Adet günüme yakın ella kullandım. Kanamam oldu. Hamile miyim? Kanama adet kanaması mi yoksa hap mi sebep oldu ?

meraklibiruye

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2021
2
1
Merhaba. Dün eşim boşaldiktan bir süre sonra sürtünme yolu ile iliski yaşadım. O esnada zevk sıvısı geldiğini fark ettik. Hamile olma riskine karşı ella hapını içtim. Adet günüme bir iki gün vardı. Bugün kanamam oldu. Sancım var ve halsizlik mevcut. Kanama sebebi adet midir? Hap midir? Her ikisinden biri bile olsa hamile kalma olasılığım var mi ? Bir gün içirdiğinde döllenme olması imkansız. Ama ilerleyen günler için geçerli mi? Eğer ihtimali var işene yapmalıyım ?

Merhaba. Dün eşim boşaldiktan bir süre sonra sürtünme yolu ile iliski yaşadım. O esnada zevk sıvısı geldiğini fark ettik. Hamile olma riskine karşı ella hapını içtim. Adet günüme bir iki gün vardı. Bugün kanamam oldu. Sancım var ve halsizlik mevcut. Kanama sebebi adet midir? Hap midir? Her ikisinden biri bile olsa hamile kalma olasılığım var mi ? Bir gün içirdiğinde döllenme olması imkansız. Ama ilerleyen günler için geçerli mi? Eğer ihtimali var işene yapmalıyım ?
bosalma sonrası ıcerdekı menının yuzde 100 u dısarı cıkmıyo kı. Ilıskı sonrası tuvalete gıdınce kalan kısmı da cıkıyor tam temızlenme yok esınde kısacası...sen surtunmeyle ılıskıye devam etmıs olmussun . Adet olmussun o ayrı mevzu da. Ilk gun de ıcsen yuzde 100 koruma saglamıyo. Ona pek guvenıp ıs yapma. Adetı ılerı gerı alabılr ella.

Ilerleyen gun ne son dedıgın cumleyı anlamadım. Ilk gun yuzde 98 korussa dger gunler yuzde 75 55 dıye dusuyo 3. Gunden sonra ıse yaramıyo zaten.

Ilerleyen gun ne son dedıgın cumleyı anlamadım. Ilk gun yuzde 98 korussa dger gunler yuzde 75 55 dıye dusuyo 3. Gunden sonra ıse yaramıyo zaten.
Bir gün icinde döllenme olması imkansız. Bu döllenme ilerleyen günlerde gerçekleşebilir mi hala? Oyle ise ne yapmalıyım demek istedim. Gelen kan adet kanı mi ella dan kaynaklı mi anlamadım. Eğer ki Adet kanı ise hamile değilim. Ama ella sebebi ile olduysa hamile olma ihtimalim hala mevcut. Bu durumda daha döllenme olmadan döllenmeyi engelleyecek bir öneriniz var mi ?

Bir gün icinde döllenme olması imkansız. Bu döllenme ilerleyen günlerde gerçekleşebilir mi hala? Oyle ise ne yapmalıyım demek istedim. Gelen kan adet kanı mi ella dan kaynaklı mi anlamadım. Eğer ki Adet kanı ise hamile değilim. Ama ella sebebi ile olduysa hamile olma ihtimalim hala mevcut. Bu durumda daha döllenme olmadan döllenmeyi engelleyecek bir öneriniz var mi ?
1 gun ıcınde dollenme oluyo zaten bı kac saatte. Yerlesmesı 1 hafta 10 gun. Nası ımkansız:) ımkansız dıye bısey yok. Adete kalmıs bı kac gun hamıle kalmam dersın kalabılırsın. Aklında bulunsun =).ama Adet olmussun sen adetıne 2 3 gun kala cok bı dengesız adet çın yoksa yumurtlama zamanı olması cok dusuk ıhtımal. Cok cok dusuk. Ama ımkansız degıl. Adet olmasaydın derdım kı gec yumurtlama olmus olabılır e hamıle bıle kalmıs olabılırsın dıye bı ıhtımal cıkıyordu ortaya. Ama yok Adet olduguna gore hamıle felan kalmamıssın. Ilıskıden 12 gun sonra kan tahlılıyle kesınlesıyor ıcınde kalıp stress yapcaksan kan verırsın. Ama adet bu adet. Allah ısteyene versın. Ilıskı sonrası bebıse tek engel ertesı gun hapıydı. Onu da almıssın. Abuk subuk bısey okuyup ınternetten cocuk yerlesmesın varsa da dıye yemez ıcmezsın umarım. Evlıymıssın. Boşanma asamasında degılsen de bu kadarı bana cok geldı..

X