Adana Başkent Tüp Bebek

Açıkçası bu ay başlayacaktık tüp bebeğe ama erteledik Tayfun hoca yı çok övdükleri için gittim ama bu süreçte bilgiye ve motivasyona ihtiyacımız olduğuna inanıyorum.Hoca belki de bu kadar masraflı bir süreçte sonuç olumsuz olursa diye de pek motıve edici cümleler kurmuyor olabilir, böyle bir durumda yazacağımız hayal kırıklığı daha büyük olur gibi geliyor.Bana yalancı menopoz iğnesi uygulayıp sonra transfer yapmak istedi biraz aklım karıştı .aynı tedavıyı olan varsa bilgisini paylaşır mı benimle
İnan hiç bilgim yok sizin sorununuz ne idi

Merhaba ,Ben Temmuz ayında başladım , rapor ile yumurta toplama 7.000 tl , transfer 4.500 tl raporlu fiyatlarımdı. Tabi Eylül ayında zam gelmiş. Yumurta dondurma , muayene ücretleri , ilaçlar derken hesap ettiğimizden çok fazla harcama yaptık kızlar. Benim doktorumda tayfun bey , 8 Kasımda transfer oldum
Merhaba ne zaman test vereceksiniz ?

Maalesef negatif
Iyı akşamlar 2022 dekı yazınıza denk geldım bende adana kısla başkent de tüp bebek yaptırdım hatta 2015 bır oğlum oldu çok şükür..sonrası üç denemem olumsu z hatta yenı bugün sonuç aldım..ozamanlar transfer sonrası sedye ile odaya götürüluyordu bu sefer transfer sonrası odaya yürüyerek gitmısdım ve çok şaşırdım önceden böyle degıldı dedım artık yürütüyoruz bu bır engel degıl falan demiştı..sızde nasıldı acaba transfer sonrası odaya nasıl goturuldunuz
hatta 2021 dede denedım sedye ıleydı sımsı neden

X