Adet gibi kanamam var ama gebeyim

Miskokulubebis

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
167
54
32
Merhaba arkadaşlar normalde adet günüm çarşamba günü yani dündü ben pazar günü testte silik çıktı pazartesi kanamam basaldi açık pembeydi ama azdı o gün öğleden sonra kan testi yaptım değerim 6.87 çıktı sorna salı günü kanamam adet gibi arttı bende kimyasal oluyo sandım sonra carsamba tekrar test yaptım değerim 12.14 çıktı değerim artti kanamam azaldı ama durmadı azda olsa var şuan anlamadım acaba hamile olup adet olup gebeliği devam eden oldumu çok merak ediyorum ins iyi olurum çünkü daha önce iki kaybım oldu😔bu durumu yaşayan varmı yarın tekrar test yapacam artmismi diye
 

denizderin123

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
312
312
28
Benim bi tanıdigım tam 4 ay gebeyken adet gununde kanaması olmustu bebegini sag salim dogurdu
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-01-2022

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 174 gün kaldı.

Kan hacminizdeki artış ve burun zarlarının şişmesine neden olan östrojen hormonunun etkisiyle burun kanamaları ve burun tıkanıklığı yaşayabilirsiniz. Eğer burun kanaması yaşarsanız burnunuzun iki yanından (kemik dokularının bittiği yerden) bastırmanız kanın durdurulmasında faydalı olacaktır. Başınızı biraz geriye yatırmanızın da faydası olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayınVücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :93 Kg. Şimdiki Kilom :77 Kg.