Tüp Bebek Merkezleri Adana Seyhan Başkent'e Tüp Bebek Yaptıracaklar

Mrb kızlar dün yumurtalarım toplandı.23 tane.bugün aradılar 18 döllenmiş.Bebişlerimin bensiz 2.günleri.Kısmetse perşembe annesi ve babası onlarak onları almaya gideceğiz.Onların ait oldukları yerde olmalarını çok istiyoruuuuuz.Bizim şafak sayımı başladı lütfen dualarınızı eksik etmeyin.

canım maşallah... ne güzel 18 tane döllenmiş...:nazar: allah sıkıca tutunmalarını nasip etsin inşallah...dualarımız seninle....a.s.

kızlar sanırım çoğumuzun temmuzda olacak transferi...büyük bir patlama olur inşallah adana bölgesinde....bende dondurulmuşlarımı deneyeceğim biliyorsunuz....tüpümdeki o şişme ve sıvıya rağmen doktorum temmuzda bir aksilik olmazsa transferi gerçekleştireceğiz dedi...kafam çok karışık transfer gününe bile sevinemiyorum...ya bebeişlerim bana sımsıkı tutanmazsa( o sıvı rahime akarda tutunmalarını engellerse diye) düşünmekten kendimi alamıyorum...yanlış birşey böyle 1-0 yenik tedaviye başlamak ama ne yapim elimde değil...:çok üzgünüm:

Yeşbü lütfen karamsarlığı bırak.Eğer vakti zamanı geldi ise hiç bir şey engelleyemez.Benim 1. micromda herşey süperdi.yaşım genç.yumurtalar 1.kalite ve rahim mükemmel yinede olmadı.çünkü vakti değildi.İnşallah 2. micromda olur.yarın 11:00 bebişlerimi alacağım o soğuk yerden yüreğime.Hepiniz öpüldünüz.İştende 1 hafta izin aldım eşime de şimdiden yapılacaklar listesini verdim.Bebişlerimle bana tatil iyi gelecek

Yeşbücüm mucizeyi beklemezsen mucize neden gelsin ki?
Bence en olmayacak şeyi bile hayal et.Hayallerin zararı olmaz aksine belki vücudunu inandırırsın ve olmayacak şeyleri bile kolaylıkla gerçekleştirirsin.

Ben inanıyorum ki senin vücudun bebeğini sıkı sıkı tutacak.

Aldığın karardan pişman olma.Her zaman başka bir çözüm var sonuçta.

İnşallah sevinçten uçacağın günler yakındır.

Alarencim sana da bol şanslar az kalmış canım.Herşey gönlüne göre olsun.

cnm kas gevşetici iğneyi bu işlemi yaptıracak herkeze yapıyorlarmı yoksa sen kendin mi istedin yaptırmayı.bunu cevabını çok merak ediyorum.Birde ben daha önce evet erkek doktora gitmedim.alışırım heralde ama ilki zor olacak.daha önce hiç bir işlem yapılmadı bana.bu sebepten herşey beni tedirgin ediyor.ama alışacaz artık.

Yok canım ben kendim dışarıda bir sağlık kabininde yaptırdım.Arkadaşım çalışıyordu.O yapmıştı.

Herkese yapmıyorlar.Hatta başkentte bana sadece ağrı kesici al demişlerdi.Kas gevşeticiyi benim hemşire olan bir akrabam söyledi.Film için randevundan yarım saat yada 45 dk önce yaptırsan etkisini gösterir.
Sonradan da internette okudum hem yararı da varmış.Kasların stresten dolayı kasılıp,açık olan bir kanal bile kapalı çıkabilirmiş.Kas gevşetici alman bunun önüne geçmeni sağlar.

İlki zor olur erkek doktora gitmediysen.Ama film çekilirken çok yakından görmüyor seni zaten erkek çalışan.Yanda kalıyor onun içerisinde olduğu camlı kabin.Senin alt tarafını görmez yani.Bacağını görür görse görse.
Elbetteki doktor daha zor olur.Ama zamanla alışıyosun onun görevi sadece seni iyileştirmek bundan başka birşey düşünmüyosun zamanla.

