Adete 6 gün kala ovulasyon pozitif gebelik negatif

defne95

🍀🌸
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
269
111
IMG_20231216_130751.jpg
kizlar 22 Kasım'da adet olmuştum. Adetten sonra yumurtlamam oldu beyaz uzayan akıntıdan anlamıştım. Şimdi adetime 5 6 gün var ovulasyon testim bu şekilde sol kasık ağrım ve adet gibi sancılarım oluyor. Bunun yanında erken gebelik testi yaptım o negatif çıktı. Tekrar mı yumurtluyorum yoksa gebelik testi için erken mi davrandım acaba? Bugün ağrım fazlalaştı özellikle sol kasığımda ve akıntımda oluyor. Bilgisi olanlar cevaplayabilir mi 😊

Eki Görüntüle 3353352 kizlar 22 Kasım'da adet olmuştum. Adetten sonra yumurtlamam oldu beyaz uzayan akıntıdan anlamıştım. Şimdi adetime 5 6 gün var ovulasyon testim bu şekilde sol kasık ağrım ve adet gibi sancılarım oluyor. Bunun yanında erken gebelik testi yaptım o negatif çıktı. Tekrar mı yumurtluyorum yoksa gebelik testi için erken mi davrandım acaba? Bugün ağrım fazlalaştı özellikle sol kasığımda ve akıntımda oluyor. Bilgisi olanlar cevaplayabilir mi 😊
1 ayda 2 defa yumurtlama imkansız bende aynı konu ile bende müzdaripim buradan ve araştırmalardan edindiğim bilgi üzerine söyliyim size ovülasyon testi bazen yanıltıcı olabiliyor bide testi kullanmadan önce 2 saat sıvı alınmıyor sıkışık idrarla yapılıyor daha sonra tekrar dene istersen

1 ayda 2 defa yumurtlama imkansız gibi bende aynı konu ile bende müzdaripim buradan ve araştırmalardan edindiğim bilgi üzerine söyliyim size ovülasyon testi bazen yanıltıcı olabiliyor bide testi kullanmadan önce 2 saat sıvı alınmıyor sıkışık idrarla yapılıyor daha sonra tekrar dene istersen yine pozitif çıkarsa değerlendir belkide 2 defa yumurtlama oluyordur sizde bide bu şekilde hamile olduğunu öğrenenlerde varmış gebelik testi için erken gebelik testi alın bence hamile olabilirsin ☺️

1 ayda 2 defa yumurtlama imkansız bende aynı konu ile bende müzdaripim buradan ve araştırmalardan edindiğim bilgi üzerine söyliyim size ovülasyon testi bazen yanıltıcı olabiliyor bide testi kullanmadan önce 2 saat sıvı alınmıyor sıkışık idrarla yapılıyor daha sonra tekrar dene istersen
Sıkışık idrar ile yaptım canım zaten sen peki adet mi oldun sonrasında? bugün çok sol kasık ağrım var yumurtlama ağrısı hiç böyle yaşamamıştım değerlendirmek gerekir mi bu günleri teste göre bilemedim 😂

Sıkışık idrar ile yaptım canım zaten sen peki adet mi oldun sonrasında? bugün çok sol kasık ağrım var yumurtlama ağrısı hiç böyle yaşamamıştım değerlendirmek gerekir mi bu günleri teste göre bilemedim 😂
benimde regl olmama 6 gün var bekliyorum 🥹 değerlendir derim

benim de son 2 günüm kaldı bütün gece ateşim varmış gibi yandım valla ilk defa böyle bişey oldu bende sabah ateş basmasıyla uyandım bu nedir anlamadım psikolojim bozuldu sanırım 😔
Sorma bende de oluyor durduk yere usuyup durduk yere yanıyorumm tüm belirtilerimizi yazsak kesin hamileyiz deriz 😂 en iyisi beklemek şuan için inşallah müjdeli haber veririz 🙏

Sorma bende de oluyor durduk yere usuyup durduk yere yanıyorumm tüm belirtilerimizi yazsak kesin hamileyiz deriz 😂 en iyisi beklemek şuan için inşallah müjdeli haber veririz 🙏
formda ki tüm belirti konularını yüzlerce kez okudum okuyunca da psikolojik olarak yaşıyorum hepsini 🥰😂en doğru karar beklemem gerektiğini biliyorum çıkamıyorum da burdan aklım hep burda belirtilerde 🥹

formda ki tüm belirti konularını yüzlerce kez okudum okuyunca da psikolojik olarak yaşıyorum hepsini 🥰😂en doğru karar beklemem gerektiğini biliyorum çıkamıyorum da burdan aklım hep burda belirtilerde 🥹
Hem günümüz aynı hem yaşadıklarımız bakalım ikimiz içinde güzel olsun sonucu 🥰🙏 daha demin öylesine bir ovulasyon testi yaptım son kalmıştı böyle gebelik öğrenende var sanırım ama buna umut bağlamıyorum tabi sadece meraktan yaptım 😂

Eklentiler

• IMG_20231220_145119.jpg
    IMG_20231220_145119.jpg
    147,4 KB · Görüntüleme: 250
Hem günümüz aynı hem yaşadıklarımız bakalım ikimiz içinde güzel olsun sonucu 🥰🙏 daha demin öylesine bir ovulasyon testi yaptım son kalmıştı böyle gebelik öğrenende var sanırım ama buna umut bağlamıyorum tabi sadece meraktan yaptım 😂
bence hamilesiniz 🥳keşke erken gebelik testi yapsaydınız :KK36::KK36:

bence hamilesiniz 🥳keşke erken gebelik testi yapsaydınız :KK36::KK36:

Böyle olanların yorumlarını çok okudum canım hamile olanda var olmayanda var öylesine yaptım ne çıkacak diye😂 ki olanların daha koyu oluyor anladığım kadarıyla. Erken gebelik testi için benimde cesaretim yok tekrar negatif görmeye beklicem ben yinede🥲

dayanamadım:halay::anneadayı::emir_bebek:bende denedim benim böyle çıktı hiç bişey yok sanırım 🤣

Eklentiler

• 459520D5-AF6C-4747-8756-7CDFB5C7CF9B.jpeg
    459520D5-AF6C-4747-8756-7CDFB5C7CF9B.jpeg
    80,5 KB · Görüntüleme: 244
X