Adet sancısı çekip hamile olduğunu ögrenenler

melekmek

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2023
340
58
20
Bu ay yumurtlama gününü değerlendirdik adetime 2 3 gün var dün gece kasığımda baya ağrı vardı adet olucam galiba dedim bugünde belim çok agrımaya başladı adet sancısı bel ağrısı çekip hamile olduğunu ögrenen var mı

Bu ay yumurtlama gününü değerlendirdik adetime 2 3 gün var dün gece kasığımda baya ağrı vardı adet olucam galiba dedim bugünde belim çok agrımaya başladı adet sancısı bel ağrısı çekip hamile olduğunu ögrenen var mı
Hamilelikle regl aynı belirtiler oluyor bende olucam sanmıştım ama hamile olduğumu öğrendim göğüs ucu hassasiyeti var mı peki sizde

Hamilelikle regl aynı belirtiler oluyor bende olucam sanmıştım ama hamile olduğumu öğrendim göğüs ucu hassasiyeti var mı peki sizde
Canım ben 3 ay önce düşük yaptım o zamanda göğüslerimden anlamistm hamile odlugymu zaten ama 3 aydır benim göğüs ağrılarım geçmedi nedenini bilmiyorm ama göğsümde hala ağrı var oyuzden bisy diyemiyorum sadece sabahları kalktığımda gaz ve kasıkta ağrılarim oluyo ara sıra kasığımda kramplar giriyo ve belim sırtım agriyo sadece bunlar var

Bende adet olacakmış gibi oluyordum ama hamileymişim göğüs ağrısı ve adet sancısı vardı bende

Yumurtlama gününüzü biliyorsanız 10. Gün teste çıkar diye düşünüyorum. Benimde yumurtalamadan başlayan adet ağrılarım oluyordu. 10. Gün test yaptım çift çizgi çıktı. 10. Günden sonra adet ağrılarım arttı. Ağlatacak şekilde dayanamıyordum hatta. Yerleşme ağrısıymış. Bide göğüs hassasiyetim çok fazla. Ağrılarım yeni yeni geçmeye başladı çok şükür. İnşallah sizde hamilesinizdir

Yumurtlama gününüzü biliyorsanız 10. Gün teste çıkar diye düşünüyorum. Benimde yumurtalamadan başlayan adet ağrılarım oluyordu. 10. Gün test yaptım çift çizgi çıktı. 10. Günden sonra adet ağrılarım arttı. Ağlatacak şekilde dayanamıyordum hatta. Yerleşme ağrısıymış. Bide göğüs hassasiyetim çok fazla. Ağrılarım yeni yeni geçmeye başladı çok şükür. İnşallah sizde hamilesinizdir
İnşallah canım yumurtlamamın üzerinden 14 gün geçti 2 3 gün daha beklemeyi düşünüyorum

Adetime 8 gün var göğüs ucu hassaslaştı karnım sancıyor kasıklarım dolgun hissediyorum bir de aşırı halsizlik var gebelik olabilir mi

Kızlar merhaba normalde adetten 1 hafta önce kasık ağrılarım gögüs hassasiyetim başlar fakat bu ay olmadı adetimde 5 gün gecikti simdi kasıklarımda ağrı var özellikle sol tarafta daha yoğun adet olmamam gereken günden 1 gün sonra test yaptım negatif

X