Adete 6 gün kala ovulasyon pozitif gebelik negatif

defne95

🍀🌸
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
295
126
kizlar 22 Kasım'da adet olmuştum. Adetten sonra yumurtlamam oldu beyaz uzayan akıntıdan anlamıştım. Şimdi adetime 5 6 gün var ovulasyon testim bu şekilde sol kasık ağrım ve adet gibi sancılarım oluyor. Bunun yanında erken gebelik testi yaptım o negatif çıktı. Tekrar mı yumurtluyorum yoksa gebelik testi için erken mi davrandım acaba? Bugün ağrım fazlalaştı özellikle sol kasığımda ve akıntımda oluyor. Bilgisi olanlar cevaplayabilir mi

1 ayda 2 defa yumurtlama imkansız bende aynı konu ile bende müzdaripim buradan ve araştırmalardan edindiğim bilgi üzerine söyliyim size ovülasyon testi bazen yanıltıcı olabiliyor bide testi kullanmadan önce 2 saat sıvı alınmıyor sıkışık idrarla yapılıyor daha sonra tekrar dene istersen

Sıkışık idrar ile yaptım canım zaten sen peki adet mi oldun sonrasında? bugün çok sol kasık ağrım var yumurtlama ağrısı hiç böyle yaşamamıştım değerlendirmek gerekir mi bu günleri teste göre bilemedim

benimde regl olmama 6 gün var bekliyorum değerlendir derim

benim de son 2 günüm kaldı bütün gece ateşim varmış gibi yandım valla ilk defa böyle bişey oldu bende sabah ateş basmasıyla uyandım bu nedir anlamadım psikolojim bozuldu sanırım
Sorma bende de oluyor durduk yere usuyup durduk yere yanıyorumm tüm belirtilerimizi yazsak kesin hamileyiz deriz en iyisi beklemek şuan için inşallah müjdeli haber veririz

Sorma bende de oluyor durduk yere usuyup durduk yere yanıyorumm tüm belirtilerimizi yazsak kesin hamileyiz deriz en iyisi beklemek şuan için inşallah müjdeli haber veririz
formda ki tüm belirti konularını yüzlerce kez okudum okuyunca da psikolojik olarak yaşıyorum hepsini en doğru karar beklemem gerektiğini biliyorum çıkamıyorum da burdan aklım hep burda belirtilerde

formda ki tüm belirti konularını yüzlerce kez okudum okuyunca da psikolojik olarak yaşıyorum hepsini en doğru karar beklemem gerektiğini biliyorum çıkamıyorum da burdan aklım hep burda belirtilerde
Hem günümüz aynı hem yaşadıklarımız bakalım ikimiz içinde güzel olsun sonucu daha demin öylesine bir ovulasyon testi yaptım son kalmıştı böyle gebelik öğrenende var sanırım ama buna umut bağlamıyorum tabi sadece meraktan yaptım

Eklentiler

• IMG_20231220_145119.jpg
    147,4 KB · Görüntüleme: 259

bence hamilesiniz keşke erken gebelik testi yapsaydınız

dayanamadımbende denedim benim böyle çıktı hiç bişey yok sanırım

Eklentiler

• 459520D5-AF6C-4747-8756-7CDFB5C7CF9B.jpeg
    80,5 KB · Görüntüleme: 255
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…