kızlar sanırım çoğumuzun temmuzda olacak transferi...büyük bir patlama olur inşallah adana bölgesinde....bende dondurulmuşlarımı deneyeceğim biliyorsunuz....tüpümdeki o şişme ve sıvıya rağmen doktorum temmuzda bir aksilik olmazsa transferi gerçekleştireceğiz dedi...kafam çok karışık transfer gününe bile sevinemiyorum...ya bebeişlerim bana sımsıkı tutanmazsa( o sıvı rahime akarda tutunmalarını engellerse diye) düşünmekten kendimi alamıyorum...yanlış birşey böyle 1-0 yenik tedaviye başlamak ama ne yapim elimde değil...:çok üzgünüm:

yeşbücüm ne demiştik no stres.olacaksa olur sıkma canını...hadi bakalım helinin de temmuzda olacakmış transferi.bak bana kapıldım yine bir rüzgara napıyorum noluyo demeden bir tedavide ,bir bilinmezde daha buldum kendimi.Rabbim yazdıysa olacak inşallah hayırlısı.....

darkcım sağol canım benim.senin bebiş napıyooo bakalım.sen büyüt cici kızını ben de hazırlıyorum benim yaramazları ,ablalarına yetişecekler inşallah teyzesi...

Yeşbücüm mucizeyi beklemezsen mucize neden gelsin ki?
Bence en olmayacak şeyi bile hayal et.Hayallerin zararı olmaz aksine belki vücudunu inandırırsın ve olmayacak şeyleri bile kolaylıkla gerçekleştirirsin.

Ben inanıyorum ki senin vücudun bebeğini sıkı sıkı tutacak.

Aldığın karardan pişman olma.Her zaman başka bir çözüm var sonuçta.

İnşallah sevinçten uçacağın günler yakındır.

Alarencim sana da bol şanslar az kalmış canım.Herşey gönlüne göre olsun.

ya darkcığım canım benim ne güzel yazmışsın ağzından bal damlıyor valla....inşallah canım inşallah sıkıca tutunurlarda burda avazım çıktığı kadar hamileyim diye haykırırım.... :sm_cool:

yeşbücüm ne demiştik no stres.olacaksa olur sıkma canını...hadi bakalım helinin de temmuzda olacakmış transferi.bak bana kapıldım yine bir rüzgara napıyorum noluyo demeden bir tedavide ,bir bilinmezde daha buldum kendimi.Rabbim yazdıysa olacak inşallah hayırlısı.....

canım butterfly çok teşekkür ederim...iyiki varsınız...hepinizi çok seviyorum...inşallah hepimizde burda en yakın zamanda mutlu sona ulaşırız....

Yeşbü lütfen karamsarlığı bırak.Eğer vakti zamanı geldi ise hiç bir şey engelleyemez.Benim 1. micromda herşey süperdi.yaşım genç.yumurtalar 1.kalite ve rahim mükemmel yinede olmadı.çünkü vakti değildi.İnşallah 2. micromda olur.yarın 11:00 bebişlerimi alacağım o soğuk yerden yüreğime.Hepiniz öpüldünüz.İştende 1 hafta izin aldım eşime de şimdiden yapılacaklar listesini verdim.Bebişlerimle bana tatil iyi gelecek

alaren canım çok teşekkür ederim....elimde değil karamsarlık yapmamak...ama bugünden sonra yukarda allahım desteğiyle...aşağıdada sizler ve eşimin desteği ile bu yola güçlü bir şekilde göğüs gereceğim allahın izniyle.....

canım sanada transferde bol şanslar...inşallah bu sefer bebeişlerin sıkıca tutunacaklar...ben inanıyorum....a.s.

Yok canım ben kendim dışarıda bir sağlık kabininde yaptırdım.Arkadaşım çalışıyordu.O yapmıştı.

Herkese yapmıyorlar.Hatta başkentte bana sadece ağrı kesici al demişlerdi.Kas gevşeticiyi benim hemşire olan bir akrabam söyledi.Film için randevundan yarım saat yada 45 dk önce yaptırsan etkisini gösterir.
Sonradan da internette okudum hem yararı da varmış.Kasların stresten dolayı kasılıp,açık olan bir kanal bile kapalı çıkabilirmiş.Kas gevşetici alman bunun önüne geçmeni sağlar.

