Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

sweetwitchhh KIZ ANACIM YAZSSANA BELİRTİLERİNİ SENİ BEKLİYOM ÖLEE...:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

işte geldim ve bende HAMİLEYİM.... çok mutluyum arkadaşlar sabah sağlık ocağında idrar testi yaptı hemşire anında çift çizgi çıktı şimdide kan verdim iki buçuk gibi alıcam sonucu çok şaşkınım sersem gibiyim allah sizlerede nasip etsin hepinize dua edicem :))))

çok tebrik ederim. Allahım sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik yaşatsın. Darısı ben gibi tüm isteyenlere..Amin

mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım eğer kabul edersiniz benimde bat tarihi 24.12.2011 yani yrn listeye eklermisiniz bilmiyorum ama bende bu ay belirtiler yaşadım iki gün boyunca sağ kasığımda ağrı batma ve bu bacağıma vurdu o geçince belim ağrımaya başladı ve sık idrara çıkıyorum idrarımda bide beyaz tortular çıkıo bakalım psikolojikte olabilir belki ama ben bütün bunları 1,5 yıllık evliliğimde ilk defa yaşıyorum fazla ümitlenmekte istemiyorum kırmızılar gelince sonu hüsran oluo ayrıca hamile kalan arkadaşlarımı çok tebrik ediyorum darısı başımıza inş.

kızlar belirtilerimide yazayım sizlerede yardımcı olsun
benim ilk belirtim sol kasık ağrısıve bacağıma vuruyodu ve çok kötü kokan idrardı üşüttüm sanmıştım tahlil yaptırdım iltihap çıkmadı ve çok sevindim
son 1 aydır göğüslerimde deli gibi kaşıntı vardı ama 1 hafta önce büyüdüler ve kaşıntı bitti
ateş ölçme yöntemini yeni öğrendiğimden beri ateşimi ölçüyorum her daim 37 nin üstünde
menapozlular gibi ateş basması yaşıyorum yüzüm ve sırtım alev alev yanıyo
2 gündür başım dönüyo
mide bulantısı baş ve bel ağrısı bende hep vardı onları saymıyorum
eşim son zamanlarda çok sinirlisin diyodu
karnımda bi şişlik var eğilince falan çok rahatsız ediyodu
en samimi arkadaşım korunmayı bıraktığım gün rüyasında erkek bebeğim olduğunu görmüş(benim için çok önemliydi)
annem istihare rüyasına yatmış oda görmüş
bide farkında olmadan eşimin eli sürekli karnıma gidiyodu :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yeni gördüm canım:))) teşekkürler bilgilendirdiğin için ama bende bu belirtilerin hiçbiri yokkk:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Zaten hamileğim die bi hissimde yoktuuuu...:KK54::KK54::KK54::KK54:

mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım eğer kabul edersiniz benimde bat tarihi 24.12.2011 yani yrn listeye eklermisiniz bilmiyorum ama bende bu ay belirtiler yaşadım iki gün boyunca sağ kasığımda ağrı batma ve bu bacağıma vurdu o geçince belim ağrımaya başladı ve sık idrara çıkıyorum idrarımda bide beyaz tortular çıkıo bakalım psikolojikte olabilir belki ama ben bütün bunları 1,5 yıllık evliliğimde ilk defa yaşıyorum fazla ümitlenmekte istemiyorum kırmızılar gelince sonu hüsran oluo ayrıca hamile kalan arkadaşlarımı çok tebrik ediyorum darısı başımıza inş.

hoşgeldin şafakdaşım.benimde bat 24 ü ama hiçbir belirtim yok :KK43:( bende 1,5 yıllık ewliyim umarım bigün bende yaşarım bu belirtileri (amin)

karnında mercimek olduğunu öğrenen arkadaşlarım:KK49::KK49::KK49: adına çok sevindim Allah sağlıkla kucaklarınıza almayı nasip eder inşallah :)
bize gelince kızlarrr umutla beklemeye devam :))
belimin sol tarafında batma var ve bugün kasıklarımda baskı adet mi olucam die üzülmekle meşgulum...:KK30::KK30::KK30:

çok samimi söylemek gerkirse sizler çok değerlisiniz benim için inanın çok isterim sizlerde yaşayın :)

Insan kendini anlayan insanlarla hissettikleri ile ilgili paylasimda bulunmasi cok önemli, bazen öyle oluyorki insanin ailesi bile anlayamiyor.
Bilip bilmeden sacma sapan elestiri yapanlardan tutunda suclayanlara kadar bu tarz düsüncedeki insanlarin bizi anlamasini beklemiyorum
ama bari psikolojimizi bozmasalar:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
Mübarek cuma günün hürmetine rabbim isteyen herkese evlat sahibi olmayi nasip etsin insallahhhh....

