Adet günü test yapip negatif çıkan sonradan hamile kaldığını öğrenenler

Canım o kayınvalidene söyle erkek veya kız evlat olacağına sen değil erkeğin spermi karar verir ki bu kocanın iradesinde olan birşey değil. nasıl terbiyesiz bir kadın ya hamilesin ve sana nasıl böyle bir stres yaşatır. Ay sinir oluyorum millet 10 yıl bekliyor hasretle bazıları cinsiyet ayrı mı yapıyor ne kadar günah birşey. Kendisi erkek doğurmuş ama insan olamamış. Sende dik dur biraz herkes sana ağzına geleni söyleyemez. Umarım bebeğin ve sen çok sağlıklı ve mutlu olursunuz

Amin ablam Allah razı olsun binkere bişey diyince dilin uzamış diyorlar duanızı eksik etmeyin olurmu

Merhaba hamilemisiniz acaba

Allah razı olsun ablam çok saol duan için ama gerçekten çok ağır bı yük sanki üstümde bu hamilelik sevinemiyorum bile üstümdeki baskidan
Kız olsun çamurdan olsun dememişler boşuna ne kadar baskı olursa olsun tabi bu bazı kişilerde değişmekle birlikte erkek evlenince anasını unutup geline odaklanıyor artı yaslanıp başına bisey gelinxe gelinmi baksin isterdiniz kızınız mi kız evlat çok başka. Şuan erkeğe hamileyim 32 haftalik. ilk çocuğum. Çok kız olsun istedim olmadı. Kimseye takılmayın

Takmamaya çalışıyorum evlat benim için farketmez sağlıklı sıhhatli olsun hayırlı evlat olsun yeter bana ama bunların dilleri beni bitiriyor kız olursa zrit pırt Dr gitmeye gerek yok dediler dün

Benim de sizin gibiydi. Bence hamilesiniz. Dikkat edin kendinize. Bu testlerde silik bile olsa o çizgi kolay kolay çıkmaz
Kuzum ben yazmıştım yine 10 gun gecti doktor alttan muayne yapyi kan verdm yine negatif bugun 16 gun dun sabah evde idrar testi yaptim 2 ci cizgi cok asiri silik me demek oluyo bu

Merhaba Hamile misiniz acaba ne durumdasınız merak ettim

Aa evet yengemde ilk geceden kalmış erkek olöultu bi arkadaşımda ilk geceden kalmış onunkide erkek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…