İlki zor olur erkek doktora gitmediysen.Ama film çekilirken çok yakından görmüyor seni zaten erkek çalışan.Yanda kalıyor onun içerisinde olduğu camlı kabin.Senin alt tarafını görmez yani.Bacağını görür görse görse.
Elbetteki doktor daha zor olur.Ama zamanla alışıyosun onun görevi sadece seni iyileştirmek bundan başka birşey düşünmüyosun zamanla.

cnm evet dediğin gibi kas gevşetici ilaç vurmadılar.acımıyor çok kısa sürüyor dediler.
benden önceki bayan, doktordan istemiş rahim filmini çekmesini.dktor geldi.sulu ultrasonuda aynı doktor yapmıştı.eli gerçekten çok hafif.biraz uğraştırdım doktoru.valla ALLAH razı olsun doktorlarımızdan.zaten benden sonrada doktorun işi çıktı gitti.inşallah sonuçlarda iyi olur.doktorum erkekti ama zannettiğim kadar buna takılmadım.çok şükür bunuda atlattım.DaRKiNLiFe çok sağol bana gerçekten çok yardımcı oluyorsun.ALLAH yardımcın olsun.

Alaren en kısa zamanda ne durumda olduğunu yazabilirmisin.İnşallah iyi olur,bizde çok seviniriz.

Arkadaşlar merhaba,
Başkent hastanesinden cumartesi günleri de randevu alınabiliyor mu, acaba!
Bileniniz var mı?
Şimdiden teşekkür ederim...

Arkadaşlar merhaba,
Başkent hastanesinden cumartesi günleri de randevu alınabiliyor mu, acaba!
Bileniniz var mı?
Şimdiden teşekkür ederim...

duruma göre değişiyor cnm,mesela adetin belli günlerinde yapılması gereken tahliller olabilir,kontroller olabilir o zaman veriyorlar ama bunların dışında randevu alamıyorsun diye biliyorum.Ama iyice emin olmak için, 4586868 (2208) arayabilirsin.

kızlar dün hastanede sulu ultrason yaptırmak için beklerken.3 bayan sonuçları bekliyordu.Üçünden sadece biri gebe kalmıştı.O an ne düşüneceğimi şaşırdım,negatifler için çok üzüldüm çok etkilendim umutların tükenişine bu şekilde şahit olmamıştım.pozitif için çok mutlu oldum ama diğerlerinin etkisini üzerimden atamamıştım.ALLAHIM o bayanlara,çocuk isteyen herkeze tekrar tekrar denemek için güç ver,sabır ver diye dua ettim.Ve gerçekten belki de çok uzun bir sürecin beni bekliyor olabileceği fikrine kendimi hazırlamaya çalıştım.

duruma göre değişiyor cnm,mesela adetin belli günlerinde yapılması gereken tahliller olabilir,kontroller olabilir o zaman veriyorlar ama bunların dışında randevu alamıyorsun diye biliyorum.Ama iyice emin olmak için, 4586868 (2208) arayabilirsin.

Teşekkür ederim arkadaşım... Burada biraz yeni olduğum için alışmaya çalışıyorum, o yuzden geç yazabildim. ::::KK43: özür.
Ayrıca sana ve tüm bu yola baş koyan herkese de tedavilerinin en kısa zamanda ve en iyi şekilde sonuç vermesini dilerim Allah'tan.
En iyi geceler sizlerin olsun arkadaşlar...

Ben de pazartesi doktora gideceğim, tedaviye başlayıp, başlamama kararı alacağız sanırım.
Ama ben biraz korkak bir anne olacağım sanırım, sizler kadar cesaretli hissedemiyorum kendimi nedense. Çünkü ben hastaneden ve iğnelerden ve doktorlardan çok korkarım. Nasıl olacaksa artık...

Ben de pazartesi doktora gideceğim, tedaviye başlayıp, başlamama kararı alacağız sanırım.
Ama ben biraz korkak bir anne olacağım sanırım, sizler kadar cesaretli hissedemiyorum kendimi nedense. Çünkü ben hastaneden ve iğnelerden ve doktorlardan çok korkarım. Nasıl olacaksa artık...

merhaba kaçakkedi aramıza hoşgeldin.ben de senin gibi iğnelerden ödüm patlardı ama merak etme1,2,3 derken alışıyorsun.drlardan o kadar çekinirdim ki eve her geldiğimde ağlamaktan bir hal olurdum.Herşeye olduğu gibi buna katlanıyor,alışıyor insan.
Maalesef bizler diğer bayanlar gibi kolay elde etmiyoruz bu bebekleri.Birazcık naz yapıyor bizim yaramazlar ama inşallah kavuşmamız çok uzun sürmez.Şimdi hadi bakalım biraz cesaret sonra da bol sabır.bi de bol şans......

X