Merhaba,
benim bu ayın 21 idi adet tarihi. Hala hiçbir şey yok. Benim de günlerdir kasığımdan bacağıma vuran bir ağrı var. Bir de idrarımda benim de beyaz tortular var. Test yapmaya da korkuyorum negatif çıkacak diye. Hala bekliyorum adet olmayı. Aynı belirtilermiş sizinkiyle.

hoşgeldin şafakdaşım.benimde bat 24 ü ama hiçbir belirtim yok :KK43:( bende 1,5 yıllık ewliyim umarım bigün bende yaşarım bu belirtileri (amin)

hoşbulduk arkadaşım ya sizede öylemi oluo bilmiyorum bana günler geçmek bilmio hayırlısı olsun bakalım hepimiz için bekleyip görücez artık arada karın ağrım oluo heran adette olacakmışım gibide ama çok karışık duygular içindeyim iyiki bu topiği gördüm ve yazılarınızı okudum ve yanlız olmadığımı hissettim

Merhaba,
benim bu ayın 21 idi adet tarihi. Hala hiçbir şey yok. Benim de günlerdir kasığımdan bacağıma vuran bir ağrı var. Bir de idrarımda benim de beyaz tortular var. Test yapmaya da korkuyorum negatif çıkacak diye. Hala bekliyorum adet olmayı. Aynı belirtilermiş sizinkiyle.

Aaaaaa hemen bir test alip yapiver canim :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Aramiza hosgeldin canim:KK34::KK34::KK34: insallah senden de güzel bir haber aliriz ama bence test al yarin sabah yap belirtilerin diger hamile kalan arkadaslarla ayni

Bizim ikinci denememiz. Sanki bu kadar çabuk olmazmış gibi geliyor. Sanki imkansızmış gibi geliyor hamile kalmak. Eşim de çok heveslendi. Korkuyorum hayal kırıklığı yaşamaktan. Ama ilk kez kasık ağrısı bacağıma vurdu hayatımda. 23 yaşındayım bebek hiç düşünmezdim birkaç ay önceye kadar. Ama korunmamaya başlayalı ne kadar çok istediğimi farkettim. Psikolojik olmasından korkuyorum canım. Sürekli tuvalete gidip kontrol etmekten deliye döneceğim nerdeyse. Bu forum nasıl güzel bir yer böyle. Herkes birbirinin destekçisi.

hoşbulduk arkadaşım ya sizede öylemi oluo bilmiyorum bana günler geçmek bilmio hayırlısı olsun bakalım hepimiz için bekleyip görücez artık arada karın ağrım oluo heran adette olacakmışım gibide ama çok karışık duygular içindeyim iyiki bu topiği gördüm ve yazılarınızı okudum ve yanlız olmadığımı hissettim

geçmiyo tabi arkadaşım bi aydır ne çektiğimi ben biliyorum valla:)

Insan kendini anlayan insanlarla hissettikleri ile ilgili paylasimda bulunmasi cok önemli, bazen öyle oluyorki insanin ailesi bile anlayamiyor.
Bilip bilmeden sacma sapan elestiri yapanlardan tutunda suclayanlara kadar bu tarz düsüncedeki insanlarin bizi anlamasini beklemiyorum
ama bari psikolojimizi bozmasalar:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
Mübarek cuma günün hürmetine rabbim isteyen herkese evlat sahibi olmayi nasip etsin insallahhhh....

çok haklısın canım dua edicem söz hepinize :)

Bizim ikinci denememiz. Sanki bu kadar çabuk olmazmış gibi geliyor. Sanki imkansızmış gibi geliyor hamile kalmak. Eşim de çok heveslendi. Korkuyorum hayal kırıklığı yaşamaktan. Ama ilk kez kasık ağrısı bacağıma vurdu hayatımda. 23 yaşındayım bebek hiç düşünmezdim birkaç ay önceye kadar. Ama korunmamaya başlayalı ne kadar çok istediğimi farkettim. Psikolojik olmasından korkuyorum canım. Sürekli tuvalete gidip kontrol etmekten deliye döneceğim nerdeyse. Bu forum nasıl güzel bir yer böyle. Herkes birbirinin destekçisi.

benimde ilk belirtim kasık ve bacak sancısıydı yaklaşık 3 haftadır devam ediyo bugün iyice arttı :)

X