Adet sancısı çekip hamile olduğunu ögrenenler

İnşallah vardır seni.ilk defa böyle oldu.benimde 7 gün gecikmem var bugün kan verdim negatif çıktı. Adet söktürücü verdi doktor ama kullanmak istemedim. Dualarım seninle 🙏🏼
Düzenli miydi senin adetlerin bende kan verdim insallah vardır 🙏 bekle belki geç döllenmedir 15-20. Günde cıkanlar olmuş

Bu ay yumurtlama gününü değerlendirdik adetime 2 3 gün var dün gece kasığımda baya ağrı vardı adet olucam galiba dedim bugünde belim çok agrımaya başladı adet sancısı bel ağrısı çekip hamile olduğunu ögrenen var mı
Ben çatlatma iğnesi ile hamile kaldım. Hamile kaldıgımın ertesi günü göğüslerim şişmeye başladı 2. Günü agrısı vardı hemen sonrasında kasık agrıları başladı adettne farkıda kısa sürlei ağrıalrdı hemen geçiyordu bi kaç saniyede gelip gidiyordu. Herald eiğnenin etkisidir dedim adet günümün ertesi günü yerleşme kanamsı gördüm o gün kan verdim hamile oldugumu öğrendim

Merak ediyorum ya 1 haftadir adet sancisi şeklinde sancı çekiyorum ama olmadım 5 gün de gecikti dün gece de kahverengi lekeler geldi adet sancım da sonrasında geçti hamilelik olabilir mi

Adet oldum canım bu ayı değerlendiricem vajinal enfeksiyonum vardı galiba o ağrı yapiyodu suanlik fitil kullaniyorm yumurtlama gününü değerlendiricem bakalm bu ay olucakmi

X