Adete 3 gün kala belirtiler ve test

dunyada

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
63
11
29
Adetime 3 gün var ve bu sabah ilk idrarla birlikte Heal Point marka erken gebelik testini yaptım ilk beş dakika içinde silik bir çizgi belirdi kızlar. Sizce gebelik var mı çok şaşkın durumdayım. Lütfen yardımcı olabilir misiniz. Güncelliyorum akşam üzeri çok merak edip tekrar farklı bir marka ( prodactor) erken gebelik testi aldım ve yine ikinci silik çizgiyi gördüm . Kızlar dua edin inşallah gebeyimdir ve hayırlı bir şekilde sonuçlanır. İsteyen herkese Allah en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin

Eklentiler

• IMG_5727.jpeg
    IMG_5727.jpeg
    112,3 KB · Görüntüleme: 220
  • IMG_5735.jpeg
    IMG_5735.jpeg
    48,7 KB · Görüntüleme: 189
Son düzenleme:
Hayırlı olsun canım kan vermelisin🥰belirtilerin nelerdi
Aslında çok bir belirtin yoktu ama bebek istiyorduk karnımda çok fazla şişlik var ve yüzümde de iki tane kocaman sivilce çıktı kesin regl olucam diye düşündüm önlemimi alayım dedi çantama ped koyayayım hazırlıksız yakalanmayayım o yüzden test yaptım

Aslında çok bir belirtin yoktu ama bebek istiyorduk karnımda çok fazla şişlik var ve yüzümde de iki tane kocaman sivilce çıktı kesin regl olucam diye düşündüm önlemimi alayım dedi çantama ped koyayayım hazırlıksız yakalanmayayım o yüzden test yaptım
😍😍😍 çok ama çokk sevindim canım bizede dua et

Benim de reglime bir kaç gün var sanırım ufaktan regl olacakmışım gibi bir his var ama belirti de yok yani.sadece 2 gün önce felaket başım ağrıdı bende regl olucam diye düşünüyorum. Test de yapmadım ama yapsam bu şekilde görebilirim belki bende

Benim de reglime bir kaç gün var sanırım ufaktan regl olacakmışım gibi bir his var ama belirti de yok yani.sadece 2 gün önce felaket başım ağrıdı bende regl olucam diye düşünüyorum. Test de yapmadım ama yapsam bu şekilde görebilirim belki bende
Bende de reglin tüm belirtileri mevcut sivilce, karın şişmesive gaz hatta hafif hafif ağrı aşırı duygusallık hatta sevinirken ağlama filan regl olucam kesin dedim. İnşallah test yanıltmıyordur beni. Önümüzdeki salıya kadar kan vericek hiç vaktim yok.

Bende de reglin tüm belirtileri mevcut sivilce, karın şişmesive gaz hatta hafif hafif ağrı aşırı duygusallık hatta sevinirken ağlama filan regl olucam kesin dedim. İnşallah test yanıltmıyordur beni. Önümüzdeki salıya kadar kan vericek hiç vaktim yok.
Bende baş ağrısı ve şişlikle gaz çok.Regl olacakmış gibi kasık ağrıları gecen hafta olmuştu bu hafta pek yok

Benim son 2 gündür çok arttı gaz durumu. Karnım çok rahatsız edici şiş
Çok ihtimal vermiyorum ben sadece Şubat ayından dolayı 3-4 gün kaymıştır regl günü dedim.ilişki zamanı orta gebe kalma ihtimali vardı bende, erken gebelik testini aldım ama henüz yapmadım.3-4 gün daha olmazsam regl yapıcam

Adetime 3 gün var ve bu sabah ilk idrarla birlikte Heal Point marka erken gebelik testini yaptım ilk beş dakika içinde silik bir çizgi belirdi kızlar. Sizce gebelik var mı çok şaşkın durumdayım. Lütfen yardımcı olabilir misiniz
Hayırlı olsun 😍 tebrik ederim. Göğüs ağrısı ve hassasiyeti oldu mu sizde?

Evet özellikle tek taraflı hassasiyet koltuk altımda hafif bir acı oldu
Teşekkür ederim 😇🙏🏻 inşallah gebelik vardır test yanıltmıyordur
Kasık da çok az olarak başladı şimdi bence regl bu bendeki
ben de de kasık ağrısı oluyor hala ara ara. karın şişliğim ise hani reglden önce olur ya karnın şişer regl olunca rahatlatsın öyle bir şişlik var belki gebesindir. galiba regl ve gebelik belirtileri çok benzer. Benimde silik çizgi göründü ama yine de meraktayım hamilelik var mı yok mu

X