Adete 6 gün kala ovulasyon pozitif gebelik negatif

Çok hafif bir çizgi var gibi gördüm olsun öğrenmiş olduk yinede merak yani bizimkisi 😂 bir kaç güncük daha sabredelim 😂🥰🥰
ben sabredemiyorum eşimi 2 de uyandırmam gerekiyor du uyandırmaya gittim hadi uyan saat 2 dedim garibim 2 çizgimi çıktı diyor hastaneye gidelim aşkım hemen diyor uyku sersemi dediğine bak :KK12:

ben sabredemiyorum eşimi 2 de uyandırmam gerekiyor du uyandırmaya gittim hadi uyan saat 2 dedim garibim 2 çizgimi çıktı diyor hastaneye gidelim aşkım hemen diyor uyku sersemi dediğine bak :KK12:
Ah ya canım bende ilk ovulasyon yaptığımda onu gebelik testi sanmış görmüş de sevinmişti 😟😂 bizden daha sabırsız onlar da ama ben artık hiç bir şey demiyorum gostermiyorumda olursa supriz olsun istiyorum hiç bir şey belli etmicem adet olursam tabi hayal kırıklığı olacak🥲

Ah ya canım bende ilk ovulasyon yaptığımda onu gebelik testi sanmış görmüş de sevinmişti 😟😂 bizden daha sabırsız onlar da ama ben artık hiç bir şey demiyorum gostermiyorumda olursa supriz olsun istiyorum hiç bir şey belli etmicem adet olursam tabi hayal kırıklığı olacak🥲

inşallah olmazsın seninde regl günün yarınmı?
ayrıca regl olacaksan ağrıların daha yoğun olmazmıydı genelde benim 1 hafta önce ağrılarım başlardı reglim bitene kadar devam ederdi 3 ay oldu evleneli 2 aydır ağrılarım yok oldu şimdi sadece reglim başlayacağı zaman ağrı oluyor oda sanki bugün kasıklarımda karnımda ağrı var benimde 😞

ayrıca regl olacaksan ağrıların daha yoğun olmazmıydı genelde benim 1 hafta önce ağrılarım başlardı reglim bitene kadar devam ederdi 3 ay oldu evleneli 2 aydır ağrılarım yok oldu şimdi sadece reglim başlayacağı zaman ağrı oluyor oda sanki bugün kasıklarımda karnımda ağrı var benimde 😞
Bizim yumurtlama günümüz aynı mı olmuştu canım seninle

evet hem benim reglimin 11 günü ben ovülasyon yapabilmiştim ozamn pik gördüm bide senin paylaşım yaptığın tarihte pik gördüm bu ay 2 defa pik oldu anlamadım bende
İkimizinde aynı tamamen ya 😌 ben akıntıyla anlamıştım ilk. zaman geçtikçe kasik ağrılarım çoğaldı sonra tekrar pik oldu testle.bu ay ağrılı geçti benim için iki kere olduysa birinin tutması lazım bir sorunumuz yoksa heralde. 😪

Birde en az 10 gün geçmesi gerekiyor diyorlar testte çıkması için yani 26sina kadar adet olmazsam o zaman test yapacağım ben tabi olmazsam yani umudum da yok pek ama 😪

formda ki tüm belirti konularını yüzlerce kez okudum okuyunca da psikolojik olarak yaşıyorum hepsini 🥰😂en doğru karar beklemem gerektiğini biliyorum çıkamıyorum da burdan aklım hep burda belirtilerde 🥹
Hepimiz aynıyız gece özellikle uyumadan önce burayı okuyarak uyuyorum herkesin psikolojisi aynı sanırım

Hepimiz aynıyız gece özellikle uyumadan önce burayı okuyarak uyuyorum herkesin psikolojisi aynı sanırım
bence psikolojik değilde kadınların regl dönemleri ve hamilelik belirtileri aynı olduğu için herkes aynı duyguları yaşıyor
ama benim duygularım darmadağın oldu :KK12:

İkimizinde aynı tamamen ya 😌 ben akıntıyla anlamıştım ilk. zaman geçtikçe kasik ağrılarım çoğaldı sonra tekrar pik oldu testle.bu ay ağrılı geçti benim için iki kere olduysa birinin tutması lazım bir sorunumuz yoksa heralde.
Allahım isteyen herkese sağlıklı hamilelik ve sağlık bebiş versin inşallah 🙏

günaydn canım valla şuanda sol kasığımda ve belimde çok az ağrı var onun dışında hiç bi belirtim yok .hamileliğe dair 🥹
sende durumlar nasıl?inşallah güzel haberler verirsin bize
Benim regl ağrısı gelip gidiyor canım olucam gibi. Başka bir belirtim yok🥲 Ben güzel haberi senden bekliyorum inşallahh.🙏

Benim regl ağrısı gelip gidiyor canım olucam gibi. Başka bir belirtim yok🥲 Ben güzel haberi senden bekliyorum inşallahh.🙏
hiç umudum yok sanırım 3 ay oldu evleneli ilk ay doğum kontrol hapı kullanmıştım evlenmeden önce başlamıştım çalışıyordum işimde hiç müsait değildi hamileliğe sonra ailem kızınca işi bıraktım hapı bıraktım 2 aydır deniyoruz 2 ayda tükendim bakalım hayırlısı ikimiz için de inşallah 🙏

X