Adet sancısı çekip hamile olduğunu ögrenenler

Bu ay yumurtlama gününü değerlendirdik adetime 2 3 gün var dün gece kasığımda baya ağrı vardı adet olucam galiba dedim bugünde belim çok agrımaya başladı adet sancısı bel ağrısı çekip hamile olduğunu ögrenen var mı
Ben ben ben. Yani adet sancısının birebir aynısını yaşadım ama gelip giden tarzda sancılardı süren ağrılar değildi. Adet olana kadar ağrır olunca da hafifleyip yok olur normalde. Şimdi de ikinci gebelik için bekliyoruz bazen oluyor yine 4 gün falan var benim de adet olmama

Ben ben ben. Yani adet sancısının birebir aynısını yaşadım ama gelip giden tarzda sancılardı süren ağrılar değildi. Adet olana kadar ağrır olunca da hafifleyip yok olur normalde. Şimdi de ikinci gebelik için bekliyoruz bazen oluyor yine 4 gün falan var benim de adet olmama
Bendede aynı şeyler oluyo ki ztn normalde fazlada adet sancisi çekmem bazen hiç sancım olmadan adet olurum bu ay bı değişik oldu benimde adetime 1 gün var 3 gündür birden bire gelip giden sancılarım oluyo bekliyorum bakalm ne olacak

Kızlar merhaba normalde adetten 1 hafta önce kasık ağrılarım gögüs hassasiyetim başlar fakat bu ay olmadı adetimde 5 gün gecikti simdi kasıklarımda ağrı var özellikle sol tarafta daha yoğun adet olmamam gereken günden 1 gün sonra test yaptım negatif
Daha sonra tekrar yaptınızmı test kaç gün geçti adetinizden

Bu ay yumurtlama gününü değerlendirdik adetime 2 3 gün var dün gece kasığımda baya ağrı vardı adet olucam galiba dedim bugünde belim çok agrımaya başladı adet sancısı bel ağrısı çekip hamile olduğunu ögrenen var mı
Adetime 3 gün kala bel ağrısı oldu. Göğüs ucu hassasiyeti zaten yumurtlamadan beri vardı geçmedi. Adet sancısı da adetime 1 gün kala başladı diye hatırlıyorum. Yani hamile olduğumu öğrenmiştim artık. 3 gün kala çok silik çizgiyle öğrendim. 2 gün kala da kan verdim pozitifti
İnşaAllah sizin de gönlünüze göre olsun 🤲🏼

IMG_3543.jpeg

Yeni bı test daha deneyin eğer çıkmazsa büyük ihtimal yumurtlama felan geç olmuştur tabi herxaman düzenli adet göruyosaniz düzenli adet gormuyosaniz gecikmeniz normaldir
Uygulama kullanıyorum verdiği tarihte adet olurum hiç şaşmaz testi tekrarlayacağım

Bu son yaptığım ben yine görüyorum ama emin olamadım

Eklentiler

• IMG_3551.jpeg
    IMG_3551.jpeg
    172,9 KB · Görüntüleme: 306
Ben bildiğin adet oldum sandım ped aldım adetten 1 hafta önce başladı gebelik olmadı diye üzüldüm umudumu kaybettim ama hamile oldugumu öğrendim

Ben ögrendim gebelik planlamıyorduk bekledigim adetten 3 gün önce falan bütün vücudum ağrıdı sızladı kafami kaldiramadim isten geliyordum direkt uyuyordum kafam kalkmiyordu yemegi esim hazirliyor cocukla esim ilgileniyordu o derece bu 4 5 gün sürdü.Sonra regli agrisi cekmeye basladim karnim o kadar agridi ki reglinin ilk günü gibi hele gögüslerim patlayacak gibiydi sürekli lavaboya gidiyordum regli geldi mi diye ama bunlar ben normalde regli olacagim zamanda da olan seylerdi hic ona yormadim ikisi birbirine cok benziyor tek fark birinde adet olunuyor birinde olunmuyor

X