adet günüm 6 gün geçti test yapmaya korkuyorum

cnm bnmde 1 hafta gecikti bndebebiş sanım ve test yaptım tek cizgi doktora gttm malesef kist cıktı ve en kötüsü bu kistinbelirtileri hamilelikle aynı bnce doktora git ve kanda baktır en aından bebiş varsa folik asite baslarsın ki insallh vardır yoksa en azından söktürücü kullanır yeni aya baslarsın ama bnm bir hipotezim var 8 ay cok ugurlu cocuk isteyip te olmayanların cogunun 8. ayda oldu insallah sennde olmustur

cnm bnmde 1 hafta gecikti bndebebiş sanım ve test yaptım tek cizgi doktora gttm malesef kist cıktı ve en kötüsü bu kistinbelirtileri hamilelikle aynı bnce doktora git ve kanda baktır en aından bebiş varsa folik asite baslarsın ki insallh vardır yoksa en azından söktürücü kullanır yeni aya baslarsın ama bnm bir hipotezim var 8 ay cok ugurlu cocuk isteyip te olmayanların cogunun 8. ayda oldu insallah sennde olmustu

bu ay bi lekelenmem olmuştu doktora gittim muayene oldum bişey olmadığını söyledi. kist olsa söylerdi. 4 ay daha deneyin dedi olmazsa tedaviye başlarız demişti. belki bu 4 ay içinde olabilir dedi. ama inşallah hamileyimdir ve isteyen herkes meleklerine kavuşur. 1-2 gün bekleyip testi tekrarlayacağım. kaydirigubbakcemile5

slm cnm ınsallah hamılesınden bende hamısımdır benımde bır ıkı gun gecıktı bende korkuom sneın gıbı yapmaya test ben pazartesıne akdar beklemeyı dusunuom tabı olmazsaaaaaa

canim hamile kalsan bile hemen belli olmayabilir! bi 15 gün gecmesinde fayda var! insallah güzelim aliriz hamis haberlerini! tabi hayirlisiysa degil mi?

cnm bnde 20 gün önce flm cektirdim hersey iyiydi simdi kist cıktı insallah hamilesindr sen

kızlar bu sabah adet oldum. çok üzgünüm 8 ay oldu ve artık dayanamıyorum. allaha bol bol dua ediyorum. allahım isteyen herkesi meleklerine kavuştursun. zamanı var demekki.

of cnm uzulme yaa kısmet degılmıs dıger aya daha sıkı calıs :)

ben daha olmadım

canım hıç canını sıkma...hıç uzulme...zamanı vardır belkı...
sen canını sıkmamaya ozen goster...için rahat olursa kafana takmaszan çok daha çabuk hamıle kalırsın...

canım hıç canını sıkma...hıç uzulme...zamanı vardır belkı...
sen canını sıkmamaya ozen goster...için rahat olursa kafana takmaszan çok daha çabuk hamıle kalırsın...

ne kadar takmayacağım desemde olmuyor ya. hayırlısı artık ne diyelim.

cnm ınsallah ya tek ıstegım bu ınan bakalım pazartesıye kadar nasıl dayancam tabı adet olmazsam

bende cumaya kadar bekleyip test yapayım diyodum ama dayanamayıp dün test yaptım ve negatifi görünce bugün adet oldum. çok zormuş ya anne olabilmek. bu kadar zor olduğunu tahmin edemezdim. allahım kimseyi evlatsız bırakmasın.

bende cumaya kadar bekleyip test yapayım diyodum ama dayanamayıp dün test yaptım ve negatifi görünce bugün adet oldum. çok zormuş ya anne olabilmek. bu kadar zor olduğunu tahmin edemezdim. allahım kimseyi evlatsız bırakmasın.

Üzüldüm senin için ama Hayırlısı böyleymiş demek ki.Bir daha ki ay birliktelik günlerini değiştirerek dene bir de canım.Adet biter bitmez başla

ben kan testi yaptırdım negatif çıktı maalesef ve hala regl olmadım...
:KK43:

üzülmeyin canlarım hayırlısı olsun

bizde bi gün o kötü kırmızıları görmiycezzzzz 9 ay boyunca inşlhhhhhhhhhhhhhhh :jeyyar:

Üzüldüm senin için ama Hayırlısı böyleymiş demek ki.Bir daha ki ay birliktelik günlerini değiştirerek dene bir de canım.Adet biter bitmez başla[/QUOTE

evet hayırlısı böyleymiş ne yapalım. adet biter bitmez başlıyoruz zaten. eşime bu ay boş gün yok dedim hergün çalışacağız. birde böyle deneyelim bakalım. inşallah olur. :eek:

X