Gebeliğe Hazırlık Adet Öncesi Yapılan Ovülasyon Testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG-20201106-WA0042.jpeg
    IMG-20201106-WA0042.jpeg
    91,4 KB · Görüntüleme: 147
Sanırım 14.gün pik olmuş, sonra da çatlamış. İdrarı fazla mı damlattım acaba? Çok sarı çıkmış testler.

Ilk kez denedigim icin tam anlamiyla yapamadim 2gunu 30 ekim ve 4 kasimi catlayip catlamadgini anlamadgm icin 2gun yapmadim

Ilk kez denedigim icin tam anlamiyla yapamadim 2gunu 30 ekim ve 4 kasimi catlayip catlamadgini anlamadgm icin 2gun yapmadim
Pik demek için ya T çizgisi C’den koyu olacak ya da ikisi de aynı koyulukta çıkacak. Sende ikisi aynı koyulukta 14. Günde çıkmış. Yani vücudunda LH tavan yapmış ve sonra da yumurtanı rahmine doğru salmış. LH değeri de sonradan düşmüş. Değerlendirdiyseniz o aralığı inşallah tutmuştur 🙏🏻

Pik demek için ya T çizgisi C’den koyu olacak ya da ikisi de aynı koyulukta çıkacak. Sende ikisi aynı koyulukta 14. Günde çıkmış. Yani vücudunda LH tavan yapmış ve sonra da yumurtanı rahmine doğru salmış. LH değeri de sonradan düşmüş. Değerlendirdiyseniz o aralığı inşallah tutmuştur 🙏🏻
1gun oncesi ve ondan onceki gunker ayni sekilde 14.gunden sonrasi gunleri gun asiri degerlendirdim bakalm bu ay neler olcak bata 12 gun kaldi sabah bel agrisi ve batma disinda herhangi biseyim yok

3 kasim pik gorunuyir canim, cişi cok mu damlattin sari kalmis yuzeyi :confused:

X