tarafından recete ediliyor. kadıkoy sifa hastanesi cildiyecileri cok recete ediyorlar. kullanıcılarda cok memnun. ben hem kullanıcı hemde ecz olarak sattıgım icin geri dönüşler cok iyi... tavsiye ederim

yterzioğlu isimli kullanıcının ismini yeşim olduğunu nerden biliyosunuz

yoksa siz aynı kişimisiniz

mesaj sayılarınızda aynı

sadece 2

konunun açılmasından baya zaman gecmiş arkdşlar varmı bu markayı kullanan? bende c vitaminli ürünlerinin çok başarılı olduğunu duymuştum:44:

sevgili karbeyaz ustunden uzun zaman gectı ama saglık problemlerım yuzunden ancak gırebildim. ben eczacıyım ataşehir masal eczanesi, ve activar adlı urunu bizzat hem satıyorum hemde kullanıyorum. zaten kullanıp memnun kalmadıgım bir urunu de kımseye tavsiye edemem... ve kullanıcılardan bugune kadar hıc olumsuz kotu donus almadım. hatta gelip tesekkur edip devamını alanlar var.
Yeşim hanıma gelince o da benim musterilerimden birisi soyadını bildiğim için tahmin ettim. Hala aklınızda soru işaretleri varsa eczaneme buyurun bir kahve içelim yeşim hanımı da çağırırız belki, tanışırsınız. bilmeden kimseyi karalamayalım, ne ürünü , ne de kişileri...
sevgiler
:nazar:ecz.binnur
bdeniz30@hotmail.com

konunun açılmasından baya zaman gecmiş arkdşlar varmı bu markayı kullanan? bende c vitaminli ürünlerinin çok başarılı olduğunu duymuştum:44:

c vit lı urunlerde var piyasada, dikkat ederseniz bu urunler diş macunu gii alimunyum ambalajda dır. c vit cabuk oksıde olur ve bozulur , ve bu tur urunler ciltte hassasiyet yapabiliyor. aksam kullanılması önerilir. guneşe cıkarken sürmenizi tavsiye etmem. bence activar süper, her markayı denemiş biri olarak rahatlıkla tavsiye ederim.
sevgiler

aşağıdaki gibi açıklamaları çok okudum. bi kere "yardımcı olur" kelimesini gördüm mü kesinlikle inancım olmıuyor. doktorum verdiği için denemek zorundayım. gelişmeleri yazacağım.

ACTIVAR “TEMEL CİLT BAKIM” ürünüdür. Sabah yüzünüzü yıkadıktan sonra gün boyu sürecek bir nemlendirme, sonradan süreceğiniz güneş koruyucunun koruyuculuğunu artırmak,ince çizgiler, cilt lekeleri gibi istenmeyen durumları azaltmak için “AKILLI FORMÜL” içeren ACTIVAR’ı kullanmalısınız. ACTIVAR’ın AKILLI FORMÜLÜNDE hasarları onaran, cilde tazelik, dirilik, ve duruluk veren maddeler vardır. Çok iyi ve kalıcı bir nemlendirme sağlar, Kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur, Cilt lekelerinin azalmasına yardımcı olur, Cilt altı dokuyu destekler, güçlendirir, Göz altı morlukları, torbalarını ve ifade kırışıklıklarını azaltmaya yardım eder. Cildin düzgün ve kadife görünümünü ortaya çıkarır ve yaşlanmanın yavaşlamasına yardımcı olur. Estetik uygulamaların etkisini ve kalıcılığını artırır.

kremi çok düzenli kullanmıyorum. ilk sürüldüğünde cilt hemen emiyor. nemlendirici olarak memnunum. kremlerle vs bakım olmadığına inanıyorum. yapılacaksa mezolift prp gibi şeylerle bakım daha iyi bence.

yeşim hanıma katılıyorum, bende kullanıyorum ve cok memnunum. Bir kere dermokozmetik bir ürün ve dr lar tarafından recete ediliyor. Kadıkoy sifa hastanesi cildiyecileri cok recete ediyorlar. Kullanıcılarda cok memnun. Ben hem kullanıcı hemde ecz olarak sattıgım icin geri dönüşler cok iyi... Tavsiye ederim

eczacı olarak bu ürünleri cildiyeciler yazıyormu yoksa nasıl temin edebilirm.bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..özel mesaj yazamadığım için burdan yazdım sizinle özel nasıl görüşebilirim...teşekkürler..

ben kesinlikle tavsiye ediyorum akadaşlar saçlarım troidimden dolayı çok dökülüyor resmen keldi ön tarafım 6 7 kutuda saçlarım çıktı cildimde ki parlaklık ve lekelerimde ki düzelme de cabası:))) bu arada ben kapsülünü kullandım

Son düzenleme:
ben kesinlikle tavsiye ediyorum akadaşlar saçlarım troidimden dolayı çok dökülüyor resmen keldi ön tarafım 6 7 kutuda saçlarım çıktı cildimde ki parlaklık ve lekelerimde ki düzelme de cabası:))) bu arada ben kapsülünü kullandım

Activar ürünleri hangi yaş gurubuna hitap ediyor acaba her yaşa uygun mu?

X