Gebeliğe Hazırlık Adet gecikmesi ve Hamilelik Şüphesi Yardımmmm !!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim bat 20 Nisan yani bugün olmayınca bugün yaptım bende çok çok silik çıktı gorebildin mi çizgiyi bilmiyorum
Az Biraz belli oluyor 2 gün sonra tekrar et bakalım inşallah koyulaşır😊

Az Biraz belli oluyor 2 gün sonra tekrar et bakalım inşallah koyulaşır😊
IMG_20210420_122851.jpg

Bunda biraz daha belli en azından varlığı gözüküyor bilemedim yarın sabah kan vereyim diyorum

Allah nasip edince olur tabi. Hayırlısı neyse o olsun. Benim hiçbir problemim yok şükür yasayan saglıklı cocugumda var. Şükür. 🙏 ikinci eşim çok istiyor. Bende istiyorum tekrar. Normalde hiçbir regl belirtim olmaz benim. Gögsüm şiş acı da var. Adet agrım olmazdı yani çok nadir. Adet agrısı gibi bir iki dakika süren agrılarım var. Belim agrıyor. Öyle olunca kimyasaldan sonra kist falan mı oldu ki diye düşünüyorum. Beta bir hafta sonra sıfırlandı bnm zaten. 5 gün geçti regl oldum. Bakalım ne olacak🙄 size de çoook geçmiş olsun. Saglıklı gebelikleriniz olur inş. ☺️🙏
Kistte olabilir tabi. Kimyasal gebelikte olsa kist yapıyor miyom varsa büyütüyor. Hormonlrın etkisiyle. Allah ol dedikten sonra olur. Teşekkür ederim amin inşallah🤲🏻

Canım iki damla geldi daha hiç bişey yok regl gününde yerleşme olabilir mi acaba
Yani canım şimdi bi ara bende de oldu akşam açık pembe sulu kan geldi ilk defa yerleşme diye sevindim ama sabah uyandıktan sonra kanamam başladı o yüzden dedim Allah hayırlısını versin bak ben hamileyim ama düşük tehlikem var bugün kanamam başladı ne yaparsın işte kaldıktan sonra da telaş hiç bitmiyor

Yani canım şimdi bi ara bende de oldu akşam açık pembe sulu kan geldi ilk defa yerleşme diye sevindim ama sabah uyandıktan sonra kanamam başladı o yüzden dedim Allah hayırlısını versin bak ben hamileyim ama düşük tehlikem var bugün kanamam başladı ne yaparsın işte kaldıktan sonra da telaş hiç bitmiyor
Ay çok dikkat et kendine canım

Adet döngünüzü etkileyen bilinen herhangi bir durumunuz yoksa, adet döneminiz son adetinizin başlangıcından itibaren 30 gün içinde başlamalıdır.

Son adetinizin başlangıcından bu yana 30 günden fazla geçmişse, bir adet resmi olarak geç kabul edilir. Kanamasız altı hafta sonra, geç döneminizi kaçırılmış bir dönem olarak düşünebilirsiniz.

Kızlar merhaba ,
Yaklaşık 5 aydır bebek düşünüyoruz. ve yumurtalama testleri ile planlı bir şekilde birliktelik takip ediyoruz. geçen ay 4-ve 5 mart tarihlerinde yumurtlamam oldu piki gördüm ve günleri değerlendirdik . 14 Nisan beklenenen adet tarihimdi ve her ay istisnasız 1 gün bile geç ve ya erken gelmişliğini görmedim hep günü gününe gelir şuan hala gelmedi göhüslerimde acı ve kasıklarımda adet olacakmışım gibi ağrılar var hatta her an gelecek gibi hissediyorum ama yok. dün gece dayanamadım sabaha karşı şu yumurtlama testlerinin yanında gönderilen hamilelik testlerinden yaptım ama negatif çıktı :KK43: gerçi testlere de çok güvenemiyorum çünkü testi yaparken bile c çizgisinin rengi soluktu bir değişik test çok güven vermedi kafam çok karıştı acaba diyorum polikstik over mi oluştu o yüzden mi gecikme yaşıyorum ama öyle olsa yumurtalamayı çatlamayı piki görebilirmiydim bilmiyorum .
Sizin bu konu hakkında bilginiz varmı böyle bir durum yaşadınızmı ? eğer hamile olsaydım 1 gün gecikme ile yaptığım teste çıkarmıydı ?
Şimdi diyeceksiniz doktora gidin kan testi verin ama daha çok hayal kırıklığına uğrar üzülürüm diye gitmiyorum . biraz daha beklemek istedim garanti olsun diye. ne olur bilen tahmini olan birşeyler yazsınnn :)

