Tüp Bebek Merkezleri Adana Seyhan Başkent'e Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kaç gün önce yapmıştınız canım ben cumartesi dedi doktorum üstüne basa basa sizindemi tüp bebek biraz bana bilhi verirmisiniz Tşk ederim inşallah dediğiniz gibidir 12 yıldır bekliyorum
hayırlı olsun hamilesiniz, :) sağlık ocağına kan verin çıkar şimdiden, benim doktorum da tayfun çoktu, hatta iyiki erken yaptırmışım, hormon değerinin düzenli yükselip yükselmediğini gördük en azından, bugün kan verin bugün vermezseniz en geç yarın verin çünkü cumartesi de kan vereceğiniz için ard arda kan vermek iyi değil.

Mrb arkadaşlar bende tedavim yapıldı 4 nisanda 2 embriyo 5 gün transferi gerçekleşti doktorum tayfun çok ve bıgün dayanamadım cumartesiye daha gün varken test yaptım bana bu konuda Bilgi verirmişsiniz sizce varmı gebelik
Inş vardr canım bn hiç denemediğim için bilmiyorum..bisey sorabilirmiyim bnm de randevum var yakında başkent te dr erhan şimşek iki embriyo çok istiyorum ikiz olursa bi umut koyarlar mi ısrar etsek yaş 30 altı ve bir aşılama var .

Mrb arkadaşlar bende tedavim yapıldı 4 nisanda 2 embriyo 5 gün transferi gerçekleşti doktorum tayfun çok ve bıgün dayanamadım cumartesiye daha gün varken test yaptım bana bu konuda Bilgi verirmişsiniz sizce varmı gebelik
Inş vardr canım bn hiç denemediğim için bilmiyorum..bisey sorabilirmiyim bnm de randevum var yakında başkent te dr erhan şimşek iki embriyo çok istiyorum ikiz olursa bi umut koyarlar mi ısrar etsek yaş 30 altı ve bir aşılama var .

Canım sanmıyorum prosüdürler farklı benim tüplerim alındı ve 39 yaşındayım ama doktorunla bir konuş istersen kızlar dua ediyorum size sizde bana edin birazdan kan vermeye gidicem erken ama

hayırlı olsun hamilesiniz, :) sağlık ocağına kan verin çıkar şimdiden, benim doktorum da tayfun çoktu, hatta iyiki erken yaptırmışım, hormon değerinin düzenli yükselip yükselmediğini gördük en azından, bugün kan verin bugün vermezseniz en geç yarın verin çünkü cumartesi de kan vereceğiniz için ard arda kan vermek iyi değil.
Canım inşallah olur dediğin gibi senin kaçıncı denemen hamilemisin ne zaman transfer oldu kaç gün sonra baktın tahlil yaptırdın bana bilhi verirmisin

esra hoca doktorum 4 denemem 2 transfer oldu doktorum daha önceki yaptigin tedevileri belgelemezsen 2 tane koyamam dedi 2 tane tup bebek yaptırmış olman lazim yada 35 yas üstü yoksa imkansız bana 2 tane koyuldu tek tuttu 1tedavide öyle bi sart yoktu 3 tane koyuldu hic biri tutmadi

Evet tup bebek benimkide 5gün transferi transferin 5 günü yaptim sizinkinden daha silik çıkmıştı o gün kan testi yaptim 10 cikti çok arada bi sonuç ama şükür yükseldi

Kızlar sağlık ocağına gittim sabah erken gelin dediler ordan eczaneden test aldım yine dayanamadım test yaptım bakın bana güzel şeyler söyleyin alttaki çok silik olan dün size yolladığım üstteki ise bıgün yeni biraz önce yaptığım sizce

Eklentiler

• 31DE6C82-9027-4E82-B3FA-768D87D75E42.jpeg
    31DE6C82-9027-4E82-B3FA-768D87D75E42.jpeg
    29,7 KB · Görüntüleme: 120
Evet koyulasmis gebelik var görünüyor ama kan degerine bakmadan kendinizi kaptirmayin önemli olan kan degerinde cikmasi 2 gun sonrada 2katı artması hastaneye gidin acile ben idrarda gördüm kosarak hastaneye gittim ertesi gun bi daha hastanaye gittim yaptırdım

Gebelik testi icin 11 den once gitmis olmanız yeterli bence. Yarin erkendne git saglik ocagina git tatlim. 5. Gun embiryosu 8. Kan testi yaptim

Canım sanmıyorum prosüdürler farklı benim tüplerim alındı ve 39 yaşındayım ama doktorunla bir konuş istersen kızlar dua ediyorum size sizde bana edin birazdan kan vermeye gidicem erken ama
Inş canım isteyen herkesin ve icindede bana nasip etsin Allah'ım ..gönlündeki ni avuçlarına versin inş müjdeli haberi al

Arkadaşlar yaptırdım bakın sonuca ben inanmıyorum ama ne bilim perşembe yine test vericem

Eklentiler

• 279B9743-2C96-449E-9D7D-76A16CCF2ACF.jpeg
    279B9743-2C96-449E-9D7D-76A16CCF2ACF.jpeg
    30,7 KB · Görüntüleme: 124
Tşk ederim canım yanılma payı olmaz dimi bide değer düşermi ben inanamıyorum Allah’ıma şükürler olsun
Kötü düşünme Allah korusun değerin güzel inşallah bisey olmaz ama erken yaptırmanın da bi anlami kalmiyor bende senin gibiydim dusermi yukselmezmi insan sevinemiyor ki

Tşk ederim canım yanılma payı olmaz dimi bide değer düşermi ben inanamıyorum Allah’ıma şükürler olsun

Hayırlı ugurlu olsun allah tamamina erdirsin tatlim tekrar tekrar kan verme cumartesi zaten kan vereceksin. :)

Degerin neden düşsun ki. cok guxel bir deger var. 6 günde keyifini cikar tatlim :)

Hayırlı ugurlu olsun allah tamamina erdirsin tatlim tekrar tekrar kan verme cumartesi zaten kan vereceksin. :)

Degerin neden düşsun ki. cok guxel bir deger var. 6 günde keyifini cikar tatlim :)
Amin canım allahım herkese nasip etsin bıgün İnan Hale’n şu zaman oldu inanmıyorum neden dersen perşembe de test istedi doktorum o zaman artarsa inanıcam ❤️

X