adet günüm 6 gün geçti test yapmaya korkuyorum

su1983

bebeğim artık annesiyle
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
609
0
41
8 aydır bebek istiyoruz ve adetim geçeli 6 gün oldu. test yapmaya çok korkuyorum ya çıkmazsa senağlama

ama yapmadanda anlayamazsın canım benim sen en iyisi cesaretini toplada yap şu testi varsada allahtan yoksada allahtan canım ümidini kaybetme bak ben 1 yıldır uğraşıyorum herşey nasip kısmet üzme kendini

8 aydır bebek istiyoruz ve adetim geçeli 6 gün oldu. test yapmaya çok korkuyorum ya çıkmazsa senağlama

canım bencede test yapmadan anlayamazsın, yoksada üzülme sakın,nasip nezamansa ozaman olucak zaten zamanını bekliyor. Sen sadece strese sokma boşyere kendini :))

ama yapmadanda anlayamazsın canım benim sen en iyisi cesaretini toplada yap şu testi varsada allahtan yoksada allahtan canım ümidini kaybetme bak ben 1 yıldır uğraşıyorum herşey nasip kısmet üzme kendini

AZ ÖNCE İDRAR TESTİ YAPTIM AMA ÇIKMADI, BELİRTİLERİMDE VAR BELİM ÇOK AĞRIYOR, KASIKLARIM DESEN AYNI, GÖĞÜSLERİMİN ÜZERİNE YATAMIYORUM VE AKINTIM ÇOK AMA NEDEN TESTTE ÇIKMADI. mafoldumben

AZ ÖNCE İDRAR TESTİ YAPTIM AMA ÇIKMADI, BELİRTİLERİMDE VAR BELİM ÇOK AĞRIYOR, KASIKLARIM DESEN AYNI, GÖĞÜSLERİMİN ÜZERİNE YATAMIYORUM VE AKINTIM ÇOK AMA NEDEN TESTTE ÇIKMADI. mafoldumben

canım ilk günlerde gebelik idrarda çıkmayabiliyor, biraz daha bekle sonra kanda baktırırsın. Belkide stersten adetin gitmiştir. Doktorlar stress yapmayın diyor, sen kendini adet olucakmışsın gibi hazırla olursa sürpriz olsun. başka şeylerle ugraşmaya çalış.

canım ilk günlerde gebelik idrarda çıkmayabiliyor, biraz daha bekle sonra kanda baktırırsın. Belkide stersten adetin gitmiştir. Doktorlar stress yapmayın diyor, sen kendini adet olucakmışsın gibi hazırla olursa sürpriz olsun. başka şeylerle ugraşmaya çalış.

aslında o kadar streste yapmıyorum ama adetim 6 gün geçti ve testte çıkmayınca üzüldüm. cumaya kadar beklemeyi düşünüyorum. hayırlısı artık. mesela tatlıya o kadar düşkün değilimdir ama canım deli gibi tatlı istiyor.fisfisfis

aslında o kadar streste yapmıyorum ama adetim 6 gün geçti ve testte çıkmayınca üzüldüm. cumaya kadar beklemeyi düşünüyorum. hayırlısı artık. mesela tatlıya o kadar düşkün değilimdir ama canım deli gibi tatlı istiyor.fisfisfis

Üzülme her şeyin hayırlısı cnm.Anlattıkların bana sanki adet gecikmen olmuş gibi geldi.Supreme' nin de dediği gibi sen adet olacakmışsın gibi düşün.Hamile olduğunu öğrenirsen daha çok sevinirsin ve bizi de sevindirirsin.

Üzülme her şeyin hayırlısı cnm.Anlattıkların bana sanki adet gecikmen olmuş gibi geldi.Supreme' nin de dediği gibi sen adet olacakmışsın gibi düşün.Hamile olduğunu öğrenirsen daha çok sevinirsin ve bizi de sevindirirsin.[/QUO

adetim hiç bu kadar gecikmez di. hep diyorum zaten allahım hamile değilsem adet olayım diye. ama adet olamadıkça sinirlerim bozulmaya başladı. hakkımızda hayırlısı :Saruboceq:

Moralini bozma,sakin ol.Eğer cumaya kadar kafan daha karışık olacaksa ve aklın hep onda olacaksa geç olmadan bugün gidip yaptır kan testi.

Olmaz mı cnm?

Moralini bozma,sakin ol.Eğer cumaya kadar kafan daha karışık olacaksa ve aklın hep onda olacaksa geç olmadan bugün gidip yaptır kan testi.

Olmaz mı cnm?

kafamı dağıtmaya çalışıyorum, desteğin için teşekkür ederim. allahımdan hep dua ediyorum hayırlısıyla hayırlı bi zamanda ver diye.allahım vereceği zamanı biliyordur. allahım isteyen bütün herkesi meleklerine kavuştursun.a.s.

Sanırım adetin gecikti,
6 gün gecikmede silikte olsa çıkardı diye düşünüyorum,
Bence adetini bekleme ipsikolojine gir ve gebelik fikrinden bu ay kurtul ,
Birdaha ki ay nasılsa tekrar denersin,
Allah vereceği zamanı bilir elbet
Üzülme lütfen

Sanırım adetin gecikti,
6 gün gecikmede silikte olsa çıkardı diye düşünüyorum,
Bence adetini bekleme ipsikolojine gir ve gebelik fikrinden bu ay kurtul ,
Birdaha ki ay nasılsa tekrar denersin,
Allah vereceği zamanı bilir elbet
Üzülme lütfen[/QUO

evet bekliyorum işte adet olmayı, bakalım kısmet artık. ateşimde 37.1. allahım ne kadar zormuş ya. :ecrin_bebek:

benden sana tavsiye 10 gün geçmeden idrar testi falan yapma
boşuna kendini üzme
hem doktorum hemde hemşire olan kuzenim 10 günden önce idrar / kan testi yapılmasını önermiyoruz diyorlar
hasta gebelik fikrine kendini odakladıysa kan testinde hormanları yüksek sayıda çıkabilir buda bizi yanıltır diyor
eğer stresten üzüntüden üşütmeden dolayı bir gecikmeyse 10 gün içnde adet oluyormuş kadınlar
yok 10 gün geçti adet olmadın o zaman git testini yaptır yani benim tavsiyem bekle

benimde adetim 6 gün geçti test yaptım çıkmadı belirtilerim var bende bekleyecem belkide geç döllenmedir ikimizinde hadi hayırlısı

benden sana tavsiye 10 gün geçmeden idrar testi falan yapma
boşuna kendini üzme
hem doktorum hemde hemşire olan kuzenim 10 günden önce idrar / kan testi yapılmasını önermiyoruz diyorlar
hasta gebelik fikrine kendini odakladıysa kan testinde hormanları yüksek sayıda çıkabilir buda bizi yanıltır diyor
eğer stresten üzüntüden üşütmeden dolayı bir gecikmeyse 10 gün içnde adet oluyormuş kadınlar
yok 10 gün geçti adet olmadın o zaman git testini yaptır yani benim tavsiyem bekle

canım çok teşekkür ederim, içimi rahatlattın bende beklemeye karar verdim zaten, hayırlısı artık. çok rahatladım gerçekten kaydirigubbakcemile5

benimde adetim 6 gün geçti test yaptım çıkmadı belirtilerim var bende bekleyecem belkide geç döllenmedir ikimizinde hadi hayırlısı

ayşe belirtilerin neler, inşallah hamileyizdir, ne kadar zamandır bebek istiyosunkaydirigubbakcemile5

canım testte 1 saat sonrada çıkabilir. iyi bak. ablamın öyle olmuştu..a

X