Adet bitimi idrar testi pozitif

Hayır kürtaj olmadan önce yaşadığım 5 günlük lekenlenme bittiğinde betam bu seviyelere inmişti. Ancak bir hafta boyunca daha düşmediği için. Ve değerim düşmesine rağmen hala bi kanama yaşamadığım için iğneye karar vermişti doktor. Kürtajdan sonra bugün 103 çıktı. Ve bıgün yine lekelenmelerim var. Bugün ipne olacaktım fakat doktor vazgeçti. Çarşambayı bekleyelim dedi. Hem değer düştüğü hem de lekelenme başladığı için.
Bende dış gebelik geçirdim kürtaj oldum sadece iğne vurulucak dendi sonra gerek kalmadı değerim kendiliğinden düştü çok şükür kolaylıkla atlattım sende İnşaallah bi an önce iğleşirsin o iğneye gerek kalmaz 🥰

Kürtajı ben anestezi altında olduğum için öyle bi travma etkisi yapmadı. İğneyi piyasadan toplamışlar. Temini o sebeple zordu. Zaaten ilacı değil muadilini bulduk.
Benim kürtajda tam anlamıyla tranva oldu bana ben bu ayda çok garip şeyler yaşıyorum 2 gün sürdü adetim siyah pıhtılı geldi sonrasında bitti dedim bi hün sonra pembe kanama kaldı damla damla idrarda pozitif kanda negatif çıkıyo kafam çok karışık belirtilerde var

Benim kürtajda tam anlamıyla tranva oldu bana ben bu ayda çok garip şeyler yaşıyorum 2 gün sürdü adetim siyah pıhtılı geldi sonrasında bitti dedim bi hün sonra pembe kanama kaldı damla damla idrarda pozitif kanda negatif çıkıyo kafam çok karışık belirtilerde var
Idrar testini başka testte yapinn kan testi kaç ciktii

Bende dış gebelik geçirdim kürtaj oldum sadece iğne vurulucak dendi sonra gerek kalmadı değerim kendiliğinden düştü çok şükür kolaylıkla atlattım sende İnşaallah bi an önce iğleşirsin o iğneye gerek kalmaz 🥰
Evet. Değer kendiliğinden düşmeye başladı ayın 17 sinde sıfırlanmasını bekliyoruz nasipse. 17 sinde tekrar beta vereceğim. Bugün 9 gündür kanamam var.

Kürtajdan sonra korunmadınız mı?

Çok teşekkür ederim bu arada. ❤️

Korundum tabi iki ay korundum iğne falan olmadığım için yetti şimdi de ilde karışık bir şeyler yaşıyorum

İnşallah canım hakkında hayırlıs çok zor sende bir kese falan gördüler mi
Hayır görünmedi. Kürtajdan iki üç gün sonra kanama başladı. Değerde düşmeye başlayınca iğne için beklemeye karar verdik. Son kanı bugün verdin ve değerim 4 çıktı artık bitt diye bilirim bence ❤️

Hayır görünmedi. Kürtajdan iki üç gün sonra kanama başladı. Değerde düşmeye başlayınca iğne için beklemeye karar verdik. Son kanı bugün verdin ve değerim 4 çıktı artık bitt diye bilirim bence ❤️
Benim de son değer 4 çıkmıştı çok şükür rabbim bir daha yaşatmasın çok zor hastanelere düşmek

Gebelikten mi şüpheleniyorsun. Karşık şeylerden kastın nedir
Evet bi testim pozitif çıktı kan testi negatif sonra yerleşme kanaması gibi kanamam oldu garip ama ikinci kan testini verdim oda negatip nasip varsa inşallah bir şey olmaz yoksa da inşallah rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin rabbim kimsenin kuçağını boş bırakmasın isteyen herkese nasip olsun inşallah

X