Adet kanamasının ve günlerinin azalması

ozlem4567

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2022
2
0
Arkadaşlar merhaba, 25 yaşında bekarım, son 4-5 adetimde kanamam ve adet günlerimin süresi çok azaldı. Adet günlerim en fazla 3-4 gün sürüyor. 😓😓😓 henüz doktordan randevu alamadım ama çok endişeliyim. Daha önce jinekolağa gitmedim, gittiğimde ne gibi testler yaparlar biliyor musunuz? Ya da benzer durumu yaşayan var mı? Son 6 aydır bu şekilde, ondan önce gayet normaldi her şey.

Ek olarak istanbul'da önerebileceğiniz bir doktor var mı?

Merhaba, oncelikle gecmis olsun. Ultrason muayenesi ve kan tahlili istenecektir, eger gerekli gorulurse ileri tetkikler yapilir. Benim doktorum Gokhan Boyraz, hem bilgi ve tecrubesi, hem de hastasina gosterdigi hassasiyetle, yillardir aradigim guvenilir hekimi buldugum icin herkese gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum :) Kanama suresi ve miktarinin azalmasi "genelde" hormonlarla ilgili oluyor, endiselenmeyin ama mutlaka bir hekime gitmenizi oneririm. Bir problem yoksa kafaniz rahatlar, varsa da erken onlem almis olursunuz.

Merhaba, oncelikle gecmis olsun. Ultrason muayenesi ve kan tahlili istenecektir, eger gerekli gorulurse ileri tetkikler yapilir. Benim doktorum Gokhan Boyraz, hem bilgi ve tecrubesi, hem de hastasina gosterdigi hassasiyetle, yillardir aradigim guvenilir hekimi buldugum icin herkese gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum :) Kanama suresi ve miktarinin azalmasi "genelde" hormonlarla ilgili oluyor, endiselenmeyin ama mutlaka bir hekime gitmenizi oneririm. Bir problem yoksa kafaniz rahatlar, varsa da erken onlem almis olursunuz.
Siz ameliyat oldunuz mu gokhan Bey e ? Nasıl geçti

X