Adet mi üstüne görme mi?

nisansel

Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2022
12
5
30
Merhabalar uzun süredir sizleri takipteyim çokca yazılanları da okudum sizlere sorum olacak her zaman düzenli adet olurum bazen 2-3 gün erken olduğum olurdu döngüm kısadır ve düzenlidir. Ama ilk defa 3 gün gecikti. Normal adet günümden 3-5 gün öncesine kadar vücudumda hamilelik belirtisi değişimleri hissettim. 3 yıldır bebek istiyoruz eşimdede bendede sorun yok şükür herşey yolunda. Adetim her zaman düzenli 5 gün sürerdi ama bu sefer 2.gün akşamı bitti. hala şişkinlik var bel ve kasıkta bacakta ağrı var birde baş ağrısı. Size sormak istediğim benim gibi bu durumu yaşayan varmı? Hamilelik olduda üstünemi gördüm? Şimdiden teşekkürler 🌸

Merhabalar uzun süredir sizleri takipteyim çokca yazılanları da okudum sizlere sorum olacak her zaman düzenli adet olurum bazen 2-3 gün erken olduğum olurdu döngüm kısadır ve düzenlidir. Ama ilk defa 3 gün gecikti. Normal adet günümden 3-5 gün öncesine kadar vücudumda hamilelik belirtisi değişimleri hissettim. 3 yıldır bebek istiyoruz eşimdede bendede sorun yok şükür herşey yolunda. Adetim her zaman düzenli 5 gün sürerdi ama bu sefer 2.gün akşamı bitti. hala şişkinlik var bel ve kasıkta bacakta ağrı var birde baş ağrısı. Size sormak istediğim benim gibi bu durumu yaşayan varmı? Hamilelik olduda üstünemi gördüm? Şimdiden teşekkürler 🌸
Ben üstüne gördüm mesela

Üstüne gördüysen çoktan teste çıkar yaptınmı . Bence hamilelik var gibi kuzenimde senin gibi olmuştu geç öğrendi dikkat edemedi ve kaybetti bebeğini bir an önce test yaptır yada kan ver önlemini al 🤭

Üstüne gördüysen çoktan teste çıkar yaptınmı . Bence hamilelik var gibi kuzenimde senin gibi olmuştu geç öğrendi dikkat edemedi ve kaybetti bebeğini bir an önce test yaptır yada kan ver önlemini al 🤭
Adetim 5 gün gecikse yapacaktım ama 3 gün gecikince yapmadım. Yarın alıp yapayım heyecanlandımm inşallah hamileyimdir 🥰 teşekkür ederim

Pıhtılıydı parça gibi koyu renkte
Benim de adetim düzenli ama bu ay iki gün kala az gördüm daha sonra göremedim hiç bekledim ama olmadı daha. Bugün normal adet günüm ben de bekliyorum bakalım gecikme olursa test yaparım inşaallah. Çok istiyorum bende:))

Teşekkür ederim test yapınca yazacağım🥰🫶🏻
Merhaba test yaptınız mı sonucu ne çıktıı 😊
Bende sizin gibi oldum geçen ay 1 gün adet oldum sadece oda sizin dediğiniz gibi pıhtılıydı 1 günde bitti gebelik planlıyorduk hatta hamile olduğumu düşünüyordum.. Sizin sonucu çok merak ettim

Merhaba test yaptınız mı sonucu ne çıktıı 😊
Bende sizin gibi oldum geçen ay 1 gün adet oldum sadece oda sizin dediğiniz gibi pıhtılıydı 1 günde bitti gebelik planlıyorduk hatta hamile olduğumu düşünüyordum.. Sizin sonucu çok merak ettim
Ben iki kez idrar testi yaptım negatif çıktı. Doktoruma gidecektim yaz tatili olduğu için kapalılar açıldığında gideceğim, kan vereceğim bu arada yurtdışındayım. Annem üstüne görme olmuşsundur bazen testlerde çıkmıyor diyip duruyor☺️ Bir sonraki adet günümü bekleyeceğim bakalım.

Ben üstüne gördüm mesela
Nasil oluyor ustune gormek detayli anlatırmısınız benimde bugün adetim erken oldu 18 gun vardi halbuki.. ustune gordum sandim acilde tahlil verdim negatif.. eve geldim resmen adet olmuşum... lekelenme vardi ben gittigimde pembe renkte... simdi normal adet gibi oluyor...testte negatif ama yinede kafam cok karisik nasil olurda 12 gun arayla adet olurum şaşırıyorum bilgimde pek yok bu konularda soracak kimsemde yok :KK43:

X