Adet 5 gun gecikti idrar testi negatif

Kanda gebelik testi yaptın mı? Neolacaak bu halimiz 😂 çok okuyorum bu durumda olanı🤷🏻‍♀️ Garip olan mesela benim adetim hep düzenlidir yıllardır ilk kez ovulasyon testleride yaptım emin olmak için döngümden😅 o yüzden çok sınır bozucu ya hamile olayım yada adetim başlasın arafta olmak çok kötü

Kanda baktırmadım cnm 3,5 senedir olmuyor benim idrarda görmeden kan testi yaptırmak istemiyorum bu ayda olmazsa şubatta tüp bebeğe başlayacağız zaten
Ama kana daha cabuk gectigi icin kan vermen daha saglikli bence canim

Evet vermeyi düşünüyorum yarın tekrardan vericem. Amin inşallah 🙏🤍
Acaba gec dollenmeden mi suphelendiler insanin aklina kirk tane sey geliyor hadi gel

olmadim ve bugun gecikmenin 7.gunu
Öyle olabiliyormuş dedi hayırlısı bakalım bende halen regl olmadım.. şişkinlik ve aşırı derece ayıptır söylemesi ama kötü kokuyla birlikte gaz problemi yaşıyorum hayatta böyle olmazdım😂 karnıma ağrılar giriyor diyorum evet oldum tuvalete gidiyorum hiç bir şey yok🤷🏻‍♀️

Öyle olabiliyormuş dedi hayırlısı bakalım bende halen regl olmadım.. şişkinlik ve aşırı derece ayıptır söylemesi ama kötü kokuyla birlikte gaz problemi yaşıyorum hayatta böyle olmazdım😂 karnıma ağrılar giriyor diyorum evet oldum tuvalete gidiyorum hiç bir şey yok🤷🏻‍♀️
B3nde aynı durumdayım doktor bana ilaç yazdı dupbaston diye 16 gündür de gecikmem var kullanıp kullanmamak arasında kaldım

Eklentiler

• AB068835-79ED-4998-8380-4E0845160FF8.jpeg
    AB068835-79ED-4998-8380-4E0845160FF8.jpeg
    110,1 KB · Görüntüleme: 1.772
Evet ilk kez bu kadar uzun surdu normalde duzenliydi günüm
Anlıyorum bazen bir döngü atlatabiliyormuşsun yanı yumurtlama olmuyormuş hamilelik yoksa ve bu gayet normalmış olabiliyormuş acaba öyle bir durum mu var? Yumurtlamanın hissettinmi mesela? Çok kafa karıştırdı bu adet geçikmesi yaa🙁 hem hamilelik olabilir hem olmayabilir olması sinir bozucu

Anlıyorum bazen bir döngü atlatabiliyormuşsun yanı yumurtlama olmuyormuş hamilelik yoksa ve bu gayet normalmış olabiliyormuş acaba öyle bir durum mu var? Yumurtlamanın hissettinmi mesela? Çok kafa karıştırdı bu adet geçikmesi yaa🙁 hem hamilelik olabilir hem olmayabilir olması sinir bozucu
Yumurtlama oldu yanılmıyorsam eğer gerçekten de çok kafa karıştırıcı bir durum hakkımızda hayırlısı olsun tekrardan kan testi vericem umarım yükselme olmustur

Kanda gebelik testi yaptın mı? Neolacaak bu halimiz 😂 çok okuyorum bu durumda olanı🤷🏻‍♀️ Garip olan mesela benim adetim hep düzenlidir yıllardır ilk kez ovulasyon testleride yaptım emin olmak için döngümden😅 o yüzden çok sınır bozucu ya hamile olayım yada adetim başlasın arafta olmak çok kötü

Kanda baktırmadım cnm 3,5 senedir olmuyor benim idrarda görmeden kan testi yaptırmak istemiyorum bu ayda olmazsa şubatta tüp bebeğe başlayacağız zaten
Ama kana daha cabuk gectigi icin kan vermen daa
Psikolojimiz bozuldu cidden bu neydi boyle 😁

Bugun aksam kan geldi cok az miktarda kesik kesik ve kahverengi geldi😭

Kızlar ben haleeen regl olmadım 3 gün daha bekleyip tekrar kan testi vereceğim. En uzun döngüme göre bakarak bekleyeceğim eğer bu hafta hiiç gelmezse ve negatifse bi doktora görüneyim diyorum😅

X