Adet kabı (mentsrüel Cup) 🤗

Tmmdır çok teşekkür ederim, regl döneminde tekrar deniycem

Ucundaki uzantıdan tutup çevirin o zaman açılıp vakumluyor. Regl döneminde olmadığınız için kayganlık az olduğundan zorlanmışsınızdır regl döneminde extra kayganlık olduğundan çok daha kolay oluyor

Ben ekstra birşey yapmıyorum takınca 1 2 dakika bile geçmeden açılıyor pıt diye onu hissediyorum.

Açıldığı noktayı kendiniz kullana kullana pratik kazanacaksınız. Ben lunette kullanıyorum 2 yıl olmak üzere ilk 8 ay aman takabildim mi acaba şöyle mi böyle mi vs derken sonra tam anlamıyla alıştım. Yine sızıntısı insan içinde sizi zor xuruma5 sokacak şekilde olmuyor ama açılması lazım tabiki. Yani açıldı ama vakum yapabildi mı noktasında vakum yapamamış olsa bile hafif sızıntı oluyo. Lunettenin kendi sitesinde çok güzel detaylı açıklamalar var. Neler yapmanız gerektiği konusu sık sorulan sorular vs oeayi6 bir okuyun derim. Muhakak faydalanirsiniz

Merhabalar ben de lunette kullanıyorum yaklaşık 4-5 aydır. Gerçekten çok memnunum insanı özgürleştiriyor bu kaplar fakat tek sorunum sızdırma problemi. Kabın tamamen açıldığına eminim çok rahat takıp çıkartıyorum ama sızdırmanın önüne bir türlü geçemedim. Çok fazla kan gelmiyoe ama hep günlük ped takmak zorunda kalıyorum iç çamaşırım kirlenmesin diye. Benim gibi sızdırma problemi yaşayan var mı acaba?

Ölçüsü uygun olmayabilir, farklı bir boyut alıp deneyin birde. Ben sızma yaşamıyorum

Ablam normal doğum yapmıştı. Bu yüzden orta boyu almıştı Organicup'ta. Sızdırma problemi yaşayınca bir beden büyüğü aldı.
Artık problem yaşamıyor.

Ablam normal doğum yapmıştı. Bu yüzden orta boyu almıştı Organicup'ta. Sızdırma problemi yaşayınca bir beden büyüğü aldı.
Artık problem yaşamıyor.
Ben hiç doğum yapmadım o yüzden küçük boy yeterli olur diye düşünmüştüm ama doğumla alakalı değil sanırım, geçmezse büyük boyunu deneyeceğim artık

Ben hiç doğum yapmadım o yüzden küçük boy yeterli olur diye düşünmüştüm ama doğumla alakalı değil sanırım, geçmezse büyük boyunu deneyeceğim artık
Küçük derken üç boy varsa ortayi dene,
Çünkü küçük daha çok genç kizlara yönelik , orta vajinal doğum yapmamis kadinlara , büyük de vajinal dogum yapanlara.
Ama iki boy varsa evet küçük daha uygun olabilir.

Lunette markasında sadece iki boy vardı ben küçük olanı tercih ettim. Bilmiyorum cidden yerleştirmede mi problem yaşıyorum. Bir türlü çözemedim. Bide lunette baya yumuşak yapıda organicup daha sertmiş ondan mı kaynaklanıyor acana diye de düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…