Gebeliğe Hazırlık adet duzensizligi yasayan gonal f ve ovitrelle catlatma ignesi kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Atyil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
356
192
37
gonal f ve ovitrelle catlatma ignesi kullanip hamile kalanlar var mi lutfen yardimci olun
kac ay denediniz neler yaptiniz bana bilgiler verin
ben iki aydir deniyorum sonuc olumsuz artik sabrim gucum tukenmek uzere :KK61::KK61:

Morel bozmak yok dua et bende bekliyorum 7 gün sonra belli olacak durum rabbim herkesi evlad sahibi yapsın

gonal f ve ovitrelle catlatma ignesi kullanip hamile kalanlar var mi lutfen yardimci olun
kac ay denediniz neler yaptiniz bana bilgiler verin
ben iki aydir deniyorum sonuc olumsuz artik sabrim gucum tukenmek uzere :KK61::KK61:
Canım bende pko var bu ay iğne kullandım ovitrelle ile birlikte ama olmadı biliyorum..senin problemin nedir adet düzensizliği pko yüzünden olur bende de var çünkü

Canım bende pko var bu ay iğne kullandım ovitrelle ile birlikte ama olmadı biliyorum..senin problemin nedir adet düzensizliği pko yüzünden olur bende de var çünkü
Bilmiyorum ki cnm adet düzensizligim var ama killanma yada kilo yok bende. Ben kendimi bildim bileli adet düzensizligim var
Catlatma ignesi yaptim 25 inde adetim hala gelmedi. Pazartesi kan vericem bide kanda belli olsun negatif oldugu sogan kürü yapicam o adet getirio

Bilmiyorum ki cnm adet düzensizligim var ama killanma yada kilo yok bende. Ben kendimi bildim bileli adet düzensizligim var
Catlatma ignesi yaptim 25 inde adetim hala gelmedi. Pazartesi kan vericem bide kanda belli olsun negatif oldugu sogan kürü yapicam o adet getirio
Pko olup sadece adet düzensiz olabiliyor diğer belirtilerin olması şart değil canım.insallah şifa olur soğan sana bende işe yaramamışti

Mrb kızlar
Bende gonal f iğne kullanmaya başladım bugün 3. İğnemi vurdum ama yan etkiler hissediyorum özellikle göğsümde sıkışma gibi nefes almayı zorlaştırıyor sanki bide kasıklarımda çok ağrı yapıyor bunlar normal mi yoksa doktora danışmalımıyım sizde de yan etkileri oldu mu ?

Mrb kızlar
Bende gonal f iğne kullanmaya başladım bugün 3. İğnemi vurdum ama yan etkiler hissediyorum özellikle göğsümde sıkışma gibi nefes almayı zorlaştırıyor sanki bide kasıklarımda çok ağrı yapıyor bunlar normal mi yoksa doktora danışmalımıyım sizde de yan etkileri oldu mu ?
Evet canım bu ignelerin yan etkileri çoktur meraklanacak birşey yok yani

Kimse birsey yazmamis ignenden sonra ne oldu hamile kaldinizmi gonaf 300 kullaniyorum yardim 2 gun oldu hic belirti yok

Arkadaşlar merhaba benim size bi sorum olacaktı bende pko hastasıyım bu ay yine bebek tedavisi görüyorum sağ tarafta 18 ve 16 mm sol tarafta 17 mm olmak üzere toplamda 3 yumurtam oluştu.doktorum çatlatma iğnesi vermedi kendiligiyle çatlamasını bekliycez dedi ben ilk kez böyle bişey yaşadım aranızda benim gibi gonal f kullanıp çatlatma iğnesi vurulmadan tedavi olan var mı acaba???

X