Adete 3 gün kala erken gebelik testinde silik çizgi

Arkadaşlar adetimin7,9gunleri ilişki oldu sonra 10.gunde gece yumurta akı gibi akıntı geldi ve günde değerlendirdi eşim işinden dolayı başka bir şehire gitmek zorunda kaldı son ilişkinin ustunden12gun gecti test yaptım evde negatif acaba bu ay için daha umut varmı yoksa olsa çıkarmıydi12 günde cvp yazarsanız çok sevinirim
Bnmde adetime 6 gün kala yaptğm erken gebelik testi negatifti, 3 gün sonra pozitif
Merhaba, yarın adet tarihim. Ama bir haftadan beri regl belirtileri yaşıyordum. Bu sabah evdeki kaset testi yaptım. Görselini ekleyeceğim. 5 dk içerisinde silik bir çizgi belirdi. Gözle, fotoğrafta olduğundan daha net gözüküyor. Ardından hemen eczaneden erken gebelik testi alıp yaptım. İlk idrarım değildi. Onda ise belli belirsiz bir çizgi çıktı. Yarın sabah tekrar kaset test deneyeceğim. Sizler silik çizgiyi görüyor musunuz acaba? Ya da daha önce başına böyle bir durum gelen var mı?
bnde görüyorm 😊

Bu da benim prodoctor marka erken gebelik testi adetime 4 gün var. Yalancı çizgi mi szce

Eklentiler

• IMG_20210902_143631.jpg
    IMG_20210902_143631.jpg
    110,4 KB · Görüntüleme: 371
Benim de adetimden 3 gun once yaptigim testte sizinkisi gibi cok cok silik bir cizgi cikmisti. Su an 15 haftalik hamileyim :)
Merhaba hemenmi çıkmıştı silik yoksa bı kaç saat sonramı benimde ilkten bole var gibi goruodum. Sonra. Bı kac saat sonra baktimki ikinci çizgi belirlemiş

Merhaba hemenmi çıkmıştı silik yoksa bı kaç saat sonramı benimde ilkten bole var gibi goruodum. Sonra. Bı kac saat sonra baktimki ikinci çizgi belirlemiş
Hemen testi yapar yapmaz cikmisti cok silik bir cizgi ve ordaydi kaybolmamisti saatler sonra bile. Ama o kadar silikti ki herkes farkedemiyordu.

Bnmde adetime 6 gün kala yaptğm erken gebelik testi negatifti, 3 gün sonra pozitif

bnde görüyorm 😊
Evet varmış. Bu sabah kan testi verdim. BetaHCG 68,64. Aile hekimi şüpheli olduğunu pazartesi günü tekrar test yaptırmam gerektiğini söyledi. Bu arada regl 2 gün gecikti.

Bugün sağlık ocağında kan verdim. Betahcg 68,64. Şüpheli olduğunu ve pazartesi tekrar kan vermemi istedi. Sizin ilk haftalarda değeriniz nasıldı?
Çok sevindim inşallah sağlıklı bir şekilde iki katına çıkar ben bir kere yaptım test geç öğrendim 6409 du betam iki gün sonrada keseyi gördük

Merhaba bende 3 gün önce yaptım negatif çıkmıştı adetim 5 gün geçtikten sonra tekrar yaptım sonuç pozitif ☺️ inşallah müjdeyi sizden de alırız 🤲 geçtikten sonra tekrar yapın bence ,😉

Merhaba benim 3 gün geçtikten sonra kanım geldi beta hcg ye baktırdık 10 çıktı yani kimyasalmış maalesef artık kesinlikle adet 1 hafta geçmeden test yapmam

Merhaba benim 3 gün geçtikten sonra kanım geldi beta hcg ye baktırdık 10 çıktı yani kimyasalmış maalesef artık kesinlikle adet 1 hafta geçmeden test yapmam
Geçmiş olsun :KK43: çok üzüldüm… kan testi yapmamış mıydınız idrardan sonra ?

X