NOT : yumurtalamamın üzerinden 15 gün geçti bu süre gebeliğin idrara geçmesini yeterli bir süremi erken gebelik testi yapmış olabilirmiyim :KK43:
Sonuç ne oldu acaba var mıymış gebelik benimde kasık ağrım göğüs hassasiyetin arttı çok erkenden daha adetimede 5 gün var erkenden de test yapmak istemiyorum

Sizce var mı beklenen bat 17 mayis yumurtlama dönemi öncesini o günü ve sonraki gunleri değerlendirdim yumurtlama dönemi sonrasi 2 3 gün regl sancısı gibi sancım oldu sonra hafif hafif kasıklarımda ağrı oldu onun dışında her gün denicek kadar baş dönmem oldu anlık sonra kendiliğinden geçti reglime 6 gün var test yaptım bu şekilde çıktı umitlenmek istemiyorum adetlerim duzenlidir 28 29 günde bir olurum arada olan beyaz akıntım var bazen su gibi bazen yoğun regl olucagim zaman göğüs hassasiyetim sivilcelenmem olur normalde 10 gün oncesindenn baslar bu sefer hiç öyle şeylerin olmadi ne göğüs ağrısı ne de sivilce yardimci olup görüşlerinizi bildirirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim ❤️🤲 Allah başta bana sonra isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin inşallah 🤲🤲👼

IMG_20210512_211306.jpg

Sizce var mı beklenen bat 17 mayis yumurtlama dönemi öncesini o günü ve sonraki gunleri değerlendirdim yumurtlama dönemi sonrasi 2 3 gün regl sancısı gibi sancım oldu sonra hafif hafif kasıklarımda ağrı oldu onun dışında her gün denicek kadar baş dönmem oldu anlık sonra kendiliğinden geçti reglime 6 gün var test yaptım bu şekilde çıktı umitlenmek istemiyorum adetlerim duzenlidir 28 29 günde bir olurum arada olan beyaz akıntım var bazen su gibi bazen yoğun regl olucagim zaman göğüs hassasiyetim sivilcelenmem olur normalde 10 gün oncesindenn baslar bu sefer hiç öyle şeylerin olmadi ne göğüs ağrısı ne de sivilce yardimci olup görüşlerinizi bildirirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim ❤️🤲 Allah başta bana sonra isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin inşallah 🤲🤲👼

Eki Görüntüle 2848490
Evet canım var hayırlısı olsun🙏🏻😍

Adetim çok gecikti Kizlar ilk defa böyle oluyorum arada bel ağrılarımdan dolayı kortizon iğnesi oluyorum.Adetim gecikirdi geçen ayda kortizon vuruldum ama bu kadar hiç gecikmedi.Tesaduf adetim gecikince ovu testi yaptım. 3 gün pik oldu o ara toplamda bir hafta göğüs ucu ağrısı çektim sonrada kayboldu .sadece pik olduğu günü değerlendirdik acaba ikinci yumurtlamamı diye yada yumurtlamam gec mi oldu diye 8 gün önce erken gebelik testi yaptım çıkmadı kan vermedim yoktur diye .. ovu testleri 2 . Çizgi halen belirgin ama kopkoyu değil elimde HCG testi yok sizce durum nedir fikirlerinize ihtiyacim var gebelik belirtilerim yok

X