Adaçayı yağı (elma yağı) tüpleri açar mı?

B

bebegimgelartık

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bebegimgelartık
kızlar merhaba.adaçayı yağının tüpleri de açtığını duydum bunula iligili bilgisi deneyimi olan varsa lütfen paylaşsın çok acil.sevgiler

hiç bir bilgim yok ama aynı şikayet bendede vardı rahim filmi çektirdim ve hemen hamile kaldım rahim filmi çekilme esnasında tüplerde açılma olabiliyormuş bunu söyliyebilirim açılmasaydı ameliyata alınacaktım sende çektirdiysen açılma olmuş olabilir

Merhaba arkadaşlar. bu adaçayı yağı nasıl kullanılıyor. benimde sağ tüpüm kapalı.yardımcı olurmusunuz?

benim bildiğim kadarıyla adetinin 5.günü bi pamuğun üzerine 1-2 damla damlatıp vajinanın ağzına koyup o şekilde yatıyosun.Sabah çıkarıyosun.Bunu 7-8 gün yapıyosun.
Ama ben bunun iltihabı söktüğünü ve hamile kalmayı kolaylaştırdığını biliyorum tüpleri açtığını hiç duymadım.

evet arkadaşlar bunu bende duydum.ve kullanan 2 arkadaş suan hamile
BİOZARD arkadaşım dediği gibi uygulanıyo.adettin5.günü başlıyorsun 6gün kullanıyosun

bilgilerinize teşekkürler arkadaşlar...bende hiç duymamıştım bu konuyla ilgili sözleri....

evet arkadaşım çok doğru hamile kalmayı kolaylaştırıyor içerdeki iltihabı söküp atıyo

ben onu yaptım şu anda hamileyim.birde polen ve bal karışımı yersen iii gelir ben bunları yaptım.daha önceleri gonaphene kullandım 5 ay olmadı tedaviyi bıraktım 2 ay oldu son ayda da bu dediklerımı yaptım şu anda hamileyim

ben onu yaptım şu anda hamileyim.birde polen ve bal karışımı yersen iii gelir ben bunları yaptım.daha önceleri gonaphene kullandım 5 ay olmadı tedaviyi bıraktım 2 ay oldu son ayda da bu dediklerımı yaptım şu anda hamileyim

fisfisfis ne güzel bir haber hayırlı olsun canım ya. çok sevindim
sorun neydi peki.tüplerle mi ilgili miydi.

ben adaçayı yağını ir fincan suya 2-3 damla damlatarak içiyorum. o da faydalı hormonların düzenlenmesinde. ama bu vajinaya koyma olayını da deneyeceğim.

deneyipte sonuç alan başka kimse varmı bu arada ben aranıza yeni katıldım arkadaşlar:)

dün akşam adaçayı yağını bir parça pamuğa 3-4 damla damlatıp vajina ağzına koydum ve yattım, başta hafif bir yanma oldu ama öyle rahatsız edici değil. 5 gün daha yapacağım, hayırlısı artık... :)

Ben oglumun gazproblemı ıçın kullanıyorum AYAKLARINI VE KARNINI SICAK TUTSUN DIYE

glyz 55 gerçekten çok sevindim.demekki bu kür denemeleri doğru.sen tam olarak nasıl uyguladın tam acıklarmısın.bizde yapalım ya 5 yıldır coocuk beklıyoruz olmuyor.pko var bende adet duzensızlıgı..of of

kızlar yeni gelenler için söylüyorum inşallah yardımcı olabilirim sizee..ALTERNATF TIP BÖLÜMÜNE BAKIN..orda HAMıLE KALMAK ıÇıN YENı BıR KÜR VE MAYDONOZ VE SÜT BUHARI DıYE ıKı KONU VAR..oraya bir göz atın derim..allah yardımcınız olsun..

slm arkadaslar bende tüplerdeki tikanikliktan dolayi tüp bebege gönderildim ama dogal yoldan kalmak istiyorum,eski kadinlar hamama götürüp cocugu olmayan kadina masaj falan yaparlarmis böyle bi bilgisi olan varmi

benim sol tüpümde hidrosalpenks var su dolu yani acaba bu adaçayı bunada iyi gelirmi drum ameliyat dedi ama denemekte fayda var

benim bildiğim kadarıyla adetinin 5.günü bi pamuğun üzerine 1-2 damla damlatıp vajinanın ağzına koyup o şekilde yatıyosun.Sabah çıkarıyosun.Bunu 7-8 gün yapıyosun.
Ama ben bunun iltihabı söktüğünü ve hamile kalmayı kolaylaştırdığını biliyorum tüpleri açtığını hiç duymadım.

adetin 5.günü derken adet bittikten sonraki 5. günü mü kastettiniz acaba .benim de adetim 2 gün sonra bitecek kullanmayı düşünüyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşlar benimde dış gebelik sonucu sol tüpüm kapalı denesem faydası olur mu acaba sonuç alan arkadaşlar yardımcı olur musunuz

arkadaşlar benimde dış gebelik sonucu sol tüpüm kapalı denesem faydası olur mu acaba sonuç alan arkadaşlar yardımcı olur musunuz

ya ben bu adaçayı yağını kullandım gece ama sabah kalktıgımda kanlı su gibi bişey gldi neden acaba korkuyorum bişi falan olur diye..cevap bekliyorum

X