Adet mi üstüne görme mi?

nisansel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2022
8
4
28
Merhabalar uzun süredir sizleri takipteyim çokca yazılanları da okudum sizlere sorum olacak her zaman düzenli adet olurum bazen 2-3 gün erken olduğum olurdu döngüm kısadır ve düzenlidir. Ama ilk defa 3 gün gecikti. Normal adet günümden 3-5 gün öncesine kadar vücudumda hamilelik belirtisi değişimleri hissettim. 3 yıldır bebek istiyoruz eşimdede bendede sorun yok şükür herşey yolunda. Adetim her zaman düzenli 5 gün sürerdi ama bu sefer 2.gün akşamı bitti. hala şişkinlik var bel ve kasıkta bacakta ağrı var birde baş ağrısı. Size sormak istediğim benim gibi bu durumu yaşayan varmı? Hamilelik olduda üstünemi gördüm? Şimdiden teşekkürler 🌸

bebeklinick

Söz uçar, yazı iki cihanda eyvah...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
22.348
32.163
Merhabalar uzun süredir sizleri takipteyim çokca yazılanları da okudum sizlere sorum olacak her zaman düzenli adet olurum bazen 2-3 gün erken olduğum olurdu döngüm kısadır ve düzenlidir. Ama ilk defa 3 gün gecikti. Normal adet günümden 3-5 gün öncesine kadar vücudumda hamilelik belirtisi değişimleri hissettim. 3 yıldır bebek istiyoruz eşimdede bendede sorun yok şükür herşey yolunda. Adetim her zaman düzenli 5 gün sürerdi ama bu sefer 2.gün akşamı bitti. hala şişkinlik var bel ve kasıkta bacakta ağrı var birde baş ağrısı. Size sormak istediğim benim gibi bu durumu yaşayan varmı? Hamilelik olduda üstünemi gördüm? Şimdiden teşekkürler 🌸
Ben üstüne gördüm mesela

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 15 gün geçti.

1fafeyla

Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2022
425
410
23
Üstüne gördüysen çoktan teste çıkar yaptınmı . Bence hamilelik var gibi kuzenimde senin gibi olmuştu geç öğrendi dikkat edemedi ve kaybetti bebeğini bir an önce test yaptır yada kan ver önlemini al 🤭

nisansel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2022
8
4
28
Üstüne gördüysen çoktan teste çıkar yaptınmı . Bence hamilelik var gibi kuzenimde senin gibi olmuştu geç öğrendi dikkat edemedi ve kaybetti bebeğini bir an önce test yaptır yada kan ver önlemini al 🤭
Adetim 5 gün gecikse yapacaktım ama 3 gün gecikince yapmadım. Yarın alıp yapayım heyecanlandımm inşallah hamileyimdir 🥰 teşekkür ederim

hanim hanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2022
58
6
19
Pıhtılıydı parça gibi koyu renkte
Benim de adetim düzenli ama bu ay iki gün kala az gördüm daha sonra göremedim hiç bekledim ama olmadı daha. Bugün normal adet günüm ben de bekliyorum bakalım gecikme olursa test yaparım inşaallah. Çok istiyorum bende:))

Bdybttr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
48
41
Teşekkür ederim test yapınca yazacağım🥰🫶🏻
Merhaba test yaptınız mı sonucu ne çıktıı 😊
Bende sizin gibi oldum geçen ay 1 gün adet oldum sadece oda sizin dediğiniz gibi pıhtılıydı 1 günde bitti gebelik planlıyorduk hatta hamile olduğumu düşünüyordum.. Sizin sonucu çok merak ettim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-04-2023

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 135 gün kaldı.

Bebeğinizin kalp atışları stetoskopla dinlenebilir. Eğer doktorunuz size bebeğinizin kalp atışlarını dinlemeniz için teklifte bulunmadıysa bir sonraki randevunuzda bunu doktorunuzdan isteyebilirsiniz. Bebeğinizin göbek kordonu o kadar iyi tasarlanmıştır ki kan dolaşımı saate 6-7 km hızla kordon ve bebeğiniz arasında tamamlanır. Ve bu sadece 30 sn içinde tamamlanır. Baba hamilelikle daha ilgili bir döneme girebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

nisansel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2022
8
4
28
Merhaba test yaptınız mı sonucu ne çıktıı 😊
Bende sizin gibi oldum geçen ay 1 gün adet oldum sadece oda sizin dediğiniz gibi pıhtılıydı 1 günde bitti gebelik planlıyorduk hatta hamile olduğumu düşünüyordum.. Sizin sonucu çok merak ettim
Ben iki kez idrar testi yaptım negatif çıktı. Doktoruma gidecektim yaz tatili olduğu için kapalılar açıldığında gideceğim, kan vereceğim bu arada yurtdışındayım. Annem üstüne görme olmuşsundur bazen testlerde çıkmıyor diyip duruyor☺️ Bir sonraki adet günümü bekleyeceğim bakalım.

Bdybttr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
48
41
İnşallah istediğin gibi olur sonuç canım 😊🌺

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-04-2023

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 135 gün kaldı.

Bebeğinizin kalp atışları stetoskopla dinlenebilir. Eğer doktorunuz size bebeğinizin kalp atışlarını dinlemeniz için teklifte bulunmadıysa bir sonraki randevunuzda bunu doktorunuzdan isteyebilirsiniz. Bebeğinizin göbek kordonu o kadar iyi tasarlanmıştır ki kan dolaşımı saate 6-7 km hızla kordon ve bebeğiniz arasında tamamlanır. Ve bu sadece 30 sn içinde tamamlanır. Baba hamilelikle daha ilgili bir döneme girebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın