adet günüm 6 gün geçti test yapmaya korkuyorum

üzülmeyin canlarım hayırlısı olsun

bizde bi gün o kötü kırmızıları görmiycezzzzz 9 ay boyunca inşlhhhhhhhhhhhhhhh :jeyyar:

inşallah canım ya. günler geçmek bilmiyor böyle, kafama takmayacağım diyorum olmuyor. allah hayırlısıyla hayırlı bi zamanda versin meleklerimizi. :emir_bebek:

su hergün deneme 2 günde bir deneki sperler sağlam olsun ben bu ay 2 günde bir yapmaya çalıştım valla bakalım 28 hasta olmam gerekiyor ama 27.evlilik yıl dönümüm o yüzden kocama süpriz olur belki diye bu gün dayanamayıp test yaptım bakalım hakkımızda hayırlısı birde bu dördüncü olacak eğer varsa 3 tanesi düştü tutunamadı annesine kısmet bakalım inşallah bu sefer tutarda cennet kokulurarımızı alırız kucağımıza allahım isteyen herkese nasip etsin aminnnn:ecrin_bebek:

su hergün deneme 2 günde bir deneki sperler sağlam olsun ben bu ay 2 günde bir yapmaya çalıştım valla bakalım 28 hasta olmam gerekiyor ama 27.evlilik yıl dönümüm o yüzden kocama süpriz olur belki diye bu gün dayanamayıp test yaptım bakalım hakkımızda hayırlısı birde bu dördüncü olacak eğer varsa 3 tanesi düştü tutunamadı annesine kısmet bakalım inşallah bu sefer tutarda cennet kokulurarımızı alırız kucağımıza allahım isteyen herkese nasip etsin aminnnn:ecrin_bebek:

canım öncelikle geçmiş olsun. düşmesi ile ilgili doktota gittim mi ne diyorlar. inşallah hamilesindir ve kocana en büyük hediyeyi verirsin canım. allah gönlüne göre versin canım.
2 günde bir ilişki sağlıklı olur mu bilmiyorumki yumurtalar anca 12-24 saat canlı kalabiliyo gün aşırı daha iyi olur gibi. fisfisfis

ben olsam hemen yaptırırdım bu meraktan kurtulurdum ona göre önlem alırsın canım biliyosun şimdi herşey zor

canım öncelikle geçmiş olsun. düşmesi ile ilgili doktota gittim mi ne diyorlar. inşallah hamilesindir ve kocana en büyük hediyeyi verirsin canım. allah gönlüne göre versin canım.
2 günde bir ilişki sağlıklı olur mu bilmiyorumki yumurtalar anca 12-24 saat canlı kalabiliyo gün aşırı daha iyi olur gibi. fisfisfis

evet canım tüm testleri yaptırdım kan olsun rahim filmi olsun hiç bir sebep bununamadı sebepsiz düşükmüş bakalım kısmet işte bu arada senin dediğin doğru bir gün arayla ilişkiye girilecek ben yanlış yazmısın :emir_bebek:

evet canım tüm testleri yaptırdım kan olsun rahim filmi olsun hiç bir sebep bununamadı sebepsiz düşükmüş bakalım kısmet işte bu arada senin dediğin doğru bir gün arayla ilişkiye girilecek ben yanlış yazmısın :emir_bebek:

inşallah hamilesindir canım. bebeğin sana bu sefer sımsıkı tutunur inşallah.

Bende ayın 11nde adet görmem gerekiyordu olmadı.. geçtiğimiz cumartesi hafif birden gelen bir kanamam oldu, ben adet oluyorm sandım kesildi.. Şimdi hala bekliyorum oldum olacağım diye ne gelen var nede hamileyim diyeceğim bir umut. Bekliyorum ben pazar gününe kadar test yapmıyacağım. Sen yaptınmı test falan sonuç nedir sende..

Son düzenleme:
kızlar bende en son 20 eylülde adet olmuştum daha hala olmadım...test yapıyorum bişi çıkmıyo ama anlamadım bende...

doktora gösteremedim sonuçları ama .0.100 çıktı sonuç yani gebelik yok. pazartesiye kadar olmazsam doktora muayene olacağım artık, hiç bu kadar gecikmemişti

benimde genelde düzenlidir. bu ay 6 gün gecikti mevsimsel değişikliklerden ilaç kullandıysan kullandığın ilaçtan gecikmiş olabilir,

yok canım hiç bir ilaç kullanmıyorum, stresde yapmadım anlamadım neden böyel ıolduğunu

X