Adet gibi üstüne görme olurmu lutfen cevap verın:((

Sadecesenveben

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
9
0
30
Merhaba kızlar burda herkes bırbırıne yardımcı olduğunu gördüm uzun süredir takip ediyordum Ben de bugün geldim ne sizlerden yardım istiyorum Adet gününün iki gün gecikti sonra geldi ilk gün Yoğun geldi ve kasık ağrım vardı fazlasıyla Ama akşama doğru azaldı gece hiç gelmedi ugün İkinci günüm çok az geliyor normalde çok yoğun olurdu kesik kesik ve az az geliyor acaba hamile olabilir miyim artı baş dönme ve kasık batması var üstüne görme yaşayanlardan bilgi istiyorum Tabi bilgisi olanlardan da şimdiden Hepinize çok teşekkür ederim

Canim gecmis olsun ya bi acile git kan testi yaptir arsa dusuyo falansa mudahale ederler yada bi kac gun bekle insallah ters bisey yoktur
Sagol Allah razı olsun canm Olduğunu bılsem kımse tutamazda benı hanı surdan bırı cıkıp yaşadım dese test yapıcam ama yok kımsede yasamamış şimdş hastaneye gdp kan versem eşim kızıcak artık kızıyr aureklı kan kan o yuzdn

Sagol Allah razı olsun canm Olduğunu bılsem kımse tutamazda benı hanı surdan bırı cıkıp yaşadım dese test yapıcam ama yok kımsede yasamamış şimdş hastaneye gdp kan versem eşim kızıcak artık kızıyr aureklı kan kan o yuzdn
Hayirlisi olsun canim ya bende 15 gunden beri adet olmuyorum surekli negatif benimde bakalim

Ben ilk gebeligimde yasamistim ama fazla gelmiyo 3 4 gun surmustu benim ama camur gibiydi gelen kan yapiskan gibi ve koyukahverengiydi. Rengi eger normal adet rengindeyse ustune gorme oldugunu sanmiyorum. Usutmeden dolayi da agri ve adet sokulememesi gibi problemler olabiliyo ben gebelik oldugunu sanmiyorum canim

Ben ilk gebeligimde yasamistim ama fazla gelmiyo 3 4 gun surmustu benim ama camur gibiydi gelen kan yapiskan gibi ve koyukahverengiydi. Rengi eger normal adet rengindeyse ustune gorme oldugunu sanmiyorum. Usutmeden dolayi da agri ve adet sokulememesi gibi problemler olabiliyo ben gebelik oldugunu sanmiyorum canim
Evet normal adet gıbı kırmızı yanı bugun azalınca tuhaf geldı sagol canm

Evet normal adet gıbı kırmızı yanı bugun azalınca tuhaf geldı sagol canm

Bebek istemeye baslayinca hersey bize sanki hamilelik belirtisiymis gibi gelmeye basliyo. Persembe negatif ciktiysa yuksek ihtimal gebelik yoktur cnku olsa kandan cikardi. Ama insallah tez vakitte gonlundekini verir rabbim sana ve tum isteyenlere.sana tavsiyem surekli test yapmaman ve aklindan hamileligi cikarman. Insana cok tuhaf geliyo ama hamile kalmanin en etkili yolu gercekten de kafandan o bebek dusuncesini atmak.

10 gunluk bir gecikme ve yapilan negatif testler sonucu dun benimde kahverengi akintim basladı kana donmuyor akintiyla beraber kahverengi tuvalete gittikce geliyor sen ne zaman ogrenmistin hamile oldugunu peki

Ya canim kendi derdini unuttun bana cevap verdin ya allah gonlune gire versin seninde bilmiyorum da bukadarda gec dollenme olmaz ya 15 gun oldu el insaf eger hamileysem bu bebis den cok cekicem belli bastan sakliyor daha kendini

Kist problemin felan var mi?

10 gunluk bir gecikme ve yapilan negatif testler sonucu dun benimde kahverengi akintim basladı kana donmuyor akintiyla beraber kahverengi tuvalete gittikce geliyor sen ne zaman ogrenmistin hamile oldugunu peki

Ben o kahverengi kanamayi adet sandim cunku evlendikten sonraki ilk adetimdi üsüttüm heralde diye dusundum megersem bi kac gunluk hamileymisim yani yumurta dolleneli bikac gun olmus ama ben ayni adet gunumde o kanama geldigi icin adet oldum sanmistim. Kan testinde felan hic cikmamisti. Aradan 3 hafta gecti bi sonraki adetime bi kac gun kala hamile oldugumu ogrenmistim ama düstü zaten 9 haftalikken

Bebek istemeye baslayinca hersey bize sanki hamilelik belirtisiymis gibi gelmeye basliyo. Persembe negatif ciktiysa yuksek ihtimal gebelik yoktur cnku olsa kandan cikardi. Ama insallah tez vakitte gonlundekini verir rabbim sana ve tum isteyenlere.sana tavsiyem surekli test yapmaman ve aklindan hamileligi cikarman. Insana cok tuhaf geliyo ama hamile kalmanin en etkili yolu gercekten de kafandan o bebek dusuncesini atmak.
Yaptirmiyorum zaten bebek dusuncemde yoktu zaten evladim var ama hamile olma düşüncesi bizi mutlu etti bakalim ya nasip

X