ADET DÖNEMİ Belirtileriyle HAMİLELİK Belirtileri arasındaki farklar ???

Pardon da ben size yardimci olabilmek icin buraya belirtileri yazdim .Psikolojik olabiliyor demem niye sizi bu kadar gerdi anlamadim .Fazlasiyla alinganlik gosterdiginizi düşünüyorum. Insallah hamilesinizdir diyede guzel dileklerimi ilettim .Siz hangi süreçlerden geciyorsunuz bilmiyorum ama burda beni bilen bilir cok zor hamile kaldim ve gebeligim riskli hala .Allah size de nasip etsin Burda kimse siz hamile degilsiniz psikolojik demedi :KK66:
Ben genel yazdım sadece sizin mesajınız üzerinden oldu kusura bakmayın sızı kırmak istemem tabi ki bilen bilir demişsiniz bende sizi takip ettim bende biliyorum yani.
Allah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin allah. Gerçekten üzdüysem kırdıysam kusura bakmayın.
Sadece pardon da lafı biraz agresif olmuş. Aslında en iyi sizin anlamanız gerekeyiyor.

Merhbalar ben asilama yaptirdim. Inanin adet ve gebelk belrtleri birebir ayni bunu soyleyenlere pek inanmazdm ama gercektn dogru. Sadece adet disi yasadgm belirti gecenin bi vakti burnuma nescafe kokusu geldi hic icmem normalde. 1kere tek bacak agrsi yasadm 10dk surdu birde bi 5 10dk burun akntsi okdr. Sormak istedgnz birsey varsa cevaplayablrm:KK52:

Merhbalar ben asilama yaptirdim. Inanin adet ve gebelk belrtleri birebir ayni bunu soyleyenlere pek inanmazdm ama gercektn dogru. Sadece adet disi yasadgm belirti gecenin bi vakti burnuma nescafe kokusu geldi hic icmem normalde. 1kere tek bacak agrsi yasadm 10dk surdu birde bi 5 10dk burun akntsi okdr. Sormak istedgnz birsey varsa cevaplayablrm:KK52:
Şuan lavaboya gittim elime parça halinde yapışkan beyaz akıntı geldi bu ne demek olabilir

Kızlar ben dayanamadım ovülasyon testi yaptım ama 2. Çizgi hiç yok normalmi böle olması tamam hamile değilm belki ama silikte olsa çizgi çıkmaması normalmidir

Bütün belirtiler adet belirtisiydi
Göğüs hassasiyeti (3 aya kadar devam etti hala. Uclarina dokunamiyorum )
Karın ağrısı
Huysuzluk
Sinirlilik

D
Herkeste farklı olur canım.mesela hiç miğde bulantısı baş dönmesi yaşamadım asermiyorum.hala mesela :))
Ya bende şöyle bişey iki aydır adet zamanı göğüslerim ağrır uçları acır falan. Kasıklarım da göğüslerim de batmalar olur. Bu ay hiç biri yok. Akıntım bile çok az . Yani normal bi zaman gibi. sadecw kafamda düşündüğüm zaman zoraki belirti oluşturuyorum. Oda yok yani ben uyduruyorum. Bu tuhaf değilmi

D
Ya bende şöyle bişey iki aydır adet zamanı göğüslerim ağrır uçları acır falan. Kasıklarım da göğüslerim de batmalar olur. Bu ay hiç biri yok. Akıntım bile çok az . Yani normal bi zaman gibi. sadecw kafamda düşündüğüm zaman zoraki belirti oluşturuyorum. Oda yok yani ben uyduruyorum. Bu tuhaf değilmi
Hamilelik istediginnicin vücudun sesi şaşırtıyor ben supelendigm zaman bile belirti yaşardim.test yapardım gidip

Hamilelik istediginnicin vücudun sesi şaşırtıyor ben supelendigm zaman bile belirti yaşardim.test yapardım gidip
Test yaptım negatif. Ya bilmiyorum test yapmadan önce umutluydum ama negatifi görünce umudum kalmadı. Şuan başım çatlıyor inanki

Test yaptım negatif. Ya bilmiyorum test yapmadan önce umutluydum ama negatifi görünce umudum kalmadı. Şuan başım çatlıyor inanki
Hayırlı zamanda hayırlı evladın olur inşallah ümitsizliğe kapilma duamdasin sen ve bütün özlem. Duyan anne adayları

Hayırlı zamanda hayırlı evladın olur inşallah ümitsizliğe kapilma duamdasin sen ve bütün özlem. Duyan anne adayları
Allah razı olsun duanda bizide bulumdurduğun için. Hamilelerin duası kabul olurmuş. İnşallah Rabbim bu vesileyle bizede bu duyguyu nasip eder :dua:

Merhaba kızlar bu konu bence en büyük sıkıntı, keşke bi belirtisi olsa da pat diye anlayıversek hamiş olduğumuzu.. valla adet sancısı yaşayıp hamile kalan, adetolup da üstüne gören o kadar çok kadın var ki. O yüzden adet gününü bekleyip geçirmek en iyisi. Başka türlü stres yaşadıkça vücudumuz bize oyun yapıyor :/

X